Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle canım o kadar üzüldümki anlatamam sana insan kuzeninden böyle acımasızca duyuncq neye uğradığımı şaşırdım artık bit şeyimi paylaşmayı düşünmüyorum onunla

Benimde 3gun var belirtiler aynı,regl olacakmisim gibi gerginim,göğüslerim sismekle kalmadı sıcacık ateş atıyor,belim kopacak,ben kan verdim bu sabah bakalım yarın ne çıkacak hakkımızda hayırlısı
Canım inşallah iyi haberler alırsın bende aynı senin gibiyim 3 gün var regle ama 2 gündür belim çok kötü belimden bacaklarıma vuran bir ağrı resmen kıvrandırıyor ve dermanımı kesiyor nırmalde bu ağru regl olunca olur regl öncesi sadece şişkinliğim olur benim ama iki gündür ha geldi ha gelecek diyorum ama yok. Güzel haberler verirsin umarım

Doktorlar bile boyle emin konusmuyo nerden biliyomus öyle olduğunu keşke söylemeseydin hiç öyle düşünme canım önemli olan artışı ilk ögrendigin değer çok da önemli değil burda bi arkadaş 2 kusurken öğrendi gayet güzel arttı sonra

Öyle canım dün gittiğim doktor aile hekimi zaten iyi birisydi gülerek var da diyemem yokta diyemem varsa 1 2 haftalık ama var gibi dedi moralimi bozmadı hep gülerek konuştı benimle ama kuzenimde öyle diyince doktorda net konuşmadı acaba mı dedirtti söylediğime pişman oldum zaten hiç umursamadı bile

Nacizane tavsiyem sizin mutluluğunuzla mutlu olan, heyecanınızla heyecanlanan insanlar biriktirin etrafınızda. Hepimiz öyle yapalım. Stres çok etkiliyor bu süreçte herkes çok iyi bilir

e
Nacizane tavsiyem sizin mutluluğunuzla mutlu olan, heyecanınızla heyecanlanan insanlar biriktirin etrafınızda. Hepimiz öyle yapalım. Stres çok etkiliyor bu süreçte herkes çok iyi bilir
evet o kadar haklısınızki ben çok yeni olunca biriyle paylaşmak istedim aklıma o geldi telefonda çok sevinir diye bekledim ama öyle olmadı insanları tanıyamıyoruz en yakınlarımoz bile olsa

Bat 24 canım bu saatten sonra dönmez heralde
Canım kana bile adet gecikiminden 1 hafta sonra bakın diyorlar.. ki benim geçen ay adetim 13 gün geçmesine rağmen kanda negatifti.. 1 hafta sonra doktora gittim belirtilerim vardı akıntım vardı beyaz kremsi ağrılarım vardı.. gelmeyince gittim doktor keseyi görmüştü..küçüktü ama vardı hamileydim düşük yaptım malesef ama yani oluyir olmuyor değil..heveslenme ama ümidini de kesme..

Allah Allah gynekolog muymus kuzenin acaba.. doktor bile söylese ben inanmamki yaşayana kadar inmam..önceden morelini bozma.. nebicim akraba bunlar ya

e

evet o kadar haklısınızki ben çok yeni olunca biriyle paylaşmak istedim aklıma o geldi telefonda çok sevinir diye bekledim ama öyle olmadı insanları tanıyamıyoruz en yakınlarımoz bile olsa
Kıskançlık sezdim ben canım kusura bakma da yani kuzenin sonuçta ama.. bariz kıskançlık

Ayy ne sinir oldum resmen sanki bana demişler gibi ..
İnsan önce tebrik eder.. ben olsam derdim sağol canım keşke bir tebrik etseydin Yaa tatlım.. o parlak düşüncelerini kendine sakla güzelim derdim
Ahahaha ben şey derdim: bugün de yine çok iyi niyetlisin, sen olmasan moralim nasıl olacaktı bilemiyorum

Ama daha çok erkenden öğrenilen gebeliğin kuzene söylenmesini anlayamıyorum acıkcası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…