şubat anne adayları nst' ye giren varmı???????

cnm bende 28. haftadan itibaren girmeye basladim
simdi iki haftada bir doktor kontrolüne gidiyorum ve kontrol öncesi nst yapiliyor .......

bende bugün girdim...sancı çıktı 100 e yakındı...doktor dikkat et dedi....heran doğum olabilir dedi...37 artı 5 haftalığız

bende bugün girdim...sancı çıktı 100 e yakındı...doktor dikkat et dedi....heran doğum olabilir dedi...37 artı 5 haftalığız

:1shok: az kalmis cnm dogumuna
ins. bebisini saglikla alirsin kucagina :1hug:
darisi bizim basimiza rabbim sana ve tüm hamislere kolay dogum nasip etsin ins. a.s.

sağol cimcime hayırlısı bakalım....sen doğum yaptın blirisn ....sancı çıkınca ne oluyor yanii 100 e yakındı sancı değeri

sağol cimcime hayırlısı bakalım....sen doğum yaptın blirisn ....sancı çıkınca ne oluyor yanii 100 e yakındı sancı değeri

cnm benim doktorunun dedigi gibi dogumuna az kalmis her an gelebilir bebisin hihoyyyt
benim ilk hamileligimde cok az sancim cikiyordu nst de rakamlari hatirlamiyorum
ama okadar cok sancim hic olmadi kendiliginden,bebisinde suyu az olunca suni sanci vermek zorunda kalmislardi

bizi merakta birakma olurmu
dualarim seninle ins. cok kolay bi dogum gecirirsin :Saruboceq: :1hug:

inşallah arkadaşım hepimiz için aynı dilekler geçerliiii...birde benim önümüzdeki hafta sınavlarım var....bir hafata sürecek....bakalım hayırlısı...okulumda evime iki saat uzaklıkta....yarında ders seçimim var bakalım nasıl gideceğim ya gayet iyyiimde ist trafiği ve otobüs kalabalığından çekiniyorum dua edin benim için......

inşallah arkadaşım hepimiz için aynı dilekler geçerliiii...birde benim önümüzdeki hafta sınavlarım var....bir hafata sürecek....bakalım hayırlısı...okulumda evime iki saat uzaklıkta....yarında ders seçimim var bakalım nasıl gideceğim ya gayet iyyiimde ist trafiği ve otobüs kalabalığından çekiniyorum dua edin benim için......

etmezmiyim cnm valla o yollar heleki su haftalarda cekilir gibi degil ins. kolay olur senin icin ...
offf bir hafta devamli sinav Allah yardimcin olsun ben baya zorlanirdim
ins. kolay atlatirsin cnm su sinav haftasini

bende nts ye bugün ikinci kez girdim kızlar 36 haftalık hamileyim bir de pazartesi günü girmiştim.bu hafta 2 kere girdim anlayacağınız bebek 1 aydır ters duruyor doktorda o yüzden haftada 2 kere kontrole çağırıyor.ve en önemlisi suyumda sınırda.doktorun konuşmalarından 1 hafta falan sonra sezeryana alacak beni gibi görünüyor :KK43: bu arada nst lerim çok iyi çıktı.....

bebişcimkayra canım benim allah yardımcın olsun hayatım.kızlar ben hiç nstye girmedim.canım sen nstye girmişsin ve sanıcların 100 çıkmış.bu sancıları sen kendinde hissedebiliyormusun peki???yani sadece makinadamı gözüküyor bu sancılar.

bebişcimkayra canım benim allah yardımcın olsun hayatım.kızlar ben hiç nstye girmedim.canım sen nstye girmişsin ve sanıcların 100 çıkmış.bu sancıları sen kendinde hissedebiliyormusun peki???yani sadece makinadamı gözüküyor bu sancılar.

canım hissetmedim..işin ilginç yanı ağrı eşiğim çok düşük....

bende henüz hiç nts ye girmedim doktorada sormadım 15 gün sonra gel doğumu konuşalım dedi ama ntsden ve vajinal muayneden bahsetmedi

bende geçen haftaki kontrolde girdim sancı derecesi 10 birime kadardı benimki genelde 2 seyrediyordu zaten 2-4-6-8-10 diye numaralandırılmıştı bu perşembede giricem herhalde takrar nst ye girerim merak ediyorum değişiklik olacakmı diye ama kasıklarımda ağrı hatta acıma hissi var belkide benimki aşağıya iniyor ondanda olabilir

ben giricem bugün bakalım sancılarım gözükecekmi?
gözükmezse şok olurum herhalde :))

X