Rabbime şükürler olsun hamileyim çok mutluyum....

Tebriklerrr...Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Darısıı başımaaa

canım allah kucagına almanı nasip etsin çok sevindim darısı başımıza ihşallah bizlerde sevinçle haber veririz hamileyizzzzzzzzz diye

Efsanecim tebrik ederim seni ve eşini:hooray::hooray::hooray:
Sorunsuz bi hamilelik geçirmeni dilerim, Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin:nazar:
Darısı bizede olsun inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

efsane canim coooooooooookkkk sevindim ne guzel bir haber ilkinde olmamisti degilmi senin??benimde olmamisti banada umut oldun...ilkini ne zaman yaptirmistin kac ay ara verdin???

Efsanecim tebrik ederim seni ve eşini:hooray::hooray::hooray:
Sorunsuz bi hamilelik geçirmeni dilerim, Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin:nazar:
Darısı bizede olsun inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

CANIM İNŞALLAH DARISI SİZLERİN BAŞINAAhihoyyyt

efsanecim sende belirti falan varmiydi??kasik agrisi goguslerde hassaslik???adet belirtileri falan varmiydi??herkesde olmuyormus ama...

efsanecim sende belirti falan varmiydi??kasik agrisi goguslerde hassaslik???adet belirtileri falan varmiydi??herkesde olmuyormus ama...

CANIM 2.DE TUTTU ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ 1.SİNİ MART AYINDA YAPTIRMIŞTIK BENİM TEST GÜNÜMDEN 2-3 GÜN ÖNCE KASIKLARIMLA BERABER BELİM ÇOK AĞRIDI AMA ARA ARA OLAN AĞRILARDI GÖĞÜSLERİMDE ÇOK HASSASİYET HİSSETMEDİM AMA HAFİF ACI HİSSEDİYORDUM. MEYAHCIM TEDAVİYE İNANARAK BAŞLADIM OLACAK DİYE DÜŞÜNDÜMM AKLIMA OLUMSUZ ŞEYLER GETİRMEMEYE ÇALIŞTIM SENDE BAŞARACAKSIN BEN BUNA İNANIYORUMMM

ALLAHIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SANADA BU DUYGUYU YAŞATSIN CANIM:teselli:

CANIM 2.DE TUTTU ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ 1.SİNİ MART AYINDA YAPTIRMIŞTIK BENİM TEST GÜNÜMDEN 2-3 GÜN ÖNCE KASIKLARIMLA BERABER BELİM ÇOK AĞRIDI AMA ARA ARA OLAN AĞRILARDI GÖĞÜSLERİMDE ÇOK HASSASİYET HİSSETMEDİM AMA HAFİF ACI HİSSEDİYORDUM. MEYAHCIM TEDAVİYE İNANARAK BAŞLADIM OLACAK DİYE DÜŞÜNDÜMM AKLIMA OLUMSUZ ŞEYLER GETİRMEMEYE ÇALIŞTIM SENDE BAŞARACAKSIN BEN BUNA İNANIYORUMMM

ALLAHIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SANADA BU DUYGUYU YAŞATSIN CANIM:teselli:

insallah canim benim..nedense ilkinde icimde umut olsada olmayacak gibi hissettim hep cok stres yaptim ve olmadi ama ikincide daha dikkatli olacagim...ve nedense ikincide olacak gibi hissediyorum..mevlam verir insallah...sendemi ilkinde cok stres yapmistin??kac embryo transfer edilmisti ilkinde sana bu seferkiler dahami cok ve kaliteliydi??

canım tebrik ederim gözün aydın...Rabbim sağlıklı hamilelik geçirmeni ve bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin..a.s.Hayırlı sağlıklı evlat olsun:emir_bebek:
Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah

canım tebrık ederım darısı basımıza allah kucagına almayı nasıp etsın

insallah canim benim..nedense ilkinde icimde umut olsada olmayacak gibi hissettim hep cok stres yaptim ve olmadi ama ikincide daha dikkatli olacagim...ve nedense ikincide olacak gibi hissediyorum..mevlam verir insallah...sendemi ilkinde cok stres yapmistin??kac embryo transfer edilmisti ilkinde sana bu seferkiler dahami cok ve kaliteliydi??

CANIM İLKİNDE BENDE STRES YAPTIM 1 HAFTAYI YATARAK GEÇİRDİM BAŞKA BİŞİ DÜŞÜNEMİYORDUM 2. DE AKLIMA GETİRMEMEYE ÇALIŞTIM BAYRAMA DENK GELDİ İYİKİDE DENK GELMİŞ GELENDİ GİDENDİ DERKEN VAKİT ÇABUK GEÇTİ KORKMADIM HİÇ, EVİMİN İŞİNİ BİLE YAPTIM SADECE AĞIR KALDIRMADIM VE BİR YERE UZANMADIM.1. DE 1 TANE EMRİYO TRANSFER EDİLDİ BUNDA 5 TANE .EMBRİYONUN 1 'İ HİÇ KALİTELİ BİLE DEĞİLDİ AMA DR UM ŞANSI ARTIRMAK İÇİN KOYDU .BENCE MERKEZİNDE ÇOK ETKİSİ VAR BEN ÇOK MEMNUN KALDIM DR UM VE HASTANEDEN 1.SİNDE HİÇ MEMENUN KALMAMIŞTI.

efsane cim nasılsın canım.iyisindir inşallah..birinciyi nerde yaptırmıştın memnun olmamışsın sanırım nasip şimdiymiş hayırlısıyla kucağına alırsın inşşş.....aktütün şehitlerimizin biri sizin memlekettenmiş başınmız sağolsun canım akşam haberlerde gözyaşlarımız sel oldu...şahinbeye gidipte memnun olmayan yok gibi..hayırlısı darısı başımıza...
mehaaaaaayyyy sende şahin beye geeeeellllll...

efsane cim nasılsın canım.iyisindir inşallah..birinciyi nerde yaptırmıştın memnun olmamışsın sanırım nasip şimdiymiş hayırlısıyla kucağına alırsın inşşş.....aktütün şehitlerimizin biri sizin memlekettenmiş başınmız sağolsun canım akşam haberlerde gözyaşlarımız sel oldu...şahinbeye gidipte memnun olmayan yok gibi..hayırlısı darısı başımıza...

canım ben çok iyiyim sen nasılsın? 1 Yİ ANATOLIADA YAPTIRMIŞTIM ANKARADA TRANSFERDEN SONRA SADECE JEL KULLANMIŞTIM BUNDA İSE 4 TANE İLAÇ KULLANDIM ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR....... CANIM ŞEHİDİMİZİ ŞİMDİ SENDEN DUYDUM KAÇ GÜNDÜR TV İZLEYEMİYORUM ÇOK ÜZÜLDÜM BAŞIMIZ SAĞOLSUN

SEN NE ZAMAN BAŞLIYORSUN CANIM TEDAVİYE MEHAY NERDE YAPTIRDI ACABA MERAK ETTİM BAK! BENCE ODA GİTMELİİİ ŞAHİN BEYE

canım çok terik ederim aramıza hoşgeldin rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm bekleyen kardeşlerimin başına inşallah...

sahin bey kim giiiiiiiiii?????

canım ben çok iyiyim sen nasılsın? 1 Yİ ANATOLIADA YAPTIRMIŞTIM ANKARADA TRANSFERDEN SONRA SADECE JEL KULLANMIŞTIM BUNDA İSE 4 TANE İLAÇ KULLANDIM ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR....... CANIM ŞEHİDİMİZİ ŞİMDİ SENDEN DUYDUM KAÇ GÜNDÜR TV İZLEYEMİYORUM ÇOK ÜZÜLDÜM BAŞIMIZ SAĞOLSUN

SEN NE ZAMAN BAŞLIYORSUN CANIM TEDAVİYE MEHAY NERDE YAPTIRDI ACABA MERAK ETTİM BAK! BENCE ODA GİTMELİİİ ŞAHİN BEYE

canim ben yurt disinda yasiyorum burda yaptirdim....

X