Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar hiç yüzük falı deneyen var mı? Az önce merakımdan yaptım ben🤣🤣 30 yaşında ilk çocuğumu doğurcakmışım 33 yaşında ikincisini, 2 çocuğum olcakmış ilki kız ikincisi erkekmiş ortada çocuk yok ama cinsiyetlerini doğum yaşını falan belirledik hadi bakalım🤣🤣
Yası nasıl anlıyorsunuz ay bende yapiyim merak ettim 😂😂

Yok canım kimyasal oldu. İmza alanına son regli yazınca otomatik gebe gösteriyor ya ben motivasyon olsun diye yapmıştım. Herhangi bir gebelik yok şu an 😊
İyi yapmışsın canım hadi bakalım ozaman.. sen neler yapıyorsun şuan? Ovulasyon filan mı.. yoksa beklemeden misinn 🤗

Kızlar Günaydın ☀️ 5-6 gündür bende idrarımı yaparken yanma ve kaşıntı vardı krem süreyim dedim beyaz tortu var her iki tarafta da bu sabah doktora gittim şikayetlerimi anlattım bana monural şase ve mıxovul fitil verdi içinde 7 tane var ve ben yumurtlama dönemine az kaldı napayım sizce bana yardım edin nolur 🥺

Kızlar Günaydın ☀️ 5-6 gündür bende idrarımı yaparken yanma ve kaşıntı vardı krem süreyim dedim beyaz tortu var her iki tarafta da bu sabah doktora gittim şikayetlerimi anlattım bana monural şase ve mıxovul fitil verdi içinde 7 tane var ve ben yumurtlama dönemine az kaldı napayım sizce bana yardım edin nolur 🥺
Günaydın canım mantar varken ilişkiye girmek sıkıntı en azından 2 gün falan fitili kullan tüm paket bitmeden geçiriyo zaten ben bi kere yaşadım öyle olmuştu yani

Havuç suyu yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyor ama daha çok kaynatıp da suyunu içmek.

Kendimden yola çıkarak, pik olduğu günler kasıklarımda hassasiyet olur dokunamam. Ama çatladığında sancı gibi ağrı olur. Sıvı rahimde birikince sancı ağrı yapıyormuş
Benim rahmimde tersmiş geçen gün ogrendım arkadaşlar Rahmi ters olup ta hamıle kalan var mı ne yapmam lazım

Kızlar merhaba ben evleneli 7 ay oldu ilk 3 ay hap kullandım sonraki 4 ay eşim korundu ilk defa ocak ayında bebek istedik ve korunmayı bıraktık ama olmadı :KK43: ilk denemede olmaması normal mi? Yumurtlama günümü uygulamaya göre hesaplamıştım. Ve adetim bu ay 5 gün erken oldu çok stres yapıyorum
Tabikki normal canım bizim 1.5 senedir olmadı norml.diyoruz 😀

Günaydın canım mantar varken ilişkiye girmek sıkıntı en azından 2 gün falan fitili kullan tüm paket bitmeden geçiriyo zaten ben bi kere yaşadım öyle olmuştu yani
Doktorum bana vajinit olmuşsun dedi mantar falan değil miyim dedim hayır dedi krem bile vermedi düşün ama kaşıntım oldukça var Doktora dedim bakın ben hamilelik düşünüyorum vs bana o fitili verdi içimi tamamen temizlermiş de tam da yumurtlama dönemine mi denk gelir yA sinirden ağlıcam He 😀

Ters rahimi olana faydasi var diye okumustum ama tabi uzun yillar kalamayan en azindan yumrtlamadan once gnlernden birini boyle degerlendireblr ahh ahhh ne gunlere kaldk :))) Rabbim kolaylastirsin
Bende ters rahimliyim bana da önerin bişeyler lutfen artık anne olmak ıstıyorum

Doktorum bana vajinit olmuşsun dedi mantar falan değil miyim dedim hayır dedi krem bile vermedi düşün ama kaşıntım oldukça var Doktora dedim bakın ben hamilelik düşünüyorum vs bana o fitili verdi içimi tamamen temizlermiş de tam da yumurtlama dönemine mi denk gelir yA sinirden ağlıcam He 😀

Sıkıntılı döneme denk gelmiş ama vardır bi hayır kullan belki bitirdikten sonraya denk gelir yumurtlaman hem önce anne sağlığı iyi olmalıki bebişte sağlıklı gelsin 🤗

Benim rahmimde tersmiş geçen gün ogrendım arkadaşlar Rahmi ters olup ta hamıle kalan var mı ne yapmam lazım
Canım sanada atayım daha önce bir kaç kişiye de söyledim Burdan ..ters rahimlilere.. ters pozisyon bank pozisyonu öneriyorlar ilişkide..
Hiç bir sorunu olmayn kadınlar bile sadece bu pozisyonu denyerek gebe kalmış..

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-11-17-48-23-762_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-01-11-17-48-23-762_com.instagram.android.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 34
Monurul hamilelikte de veriliyor canim güvenli bir ilaç sistit için, fitili de mantar için vermiştir ya da vajinal enfeksiyon icin ben çok fitilli tedavi gördüm vajinal enfeksiyon varsa hamile kalmayı zorlaştırıyor idrar yolu ile vajinal enfeksiyon farklı oluyor onun için fitil veriyorlar enfeksiyon spermleri öldürüyor ben tedavimden sonra hamile kalmıştım geçen yıl ama sağlıksız bir gebelikti ama olsun tedavi edilirse olabilecegini görmüş oldum, doktoru dinlemen iyi olur bence kullan çünkü ilerlerse daha büyük sıkıntı ihmal edilirse yumurtalıklara kadar çıkabiliyor

X