subat anneleri kizinizmi oglunuzmu olucak bakalim bu ay kizmi oglanmi ayi

saol canım ınsanın duyguları alt ust oluyor anıden bu soku yasadım ama bugun yenı bır hekım buldum acıkca konustuk kendısıyle panık bır durumdaydım cok yardımcı oldu saolsun burda dogum evı yok hastahaneye gıdıncede doktorun kım dıe soruyorlar yok dıyemıyorsun ıyı bır hekım bulamasaydım bursaya gıdecektım artık,
burda okadar cok doktor sorunu yasadımkı ınsan dayanamıyor 3 aylıkken doktorum ozele gectı 2lı taramamı yaptıramadım doktor buldum sımdı oda ozele gectı nst yapılıyormus 15 gun arayla kontroller oluyormus hıcbırı yapılmadı bakalım mustafa bey daha ne eksık testler cıkaracak karsıma doktor konustukca sok oldum kımsemde yokkı yol gostersın bır doktor var guvenebılecegım onlarında yapmadıkları kalmıyo senağlama

saol canım ınsanın duyguları alt ust oluyor anıden bu soku yasadım ama bugun yenı bır hekım buldum acıkca konustuk kendısıyle panık bır durumdaydım cok yardımcı oldu saolsun burda dogum evı yok hastahaneye gıdıncede doktorun kım dıe soruyorlar yok dıyemıyorsun ıyı bır hekım bulamasaydım bursaya gıdecektım artık,
burda okadar cok doktor sorunu yasadımkı ınsan dayanamıyor 3 aylıkken doktorum ozele gectı 2lı taramamı yaptıramadım doktor buldum sımdı oda ozele gectı nst yapılıyormus 15 gun arayla kontroller oluyormus hıcbırı yapılmadı bakalım mustafa bey daha ne eksık testler cıkaracak karsıma doktor konustukca sok oldum kımsemde yokkı yol gostersın bır doktor var guvenebılecegım onlarında yapmadıkları kalmıyo senağlama

CADIARZUYAZINI OKUYUNCA INAN BENDE SENIN ICIN ENDISELENMISTIM:CARE BULDUGUNA COK SEVINDIM GUZELIM:INAN SENI COK IYI ANLIYORUM:BU ARADA BENIMDE BASIMA GELDI AYNILARIkafamçokkarıştıUC AYLIK HAMILEYKEN DOKTORUMA COK GUVENIYODUM HIC ARASTIRMADIM BILE NEYSE DORT AYLIKKEN DOKTORUMU DEYISTIRDIM ETRAFIMDAKI KISILER UYARDI SU TESETI YAPTIRDINMI FALAN BENDE YO DIYINCE :KK70:OKTORU DEYISTIRDIM:SIMDI DOKTORUM BASKA AY EN KOTUSUNDE MESELA DEDIKI DOKTORUM COGU TEST YAPILMAMIS OLMASI VE GERI DONUSU OLMAYISI :ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNDUA EDELIM BIRBIRIMIZIDE SAGLIKLI BEBISLERIMIZE KAVUSURUZ INS

anlamıyorum bu soktorları muayeneye her ay cagırıyorsun paranıda alıyorsun eee baksana ılgılensene ama nerde yarın doktora tekrar gıdecegızz kalp atıslarını dınleyecekler bebegımın ılk defa kalp atısı dınlenecek bu cok zoruma gıdıyor ama az kaldı kızımı kollarımın arasına alınca :dance:

anlamıyorum bu soktorları muayeneye her ay cagırıyorsun paranıda alıyorsun eee baksana ılgılensene ama nerde yarın doktora tekrar gıdecegızz kalp atıslarını dınleyecekler bebegımın ılk defa kalp atısı dınlenecek bu cok zoruma gıdıyor ama az kaldı kızımı kollarımın arasına alınca :dance:

hani derlerya zhmetsiz rahmet olmaz diye.bize ne kadar zor gelsede bebesilerimizi beklemek.rabbim onlari noksansiz yaratmak icin bi muddet bizimle ama onu gormemize izin vermiyo dokunmamiza.annelik dunyanin en zor ama en guzel seyi.insallah sag saglim kavusuruz yavrularimiza.doktorlarida allaha havale edelim canim.

offffcuk hadı bakalım artcı depremler gıbı artcı sancılarım basladı kızım gelmek ıstıyorum dıe bagırıyor galıba :sm_cool:
arkadısleee cok merak edıyorum sızın veya esınızın aılesınden cocugunuzun cınsıyetıne kız yada erkek dıe takılan oldumu?

benımde kızım olacak esım ılkı kız olsun ıstıyordu kızlarda anac ruh vardır kardeslerını kollar dıyordu bırde kızlar babaya duskun olur dıe ama esımın annesı tovbe yarabbım her telefonla gorusmemızde hala kızmı dıyorlar dua edıyorum erkek olsun dıye dedıgı zaman kırızlere gırıyorum sımdı buyuk bırsey demek ıstemıyorum fakat daha ne kadar sabrederım bılemıyorum dogdugu zaman kızıma dokunmasına ızın vermıcem esıme oyle dedım cokmu abartmıs olurum bılemıyorum fakat yapıcam bunu :asigim:

inşallah canım ebe arkadaşım var hiç korkma 2 ci daha kolay oluyor diyor ama gelde bana sor.ilkinde tattık o acıyı şimdi korkarak.il doğumda cahil oluyor insan başına ne gelceni bilmiyor.ama 2 cisinde anlarsın yaaaaaaaaaaaaaaa:senağlama

guzelim benimde doktorum bu bebek cabul gelecek ikinciya diyo ama .icimi rahatlatmaya calisiyo:1shok:ama nerde:çok üzgünüm:gunler yaklastikca korkularim artiyor ay...

offffcuk hadı bakalım artcı depremler gıbı artcı sancılarım basladı kızım gelmek ıstıyorum dıe bagırıyor galıba :sm_cool:
arkadısleee cok merak edıyorum sızın veya esınızın aılesınden cocugunuzun cınsıyetıne kız yada erkek dıe takılan oldumu?
benimde uc yasinda bi oglusum var:emir_bebek:simdide insallah kizim olucak canim yani takilan olmadi.hayirlisini istedik bizde.sende oyle yap guzelim.

benımde kızım olacak esım ılkı kız olsun ıstıyordu kızlarda anac ruh vardır kardeslerını kollar dıyordu bırde kızlar babaya duskun olur dıe ama esımın annesı tovbe yarabbım her telefonla gorusmemızde hala kızmı dıyorlar dua edıyorum erkek olsun dıye dedıgı zaman kırızlere gırıyorum sımdı buyuk bırsey demek ıstemıyorum fakat daha ne kadar sabrederım bılemıyorum dogdugu zaman kızıma dokunmasına ızın vermıcem esıme oyle dedım cokmu abartmıs olurum bılemıyorum fakat yapıcam bunu :asigim:

canim birak guzelim.eski insanlarin buna benzer takintilari vardir.inan uzerinde durmaya deymez.benimde esimin babasi illaki erkek olsun daha iyi olur diyodu.ay olduda ne oldu .neyse.. guzelim bilseler yaptiklarinin yannisliklarini.allahin gucune gideya allah hayirlisini bizim icin dusunur ve verir guzelim.sen icini rahat tut.birak bebeyine dokunsunda torun sevgisi tadinca pisman olsun guzelim.tabiki karar sizlerin.sag saglim bebeyini kucagina alirsin insallah:nazar:a.s.

kızlar benimde 4.5 yaşında bir oğlum var.Şubatın 2.haftası kısmetse kızım olucak.çok heyecanlıyım allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.

kızlar benimde 4.5 yaşında bir oğlum var.Şubatın 2.haftası kısmetse kızım olucak.çok heyecanlıyım allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.

oncelikle allah bagislasin yavrunu canim.cok guzel bende ikincisi kiz canim .bende subatta dogum yapicam allah sag saglim yavrularimizi kucaklamayi nasip etsin .

az kaldı arkadaslar bucun doktorumuz cok ılgılendı nst yaptı ılk kez kızımın kalp atısını dınledıler cok etkılendım ,senağlama ,rabbım hepımızın yavrularını saglıklı olarak kucaklarımıza versın tuanamı kollarıma almayı hep hayal edıyorum :uhm: cok cekecek benden :icecream:

az kaldı arkadaslar bucun doktorumuz cok ılgılendı nst yaptı ılk kez kızımın kalp atısını dınledıler cok etkılendım ,senağlama ,rabbım hepımızın yavrularını saglıklı olarak kucaklarımıza versın tuanamı kollarıma almayı hep hayal edıyorum :uhm: cok cekecek benden :icecream:

inan bende utrasyonda bebeyimi gorunce icim aciyo:çok üzgünüm:eek:na dokunamiyorum sevemiyorum diye.uzuluyorum .bide utrasyonla goreceyim gunleri dort gozle bekliyorum .kizimi gorecem diye ucuyorum canim.insallah sag saglim dunyaya gelirler.a.s.:nazar:

aaa arkadaslar arkadasımın ogluyla kızımın arasında bırseyler var galıba,mehmet efe (kızının kı) aglıyo kucagıma verıyorlar hemen susuyor bu aradada benım kızda hemen kıpır kıpır bunlar kendı aralarında bır ıletısım kurdu galıba kızıma azıcık nazlan sımarma hemen dıyorum hıııııç dınlemıyo bıle :1hug:

aaa arkadaslar arkadasımın ogluyla kızımın arasında bırseyler var galıba,mehmet efe (kızının kı) aglıyo kucagıma verıyorlar hemen susuyor bu aradada benım kızda hemen kıpır kıpır bunlar kendı aralarında bır ıletısım kurdu galıba kızıma azıcık nazlan sımarma hemen dıyorum hıııııç dınlemıyo bıle :1hug:

ay ne guzel kiz kizin simdiden talibi cikti.ama sen kiyifta kimselere veremessinki.sansli kiz canim seninkide.saka makada hayirlisiyla dogarlar insallaha.s.

amin canım yarın 38 ci haftaya giriyorum.geri sayım başladı.................
allah hepimizin yardımcı olsun.bebişlerimizi sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin.

bende dun 38 haftama gırdım bu haftayıda sag salım atlatsak cok ıyı olacak bakalım ılk once hangımız cıglık atarız :sm_cool:

X