Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ben heves heves ovülasyon testi aldım bu ay iyi değerlendiriyim öyle sallamasyon olmasın diye ciddi disiplinle yola çıktım sonuç totalde 3🤣🤣 vardır bunda da bi hayır diyelim ne diyelim bacım😅 test ben de yapcam aaa o olmadan olmazz eşim senin şu testlere işeme sevdana dur demek lazım artık diyo adam batacak çünkü🤣 gebelik testi ciddi bi bataklıktır🤷🏻‍♀️
Hahahahaha.... Ayy adamlar ciddiye bile alamıyor o yüzden.. sanki biz bayılıyoruz onun bunun üzerine işemelere.. napalim yaniii 😂😂

Kızlaar hiç yüzük falı deneyen var mı? Az önce merakımdan yaptım ben🤣🤣 30 yaşında ilk çocuğumu doğurcakmışım 33 yaşında ikincisini, 2 çocuğum olcakmış ilki kız ikincisi erkekmiş ortada çocuk yok ama cinsiyetlerini doğum yaşını falan belirledik hadi bakalım🤣🤣

Kuşum gelecek olan 1 seferle de oluyor inan buna, ben çook gördüm duydum tek seferle oldu şaşkınım diyen akıntından takip edebilirsin yumurtlamayı çatlamayı deneyebilirsen şansını dene deneyemezsen de sağlık olsun sonraki aya hazırlanırsın🌸 ben de bu ay ilk kez ovü yaptım mis gibi takip ediyodum misafir bir curcuna oldu kardan dolayı mahsur kalındı falan doğru düzgün olmadı ama nasip ya napıyım olmazsa da sonraki aya bakalım🤷🏻‍♀️
Yinede bence ihtimal var gibi

Kızlar ovülasyonda son durum; ben anlamadım valla noluyo yumurtlama oldu çatlama oldı artık silikleşmesi gerekmiyo mu? My_Moonlight06 My_Moonlight06 Ginnys Ginnys @papatyamveben @bugdaycorci Arianaa Arianaa
Buda silikleşme hep olur tamamen gitmez bazen bunun önemi yok t çizgisi kadar belirgin yada ondan daha belirgin oluşu önemli kısmı sonra hafif silik çizgili olunca ardına olmuşsa çatlama silik devam ediyorsa yeniden yumurta değil o Geç yazıyorum ama yinede senin için sadece girip bakıyorum çünkü o da sadece yatarken acaip yoruluyorum tek başıma yaptığım için

Buda silikleşme hep olur tamamen gitmez bazen bunun önemi yok t çizgisi kadar belirgin yada ondan daha belirgin oluşu önemli kısmı sonra hafif silik çizgili olunca ardına olmuşsa çatlama silik devam ediyorsa yeniden yumurta değil o Geç yazıyorum ama yinede senin için sadece girip bakıyorum çünkü o da sadece yatarken acaip yoruluyorum tek başıma yaptığım için
Canım benim Allah kolaylık versin İnshaAllah .. yeni evinde müjdeli haberini alırsın 🥰🤲🏻🌺

Bu ay benim de öyle oldu ya misafirim geldi mahsur kaldı kardan dolayı değerlendiremedik hiç, yumurtlama öncesi 1 yumurtlama günü 1 çatlama günü 1 olmak üzere üçle kapattık koskoca ovülasyon dönemini😅 kızlar bugünü değerlendir dedi ama elinde olmuyo insanın napıyım tutarsa tutcak olmazsa kısmet değilmiş deyip sonraki aya bakcam artık her nasip vaktine esir derler aynen öyle vazgeçmedim ama saldım🤷🏻‍♀️
Daha nolsun canım benim 3 çok bile 😅😅hadi bakalım olursa olur olmazsa devam
Ay ben heves heves ovülasyon testi aldım bu ay iyi değerlendiriyim öyle sallamasyon olmasın diye ciddi disiplinle yola çıktım sonuç totalde 3🤣🤣 vardır bunda da bi hayır diyelim ne diyelim bacım😅 test ben de yapcam aaa o olmadan olmazz eşim senin şu testlere işeme sevdana dur demek lazım artık diyo adam batacak çünkü🤣 gebelik testi ciddi bi bataklıktır🤷🏻‍♀️
Şimdi o kadar yaşantılar sağolsun bu test yapma hastalığı azaldı ama o ruh halini iyi bilirim.zira kızına hamile kalmadan o ay 40 adet gebelik testi sipariş etmiştim kanda pozitif görene kadar bir 6-7 tane kullandım . 40 tane teste rağmen kanda 6.7 bhcg ile öğrendim sonrasinda gün ve gün test yaptım koyulaşana kadar bir 5 6 da öyle harcadım geri kalanı da dağıttım 😁😁😁 eski hastalardanım yani 🤣

Daha nolsun canım benim 3 çok bile 😅😅hadi bakalım olursa olur olmazsa devam

Şimdi o kadar yaşantılar sağolsun bu test yapma hastalığı azaldı ama o ruh halini iyi bilirim.zira kızına hamile kalmadan o ay 40 adet gebelik testi sipariş etmiştim kanda pozitif görene kadar bir 6-7 tane kullandım . 40 tane teste rağmen kanda 6.7 bhcg ile öğrendim sonrasinda gün ve gün test yaptım koyulaşana kadar bir 5 6 da öyle harcadım geri kalanı da dağıttım 😁😁😁 eski hastalardanım yani 🤣
Canım şimdi senin Hamilelik devam mı ediyor.. ? Kimyasal oldu demstin sanki de ama imzani görünce dedim acaba bundan oncemiydi

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@oznurvarol26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@niloveege2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@secret073 Şubat
@Hayalmeyal33 Şubat
@Xww3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
@Semsem215 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
Ruyaperisi Ruyaperisi 6 Şubat
@E L B A6 Şubat
Y ysmnbs 6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@Zeyzepp7 Şubat
D duyguuu7 7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Unstoppable8 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@mellness879 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
Arianaa Arianaa 10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@esil283711 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@mrshnoz12 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
Ginnys Ginnys 15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Devakus15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
@Brckrks18 Şubat
@Ayrk18 Şubat
@Kayaa19 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
@Emine199019 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@ssedays20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Nurse_8821 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
@akgnss24 Şubat
@Feyzaakncc25 Şubat
@tgba9825 Şubat
Beni de ekler misiniz 14 Şubat 🤗

Hoş geldiniz kızlarcım ekliyorum hepinizi, şansınız bol olsun güzel haberler verin🍀
günaydın, canım benim inşallah hepimiz güzel haberler veririz 🥰

Biraz kendimden bahsedeyim. 31 yaşında olacağım bu sene. Evlilikte 6. Senemize girdik. Pco var bende, 4 sene doğum kontrol hapı kullandıktan sonra bıraktım. Koronadan önce denemelere başlamıştım ama bir gebelik oluşmamıştı. Korona patlayıncada tamamen bıraktım, yurtdışındayım ve biraz korktum açıkçası uçuşlar falan kapandı diye. Bu süre zarfında kendimi eğitimlere verdim. Aralık itibariyle doktor kontrolünde folat kullanıma başladım ve denemelere başladık. Hayırlısı diyorum ❤️ Hepimize sağlıklı gebelik haberler vermeyi diliyorum 🌸

Sana şöyle söyleyeyim o akıntıların peşinden gitmeye devam et . Bu konuyu çok arastiridm .. sana burdna paylaşacağım..

Gebelikte genellikle vajinal akıntının rengi beyaz, sarı ya da koyu renkli olur. Fakat hamileliğin neredeyse her anında annede şeffaf ve renksiz bir akıntı olur. Daha sonrasında bu akıntı beyaz renge döner. Gebelikte beyaz akıntı giderek koyulaşabilir.

Peki bu beyaz kremsi akıntı hamilelik belirtisi mi? Bu beyaz akıntının hamilelik belirtisi olup olmadığını anlamak için adet gecikmesinden sonra da vücudun bu mukusu üretmeye devam etmesi gerekir. Bazı kadınlarda bu akıntı adetin yaklaştığının belirtisi olabilir.

Beyaz kremsi akıntı hamilelik belirtisi mi sorusunda açıklığa kavuşturulması gereken bir konu da bunun miktarıyla ilgilidir. Ne kadar beyaz akıntı o kadar iyi diyebiliriz. Bu beyaz akıntı bol olduğunda hamilelik olabilir.
.

Özetle mukus ne kadar beyazsa gebelik olasılığı o kadar fazladır. Ancak gecikme olursa süt beyazı akıntı hamilelik belirtisi olabilir.

Beyaz kremsi akıntı hamilelik belirtisi mi sorusundan sonra okuyucular için diğer bir soru, akıntının dokusu ile ilgilidir. Birçoğu, bunun aracılığıyla vajinal bölgede bir sorun veya enfeksiyon belirtisi olduğuna inanıyor. Ancak durum böyle değil.

Kötü bir koku ve vajinal kaşıntı eşlik etmeyen kremsi beyaz akıntı herhangi bir sorun olduğunu göstermez. Genellikle beyaz, kremsi akıntı, daha yüksek bir progesterona sahip olduğunuzu gösterir. Mukus ne kadar sert ve yoğunsa, sahip olduğu progesteron hormon konsantrasyonu o kadar fazladır
Çok sağol canım gerçekten faydalı oldu. Bu ay hepimiz güzel haberleri alalım inşallah ☺️

Kız bizim bat aynı tarihmişya aaaa🤣🤣 ben ovülasyon testiyle takipledim bu ay bacım yumurtlama öncesini yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendirdim toplamda 3 gün oldu zaten bir dolu bir boş şeklinde, benim ovülasyon bitti muhtemelen. Aynı zamansa bat tarihlerimiz sen de o zamanları değerlendirmiş olabilirsin bak sana da tutmuş olabilir benim tarihler umutsuz olmasak mı yine de😅
Günaydın balim valla ayni anda olmuş olabilir her şey dediğin gibi, girelim mi yine hamileyim galiba triplerine of rahmim de sizliyor zaten iki gündür iğne batar gibi oluyor iskilleniyorum ahahah sende var mi belirti adim adim takip edicem seni bu ay anca beraber kanca beraber :KK19:
Sorma testler ocagima incir ağacı dikti benim yoldaymış geliyormus daha bata çok var ona rağmen hemen gelince yapasım var 😂
Ya bu arada sen de hamile olduğun rüyalar da gormeye başladın ben kan sonucuma bakiyordum rüyamda bile 5 kusur çıkıyordu emin olamıyordum insanın rüyasında bile yüzü gülmez mi ya 😂

X