Tatlı Tarifi Sultan Sarması-İçim Süt Sponsorluğunda

Siz de mi nevresteye sultanım diyorsunuz ya ne zamandan beri ??
Yeni sayılır
Ellerine sağlık canm ugrasmissin baya başarılar
Bi onerim var bir gece bekletmeye gerek yok bi saat dinlendirsen dolapta yeterli ayni gun servis yapabilirsn misafirlerine falan. Catlama da yapmaz boylelikle nacizane fikrim ❤
Öneri için teşekkür ederim zaten bazı aksilikler oldu diye yazma sebebim muhallebinin bu şekil çatlaması idi. Bir dahaki sefere 1 gece bekletmem artık sağ olasın

Ne kadar detayları var canım ya çok emek harcamışsın eline koluna sağlık çok güzel olmuş emeğine değmiş yarışmada bol şans diliyorum canım rakipler çok güçlü bu defa işimiz zor

Ne kadar detayları var canım ya çok emek harcamışsın eline koluna sağlık çok güzel olmuş emeğine değmiş yarışmada bol şans diliyorum canım rakipler çok güçlü bu defa işimiz zor
Evet rengarenk bir şey çıksın ortaya diye biraz da ben böyle detaylandırdım aslında(hoş talihsizlikler oldu istediğim görsel çıkmadı ama olsun ) çok teşekkür ederim evet ne zaman güçlü olmadı ki rakipler maaşallahı var kk kadınlarının

Çok renkli ve güzel bir tatlı olmuş, ellerinize sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…