şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

nasıl 5 haftalık oluyor 18 ocakta iğne vurulmamışmıydınn çatlatma iğnesini
:KK37:pardon canım ya bende çanakkaleli sandım son adet tarihim 4 ocak 18 ocakta iğne oldum gebelik son adet tarihinden sayıldığına göre bugün 5 hafta bitti yarın inşallah hayırlı haber alırım:18:

mrb bende 18 ocakta çatlatma iğnemi oldum 30 ocakta beta hcg değerim 34 dü doktor hamilesin dedi çokmu düşük bideğer siz nezaman yani kaç gün sonra tahlil yaptınız benim tam 13.günü kanda gebelik bakıldı cevabınızı bekliyorum
:18:

21 ocakta ignemi vuruldum
6 şubatta tahlil yaptim yani igneden sonra 16. Gun
Ve degerim 243 cikti doktora gitmedim daha

Reglim bugün başladı kızlar.. Mart ayına kaldı umutlarım. Dilerim sizlerden güzel haberler alırız :2:

21 ocakta ignemi vuruldum
6 şubatta tahlil yaptim yani igneden sonra 16. Gun
Ve degerim 243 cikti doktora gitmedim daha

hamd olsun kese göründü tam 5 haftalık doktor gebelik ikiz başlamış fakat kesenin biri kayboluyor büyük ihtimalle allah nasip ederse inşallah tekil gebelik olarak devam edicek dedi.darısı isteyen herkesin başına...:KK49:

kızlar bende bugün hastalandım :KK43: çok üzgünüm adet günüme daha 7 gün vardı bu sabah gelmiş . umutlarım boşa gitti doktora gitmeye karar verdim 7 aydır olmuyor:KK43: inş sizlerin güzel haberlerini alırız...

kızlar bende bugün hastalandım :KK43: çok üzgünüm adet günüme daha 7 gün vardı bu sabah gelmiş . umutlarım boşa gitti doktora gitmeye karar verdim 7 aydır olmuyor:KK43: inş sizlerin güzel haberlerini alırız...

benimde en son 12 ocaktı umudum yok regli olucam gıbı belim ağrıyor .10 aydır olmuyor umudum kalmadı artık moralım çok bozuk

3 gün gecikmeyle adetim bu sabah başladı.:KK14:
umudum mart ayına doktora ara vermiştim ama yine yol gözüktü.
martta yine doktordayım.
4.5 yıl oldu bi kere bile tutmadı ya çok üzgünüm çok.

hayırlısı canım benimde 2 yılı geçti olmuyordu ha bugün ha yarın gitmedim dış gebelik oldu şükür bugün 5 haftalık hamileyim darısı başına ihmal etme:KK55:

hayırlısı canım benimde 2 yılı geçti olmuyordu ha bugün ha yarın gitmedim dış gebelik oldu şükür bugün 5 haftalık hamileyim darısı başına ihmal etme:KK55:

inş canım allah isteyen herkeze bir an önce nasip etsin . İnş kötü bişey çıkmaz tüm dualarım bunun için artık senide çok tebrik ederim canım sağlıkla hayırlısyla kucağına almayı nasip etsin ALLAH :)

Son düzenleme:
selam kızlar.soğan kürü kullanan arkadaşlar soğan kürü gecikme yapar mı?8 şubattı batım ama gelen giden yok.merak ettim :)

benimde morelim çok bozuk canım yaa birde kafaya çok takıyorum galiba takınca da olmuyormuş

yaş oldu otuz takmamak elde değil çok istiyorum bebeğim olsun kaç aydır hep burda yazılanları okuyorum kendım cesaret edıp yazamadım bugune kadar burda herkes bırbırıne çok ılgılı moral verıcı

Arkadaşlar moral bozmak yok hayırlısını versin Allah 15 yıl beklemiş bir kadınlar tanıştım dün bütün tedavileri olmuş fakat yineden olmamış olmamış sonra kendiliginden olmuş şimdi 3 yaşında oglu var o nedenle şükredelim dua edelim hayırlsını versin Allah. BENİMDE 8 ŞUBATTA HASTALANMAM GEREKİYORDU AMA HALA OLMADIM SADECE LEKELENME VAR BEKLİYORUM TESTTE YAPMADIM YAPSAM MI ACABA.

slm arkadaşlar
dün ilişkiden sonra pembe bi akıntı geldi adet oldum sandım 1 gün geçti ama olmadım.. adetim 4 gün gecikti.. halsizlik uyku vs feci var. ama adet olcakmısım gibi. bende pco var ama 2 aydır düzenliydi.. bi problem mi yoksa hamilelik mi bi fikriniz var mı

meraba arkadaşlar 1 yıldır bende bir bebek istiyorum ama olmadı doktorada gitmedim inşallah bu ay gelir benim bat 18 şubat benide eklermisiniz

Kızlar değerim 3 gün önce 30 du ve dün 120,25 doktora gittim hamileyim ama çok halsizim darısı başınıza haftaya kontrolum var

X