Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende polikistik over çıktı bugün doktor pro women verdi daha önce yaşayan var mı?
merhaba bende polikistik over lıyım ama adetlerim düzenli 14 kilo zayıfladım drlar zayıfla demişti tüp bebek aşılama hepsini denedim ama olmadı pro women kullanmayı ben de istiyorum doktorunuz mu yazdı sanırım parayla alınıoyor devlet karşılamıyor

merhaba bende polikistik over liyim ama adetlerim düzenli bana da dr zayıfla dedi 14 kilo verdim ama etki etmedi 1 aşılama bir tüp bebek başarısızlığı yaşadım kaç defa klomen + çatlatma kullandım saymıyorum bile bu pro women denilen ilacı araştırdım hatta ilaç değil vitamin pcos etkilerini azaltıyormuş açıkcası bu ay bende denemeyi düşünüyorum çünkü artık çok yoruldum

Doktorlar genelde gün aşırı öneriyolar sperm kalitesi için ama eşinde problem yoksa yumurtlama zamanı hergünde deneyebilirsin
Eşimde sorun yok her gün o zaman
Her gün o zaman daha iyi en azından dediğin gibi yumurtlama günlerinde. Allah ne zaman nasip ederse o zaman olcak biz elimizden geleni yapıyoruz

Merhaba kızlar, hamile kalmak için soğan kürünü duydunuz mu hiç? 15 gün içip hamile kalan o kadar çok kadın tanıdım ki

Selam kızlar, benim de bı sorum olacaktı
Ovulasyon testi yapıyorum bu ay çatlama 20. Gün oldu, battan bir hafta önce. Sizce çok mu geç sorun mu var ?
Üç gün öncesini her gün ve o günü değerlendirdik çok heyecanlıyım

Bende katılabilir miyimmmm 31 Ocak bat

Bazen geç olabiliyo yumurtlama hormonel falan bazende pco falan durumunda geç yumurtlama yaşanabiliyo çatlamanın üstüne 14 gün ekleyin yeni bat tarihinizi bulmuş olursunuz umarım tutmuştur bebiş

Bazen geç olabiliyo yumurtlama hormonel falan bazende pco falan durumunda geç yumurtlama yaşanabiliyo çatlamanın üstüne 14 gün ekleyin yeni bat tarihinizi bulmuş olursunuz umarım tutmuştur bebiş
Ay inşallah üç aydır tık yok ama bu ay ovulasyon testine güvendim

Yaa yaptım ama 21 cıktı ama 24 yasındayım umutlarım daha da tükendi

InşaAllah şimdiden strese girdiğim için kızıyorum kendime ama düşünmeden edemiyorum bi de düzenli ilişki olmadığı için korkuyorum tabi
Hersey sans emin olun ben neler gördüm etrafımda ayda bir kereden hamile kalanlar da var sabredip beklemek en iyisi

Kızlar eşimin test sonucu bu şekilde çıkmış doktor vitamin kullanman gerekiyor 3 ay demiş. İsterseniz tüp bebeğe yönlendirmeli demiş ama biz doğal yollarla istiyoruz bir senedir deniyoruz. Bu sonuçlara göre ne yapmamız gerekiyor tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok mutlu olurum. Çok bunaldık artık çoçuk var mı düşünüyor musunuz sorularından. Zaten biz elimizden geleni yapıyoruz Rabbim nasip edecek ki olsun. Bu arada ben 30 eşim 31 yaşında bir buçuk senelik evliyiz. Başka bi konuya da yazdım ama kimse dönüş yapması

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-26-14-25-10-074_com.whatsapp.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba canım ileri hareketlilil 32 ve üstünde olması gerekiyor sizin 8 cıkmıs bizim de ileri hareketlilik iyi ama sayımız kötü diye tüp bebek dediler anında bende Murat Mermerkaya diye bir doktor buldum simdi ondan tedavi oluyoruz ve ayrıca ultrason kan tahlili yaptırdı bize

25 yaşımdayım evet stres etkiliyor ama düşünmeden duramıyorum sizin oldu mu peki
canımm cok cok gencsın lutfen sımdıden bu derece kendını hırpalama uzme nolur. ılk bır sene den sonra boyleydım bende.
ben 31 olcam subatta 3bucuk senelık evlıyım ıkı sene 3 aydır da gebelık ıcın cabalıyorum ınankı bu derece uzulmen sadece snı strese sokar cok yenı denıyorsun kımısı ıkı ay uc ay sonra hamıle kalıyor kımısı bır ıkı sene sonra, umutlu ol yasın genc kafandan bu dusunceyı atmaya calıs sana nacızane tavsıyem

Bu arada benim yasımın yası 27 benim 24 olmasına ragmen hic beklemeden tüp bebek dediler 1 seneye yaklasıyoruz biz de yavas yavas. Su an keciboynuzu kürü ve macun kullanıyoruz doktor da 5 tane ilac verdi hergun badem ceviz fındık kuru uzum kuru incir kabak çekirdeği yemeye calısıyor esim

bırbırınızı uzmeyın. herseyın bır zamanı var, nasıp

Bize direk vitamin verdi 3 ay kullan yoksa tüp bebek dedi sanırım bide morfoloji falan da bakılması gerekiyormuş burda var mı bilmiyorum ama yok sanırım. Bende de TSH prolaktin yüksekmiş 25 mg levotiron verdi doktor başka bişe yok yani o kadar ilgisizler ki zaten işten zor vakit ayırıp gidiyoruz onda da ne ilgilenen var ne yardımcı olan. İnsanların stresi kendine yeter. Size de rabbim tez zaman da hayırlı bi evlat nasip eder inş. Bulduğunuz doktor hangi şehirde acaba

Ben de eşime artık destek amaçlı bişeyler yapıyım diyorum ama hormonları bozar diye korkuyorum çünkü benim TSH normalken bir soğan kürü ve incir denedim prolaktin ve TSH fırladı gitti artık korkar oldum bişe yapmaya

Rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın.
Biz Balıkesir de oturuyoruz mecburen burda özele gittigimiz halde 2 ay vitamin kullandık ve bosa. değerlerin daha da düştüğünü öğrendik ben arastıra arastıra Antepten Murat mermerkaya buldum online tedavi oluyoruz ve esimin hormonlarında oynama oldu iyiye gidiyoruz diye dusunuyorum internette doktortakvimi diye siteden adını yazıp yorumları okuyabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…