Şükürler olsun hamileyim

tebrik ederim allah kucagına aldıgın günleride nasip etsin inşallah

Canlarım, hepinize binlerce teşekkürler. Ben hamile olduğum haberini aldım diye sizleri unuttuğumu zannetmeyin. Rabbim bizim yüzümüzü güldürdü, tüm evlat isteyenlerin de bir an önce yüzünü güldürsün inşallah. Her zaman aklımdasınız ve dualarım her daim sizlerle. Bazı arkadaşlarım kaçıncı denemem olduğunu sormuşlar, benim 3 aşılamadan sonra ilk micro denememdi. Henüz kaç tane bebişimiz bana tutundu bilmiyoruz. Şimdi de beni hiç bir zaman bırakmamalarını diliyorum. Allah'ım herkesin hamileliklerini tamamına erdirsin, evlat isteyenlere de bir an önce bu mutluluğu yaşatsın inşallah. AMİN

tebrikler canım...ne güzel ya..artık o hüzünlü günler geride kaldı...darısı tüm bekleyenlerin başına....:)))

tebrikler canim benimde 8 yil oldu evleneli daha bebegim yok senin sorunun neydi neden olmadi esindemi problem

canım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin.Darısı bizlerinde başına

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah..süperr bi haber :):dance:

Alah sağsalim dünyaya gelip analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah (amin )

canım tebrik ederim çokkkkk güsel birşeyyyyyyyyy allahhh tamamına erdirsinn

tebrikler allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin işallah darısı tüm dileyenlerin ve umutla bekleyenlerin başına olsun...

tebrikler canım. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı tüm bekleyenlerin başına.

Allah kucagina aldigin gunleride gostersin insallah, yilmadiniz esinle ve en sonunda mutlu haberi aldiniz tebrikler
insallah bu herkese ornek olur ve kimse yilmasin Allah buyuk demek ki zamani bu zamanmis ki bu zaman icinde verdi insallah sag selim kucagina alirsin

gozun aydın chılek :)) darısı benım ve tum çabalayan evlat sahıbı olmak ısteyen arkadaşlarım başınaaa inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
buara tüpbebekde patlama var sankı hep genelde pozitif yawww tedavıye başlayacak biri olarak umutlanmamak elde değillll :))

Yazılarının hepsini okudum. Hiçbir zaman umudunu kaybetmemişsin ve isyan etmemişsin. Allah da sana ve eşine hayırlı bir zamanda bebeğini nasip etti. İnşallah hayırlısıyla kucağına aldığın, öpüp kokladığın, doya doya sarıldığın günleri de görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…