Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba sağlıkla kucağınıza alin insallah, 1.55 i ne zaman öğrendiniz reglinize kaç gun vardi acaba

Doktorlar daha tıbbi nesnel konuşur genelde garanticidir ama kuzeninin yaptigi cok ayip boyle seyleri zaten kimseye hemen soylememek lazim bazi insanlar yaralamak icin var gibi

Kızlar 4 Mart a kadındoğum randevu verdi kan testi için haberiniz olsun bunun dışında bir gelişme yok görünüyor.sınıf arkadaşıma sordum yapmıyorlarmış normalde jinekolok gerekli

Kızlar kan verdim gelirken de başka marka gebelik testi aldım bikac dakika içind e yine gözle daha net görülen hafif bi çizgi çıktı markası artı med

Eklentiler

• 20220222_132413.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 91
kan sonucumu çok merak ediyorum gerçekten ilginç bi durum yasiyorum

Eklentiler

• 20220222_133941.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 69
Kıskançlık sezdim ben canım kusura bakma da yani kuzenin sonuçta ama.. bariz kıskançlık
Bende şok oldum dengemi bozdu alt üst etti beni resmen insan duyunca acabamo demeden edemiyor bir dahada aramam sormam bile yani kendi sorarsada bekliyorum daha belli bir şey yok dicem artık bilsem bile sanki kimyasal olsa sevinecek gibi hiseettim

Öyle canım o kadar üzüldümki anlatamam sana insan kuzeninden böyle acımasızca duyuncq neye uğradığımı şaşırdım artık bit şeyimi paylaşmayı düşünmüyorum onunla
Kuzu bak dogru gorduysem catlama 11 inde oldu yazmissin benim catlama 8 di ikimizinde bat 25 i yani bende kan vermis olsam haliyle daha yuksek olcakti senden döllenmeye bagli. Sen hic canini skma bebisinin degerlerini baska hicbir bebekle kiyaslama yani yarin senin kan degerin 100 olur benim 200 kisiden kisiye gunden gune cok fark var. Benim bat günü 443 du oglumda ama kizlarinkine bakiyorum 100 lü rakamlarda gayette saglikli bebekler. Ben 4. haftada keseyi gördüm buyuk cogunluk 5 te görüyor. Sen bebegini dusun sadece olumsuz bütün yorumlara kulagini tika. Insan en yakinindan böyle birsey beklemiyor ama demekki bir tek iyi niyetli senmissin ona karsi.

Ahahaha ben şey derdim: bugün de yine çok iyi niyetlisin, sen olmasan moralim nasıl olacaktı bilemiyorum

Ama daha çok erkenden öğrenilen gebeliğin kuzene söylenmesini anlayamıyorum acıkcası.
O kadar haklısınki insan birisine anlatmak istiyo böyle bi boşluğa düştüm ama söylenmemeliymiş onu anladım

Evet canım doğru gördün çok erken kan testi yaptırmış oldum zaten takmıcam kendi değerimi kendiminkiyle kıyaslıcam

Kuzum zaten daha bebisler yok doktor dogru soylemis var gibiler su an buna hic moralini bozma. Degerinde gunune gore cok normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…