şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

Kızlar değerim 3 gün önce 30 du ve dün 120,25 doktora gittim hamileyim ama çok halsizim darısı başınıza haftaya kontrolum var

ÇOK SEVİNDİM İNSALLAH SAGLIKLI BİR ŞEKİLDE GEÇİRİRSİNİZ GEBELİGİ birşey sorcam kaç gün geciktide ögrendin ve kaç haftalık oluyormuş

[SUB][/SUB]arkadaşlar bende yenii üyelerinizdenim ne zamandır bebek isityordum dün gece güzel haberi aldım bendeee artık bir anne adayıyım:):):):)

ÇOK SEVİNDİM İNSALLAH SAGLIKLI BİR ŞEKİLDE GEÇİRİRSİNİZ GEBELİGİ birşey sorcam kaç gün geciktide ögrendin ve kaç haftalık oluyormuş

2 haftalık oluyor, gecikme yok zaten adet trihim düzensiz 3 ayda bir olurdu ve aşılama olmuştum 27 ocakta 20 ocaktada son adet tarihimdi öyle oldu aşı tutmuş darısı size

yaş oldu otuz takmamak elde değil çok istiyorum bebeğim olsun kaç aydır hep burda yazılanları okuyorum kendım cesaret edıp yazamadım bugune kadar burda herkes bırbırıne çok ılgılı moral verıcı

olsun canım Allahın vardır bildiği peki doktora gittnmi ? Belki bir çözümü vardır bende adetim biter bitmez gidicem

selam kızlar.soğan kürü kullanan arkadaşlar soğan kürü gecikme yapar mı?8 şubattı batım ama gelen giden yok.merak ettim :)

selam canım bende dün soğan kürüne başladım.ibrahim saraçoğlu nu dinledim tv de.gecikme yerine aksine 2 3 gün erken adet olabilirsiniz dedi.3 gün gecikmen oolmuş bence test yap canım iyi sabırlısın maşallah :nazar: inşallah hamilesindir Allah gönlümüze göre versin inşallah:KK16:

yaş oldu otuz takmamak elde değil çok istiyorum bebeğim olsun kaç aydır hep burda yazılanları okuyorum kendım cesaret edıp yazamadım bugune kadar burda herkes bırbırıne çok ılgılı moral verıcı

olsun canım Allahın vardır bildiği peki doktora gittnmi ? Belki bir çözümü vardır bende adetim biter bitmez gidicem

doktora gıttım bı sorun yok ama bu ayda olmazsa hsg çektırıp artık aşılamaya başlıcaz .kımısısn hemen oluyor kımısınınde aylarca olmuyor allahın takdırı ne yapalım

merhaba canim:KK16:
hosgeldin
senin bat yakinmis beklemedesin ne guzel
benim daha coook var :))

herkese bol sanslar topic ugurlu gelsin hepimize bebisler sirayla gelsin insallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..

hoş bulduk canım...evet bugün itibariyle 3 gün kaldı...ama beni kimse listeye eklememiş..cevap bile yazmamışlar yaa..(senden başka tabi..:KK34:).artık gelmem buralara...:KK50::KK5::KK5::KK5:..

hoş bulduk canım...evet bugün itibariyle 3 gün kaldı...ama beni kimse listeye eklememiş..cevap bile yazmamışlar yaa..(senden başka tabi..:KK34:).artık gelmem buralara...:KK50::KK5::KK5::KK5:..

öyle düşünme farketmemişlerdir yoksa burda herkes çok candan ve çok tatlıdırlar..hepimizin derdi aynı olunca aynı frekansta güzel paylaşımlar yapabiliyoruz.

kızlar benimde son adet tarihim 11 ocaktı o gün kasık ağrım oldu ama gelen giden yok hala...(ekimde düşük yapmıştım :KK43: ):KK49::KK49::KK49:

Merhaba arkadaşlar bende 2,5 yıllık evliyim. Ocak ayında korunmayı bıraktık. Doğum kontrol hapı kullanmıyordum. Doktora gidip gebelik öncesi sağlık testleri yaptırdık. Herşey yolunda görünüyor. Burdaki gebelik konularını hep okuyordum artık bende sizlerleyim. Şubat ayı adet tarihim 15'i civarı. En hayırlısını diliyorum. Lütfen şans dileyin. Hep beraber aynı heyecanla bekleyelim :KK16:

Ben de sabırsızlıkla 15 Şubat ı bekliyorum. Umarım mutlu haberlerimizi alırız :KK3:

Merhabaa tekrar uzun zamandır işdolayısıyla giremedim ama bir sorun var benim adet tarihm 5-6 şubattı adet olmadım hala geçen hafta perşembe yani adetim 4-5 gün geçince kan verdim 0.100 çıktı.sonra dr adet söktürücü verdi farlutal diye... Ilacım cuma bitiyor...bir de dostinex verdi prolaktin için...ama hala tereddütteyim kullansam mı kullanmasam mı ya gebelik varsa bu çıkardı değil mi 4-5 gün gecikmeyle kanda..ya ilaç bitince hala adet olmazsam ne yapmalıyımm:KK43:

Merhabaa tekrar uzun zamandır işdolayısıyla giremedim ama bir sorun var benim adet tarihm 5-6 şubattı adet olmadım hala geçen hafta perşembe yani adetim 4-5 gün geçince kan verdim 0.100 çıktı.sonra dr adet söktürücü verdi farlutal diye... Ilacım cuma bitiyor...bir de dostinex verdi prolaktin için...ama hala tereddütteyim kullansam mı kullanmasam mı ya gebelik varsa bu çıkardı değil mi 4-5 gün gecikmeyle kanda..ya ilaç bitince hala adet olmazsam ne yapmalıyımm:KK43:

canım bende bundan 2 ay önce adetim 11 gün geçti testler negatifti adet söktürücü kullandım mecburen. sen de biraz daha bekle istersen..

Bugün regl günüm, normalde dün gece veya bugün sabah erken saatlerde kanamam başlardı ama hala regl olmadım. Tansiyonum son günlerde hep düşük 9 / 6 . Çok halsizim ve sık sık da idrara çıkıyorum.Regl günüm gelmeden test yaptım 2 kere,ikisinde de çok silik çıktı 2. çizgi.Hatta öyle silik ki eşimle dedik acaba öyle mi yoruyoruz.Umarım hamileyimdir:KK14: Lütfen dua edin arkadaşlar,çok ihtiyacım var...

Son düzenleyen: Moderatör:
hakkında en hayırlısı olsun cnm testlerde yanılma payı olabiliyor en kesin sonuc kan testi

hakkında en hayırlısı olsun cnm testlerde yanılma payı olabiliyor en kesin sonuc kan testi

Saol canım haklısın biliyorum ama 1-2 gün geçsin istiyorum. Kendi kendime hemen umutlanmış gibi olmak istemiyorum :KK43: ama umutlanıyorum da o ayrı bir konu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. bluegirl1 Bİ DAHAKİ AYA İNŞALLAH
  2. oflu 8 şubat
  3. huzurlumutlu 5 şubat
  4. anatolya 5 şubat
  5. ppatya87 6 şubat
  6. bergolya 15 şubat
  7. nvcvn 17 şubat
  8. huzurluyuvam 17 şubat
  9. esraturkoglu Bİ DAHA Kİ AYA İNŞALLAH
  10. zeynoo1 8 şubat
  11. özdenizer 7 şubat
  12. mcan84 6 şubat
  13. sheyma33 16şuba
  14. AYIGIT 17 şubat
  15. egal 10 şubat
  16. pempepanter 31 ocak
  17. aazzrraa 4 şubat HAMİLEEEEE
  18. fikirolog 8 şubat
  19. kordugum85 6 şubat
  20. SDFCLB - 04 Şubat
  21. melekangel 12 şubat
  22. Nese030286 ? şubat
  23. everythingwillbegreat 1 MART
  24. BLUEGİRL1 5-10 MART ARASI

hayatım beni de listene ekler misin 19 şubat olmasını istemediğim regl tarihim. Bu arada bişey sorucam şu elle yapılan gebelik testini denedim de bugün :KK1:
gerçi daha 4 gün var ama bi boşluk var pek bişey anlamadım :KK53:
ama hayırlısı inşaallah... :KK16: En Büyük KK

hayatım beni de listene ekler misin 19 şubat olmasını istemediğim regl tarihim. Bu arada bişey sorucam şu elle yapılan gebelik testini denedim de bugün :KK1:
gerçi daha 4 gün var ama bi boşluk var pek bişey anlamadım :KK53:
ama hayırlısı inşaallah... :KK16: En Büyük KK

Beni de listeye eklerseniz çok sevinirim. Tarih 15 Şubat

umarım hepimizin yanında HAMİLEEEE yazar :106:

tatlım nerelerdesin sen yaaa özlettin kendini..bozma moralini inşallah düzelir her şey..sanırım kan testinde 5 i geçerse pozitif tatlım yaa..bence doktorunu dinle ve ilacı kullan gebelik olsa 4 5 gün gecikmeyle kanda kesin çıkardı bence ama malum tecrübeli değilim burdan okuduklarıma göre yorum yapıyorum canım..son karar senin tabiki yine:KK16::KK16:

X