Şükürler olsun hamileyim

tebrikler hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah darısı başımıza

canım ne guzel bır haber bu Allahım kucagınada almayı nasip etsın
mevlam herkese bu mutlulugu yaşatsın

allah hayırlısı ile kucağına lamayı nasip etsin.çok sevindim.darısı tüm çocuk isteyenlerin başına

rabbim kucagına aldığın günleride göstersin canım tebrik ederim

canım beniiimm çok sevindim allah tamamına erdirsin...allahım eline ayağına kavuştursun inşallahh eee sabır herşeyin ilacıymıl bunu görmüş olduk tekrar tebrikler canım benim...

hayırlı ugurlu olsun canım......rabbım hepımıze bu mutlulugu nasıp etsın:ecrin_bebek:

çok sevindim darısı kucağına almaya inşallah Rabbim isteyen herkese nasp etsin bu duyguyu maşallah maşallah

Canım çok sevindim, öyle ardı ardna güzel haberler ne kadar güzel Allahım. Şükürler olsun sana, isteyen herkese nasip etsin allah inşallah. Canım sağlıkla sıhatle kucağına alırsın inşallah. Sabrın sonu selametmiş bir kez daha inandım. :teytey::teytey::teytey:

Hayırlı olsun,Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım tebrık ederım allah cocuk hasretı ceken herkesın yuzunu guldursun ınsallah

tebrikler sizin adınıza çok sevindim.Allah tamamına erdirsin.Bende 2 senedir bebek istiyorum bana da dua edin.

cnm hayırlı olsun.allah sag saglim kucagına almayı nasip etsin.rahat bir hamilelik gecir
men dilegiyle.

Tebriklerrrr .rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.DARISI BAŞIMA:dance::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…