Şükürler olsun hamileyim

Chilek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2006
105
0
Arkadaşlar, 9 senelik mücadelenin sonunda öncelikle Yüce Rabbime binlerce şükürler olsun. Benden desteğini esirgemeyen siz sevgili dostlarıma binlerce teşekkürler. Yüce Rabbim bize bu mutluluğu yaşattı, isteyen herkese de bir an önce yaşatsın inşallah. Evlat sahibi olmak için çırpınan bütün arkadaşlarımdan, asla dualarımı eksik etmeyeceğim. Her zaman, her dakika aklımdalar. Yarabbim hiç birinin emeğini, umutlarını boşa çıkarmasın. O kadar mutlu o kadar heyecanlıyımki. Aslında sonucu dün öğrendik. Ancak bilgisayarımız arızalıydı, o yüzden sizlerle paylaşamadım. Dün transferden sonra 12. günümdü ve beta hcg 165 çıktı. Doktorum aradı, gözünüz aydın hamilesiniz demez mi, sevinçten öylesine bir ağıt tuttuki beni, susturabilene aşkolsun. Allah'ım cümlesine bu mutluluğu yaşatsın. Hepinizi çok seviyorum. :teytey::teytey::teytey:

ilk tebrik eden ben olayım canım

rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah

darısı başımıza...

çok sevindim allahım hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin..allahım kimsenin kollarını boş bırakmasın darısı isteyen herkesin başına

çok sevindim. allah kucağına almayı nasip etsin. tebriklerrrr :))))))))))))))

tebrikler uzun süren mücadele sonuçu başarıyı yakalamışsın .Öncelikle rabbimize , sonra destek veren arkadaşlara şükürler olsun.Hayırlı güzel ilerleyişler.

9 sene haa hiç pes etmeden sabırla dua ile bu mutlu günün gelmesini beklenen 9 koca yıl
çok sevindim çok mutlu oldum
tebrik ederim sizi
Allah sağsalim kucağınızada almayı nasip etsin inşallah

a.s.cnm kutluyorum seni ve eşini sağlıklı sıhatlı bi şekilde kucağınıza almanızıda nasıp etsin allahım darısı isteyipte olmayanlarında başına kurban olduğum allahım aratmasın herkese yaşatsın bu duyguyu:Saruboceq:

Canım tebrikler. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım benim ya ne mutlusundur şimdi sen yerinde duramazsın. inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlada kavuşur ve mutluluğunu tamamlarsın. darısı tüm isteyenlerin başına.

Çooooooookkkk sevindim canım.Allah tamamına erdirsin.Bizede bu mutluluğu yaşatsın inşallah!!!!!!!!!

hayırlı osun canım. kaçıncı denemendi.rabbim bizede nasib etsin.aminnnnnnnnnnn

çok sevindim inşaallah kucağın da görmeyi de Allah nasip etsin tamamına erdirsin hayırlısıyla
Allah bizlerede bu mutlu günleri yaşatsın

çok sevindim inanın...benim görümcemin de yarın belli olacak..Allahım inşallah onun da yüzünü güldürür..

tebrik ederim allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin
darisi basimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…