Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kuzenime söyledim değerimin 31 çıktı hamileyim dedim ilk verdiği cevap çok geçmiş olsun kimyasal gebelik diğer aya inşallah dedi anlamadım içime iyice bir şüphe düştü 😣 çok üzüldüm 😕
kuzenin afedersin ama saçmalamış insan böyle ni der 😡 doktorun dediği gibi süreç henüz çok erken sen içini ferah tut, unutma stres yaptıkça asıl o zaman problem

Kızlar kuzenime söyledim değerimin 31 çıktı hamileyim dedim ilk verdiği cevap çok geçmiş olsun kimyasal gebelik diğer aya inşallah dedi anlamadım içime iyice bir şüphe düştü 😣 çok üzüldüm 😕
Hadsiz her kimse çok ayıp etmiş ne alaka 5 üstünde gebedir 2 güne bir artar beta dediğin şey bunu kim demişse seni hiç sevmiyormuş salla bir daha da herşeyini ona anlatma bebek haberine bunu diyebilen zihniyet ne demez ki

Inşallah yeni ay mucizeni getirir canım 🙏♥️ benim bende kan vermeye geldim sağlık ocağına aklımı kemirip duracağına emin olayım
Ha şöyle ya çok sevindim ver gitsin burada sat üzerinden 6 hafta geçince alıyorlar bilgi aldım randevu aldım haftaya cuma bnm randevu kan vermek için

Hadsiz her kimse çok ayıp etmiş ne alaka 5 üstünde gebedir 2 güne bir artar beta dediğin şey bunu kim demişse seni hiç sevmiyormuş salla bir daha da herşeyini ona anlatma bebek haberine bunu diyebilen zihniyet ne demez ki
canım sen naptın? kan verebildin mi?

canım sen naptın? kan verebildin mi?
Bana randevu verdi 4 Mart için 6 hafta olunca bakılıyormuş sat üzerinden 5 geçmiş demiş eşime haftaya bakalım kan alalım muayene edelim demiş evde test yaptınız mı demiş eşimde anlatmış ozaman eşiniz gebedir dikkat etsin vs demiş bakacak bakalım haftaya durum ne diye

Bana randevu verdi 4 Mart için 6 hafta olunca bakılıyormuş sat üzerinden 5 geçmiş demiş eşime haftaya bakalım kan alalım muayene edelim demiş evde test yaptınız mı demiş eşimde anlatmış ozaman eşiniz gebedir dikkat etsin vs demiş bakacak bakalım haftaya durum ne diye
ayyyy şahane ❤️❤️❤️ hadi inşallah ya 🙏🙏🙏

Kızlar eşim ben kuratayken Dr aramış demişler ki 6 haftalıklar kana bakıyoruz sat tarihinden 6 hafta geçecek ben 5. Haftadayım ama tabi ben geç yumurtladım bu ay o nedenle değerim ya düşük çıkar yada işte nasıl çıkarsa yani 4 martta kan verebileceğim en erken o vakte kadar regli olmazsam hayırlısı diyelim doktor evde test yaptınız mı diye sormuş eşimde evet demiş çok zor görülen ikinci bir çizgi var demiş sonda negatif çıkan var demiş.doktorda eşiniz muhtemelen hamiledir dikkat etsin bir hafta daha muayene ve landa bakarız demiş işte

Çok teşekkür ederim kızlar hepiniz iyi ki varsınız 🥰

Evet ayın şubat 9 10 yumurtlama 11 gece çatlama oldu 21. Gün kan verdim yani çatlamadan 9 gün sonra kan verdim
Sen hiç canını sıkma ben yumurtlamadan 12. Gün sonra verdim 15 lerdeydi 1.5 gün sonra bir daha verdim 30 lardaydı tamamen yukari katlamasiyla alakalı o

image.jpg

Yine test yaptım kızlar bizim sonumuz ne olcak böyle pozitifte olsa negatifte olsa test devam ediyoruz

Kızlar eşim ben kuratayken Dr aramış demişler ki 6 haftalıklar kana bakıyoruz sat tarihinden 6 hafta geçecek ben 5. Haftadayım ama tabi ben geç yumurtladım bu ay o nedenle değerim ya düşük çıkar yada işte nasıl çıkarsa yani 4 martta kan verebileceğim en erken o vakte kadar regli olmazsam hayırlısı diyelim doktor evde test yaptınız mı diye sormuş eşimde evet demiş çok zor görülen ikinci bir çizgi var demiş sonda negatif çıkan var demiş.doktorda eşiniz muhtemelen hamiledir dikkat etsin bir hafta daha muayene ve landa bakarız demiş işte

Insallah adet olmazsinda o güzel haberi verirsin bize canim, haftaya cumayi bekleyecegimmm😍😍😍

Eki Görüntüle 3011606
Yine test yaptım kızlar bizim sonumuz ne olcak böyle pozitifte olsa negatifte olsa test devam ediyoruz
Bende yaptim gecen o silik cikanda hala cok cok acik pembe cikiyor 10 dk icinde bakiliyor kagit gibi olan, kapali test gecenki testten daha koyu, birde pembeli olanida ovulasyon testim ama idrari 1.5 saat falan tuttum

Eklentiler

• 563E63F3-6B0B-4120-BAD2-EE85A958A2EA.jpeg
    563E63F3-6B0B-4120-BAD2-EE85A958A2EA.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 50
  • 180C30F2-A1A9-419C-BB46-F467BD61CA1F.jpeg
    180C30F2-A1A9-419C-BB46-F467BD61CA1F.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 4935F066-1FC8-4E49-BFFB-E97459865BFA.jpeg
    4935F066-1FC8-4E49-BFFB-E97459865BFA.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 45
X