Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bn regli olmadım hatta sanki reglin yeni bitmişçesine herşey normal hiç bir belirtim yok Dr dan randevu alıp kan vermeyi deneyeceğim
Canım bence de kan ver sen bi, mutlaka paylaş sonucunu..

Kızlar herkese yazmış olayım yoğunluktan giremiyorum mazur görün. Ben yeni ay yeni umut diye regl olmayı bekliyorum şu an bu ay geçti ovülasyonum haftaya falan regl olcam, ovülasyon testi ile takip etcem yine bakalım martın ilk haftası regl ile geçecek ama son haftasında gelmez inşallah kırmızılar, bu sefer avokadoyu yumurtlamadan sonra yemeyi denicem bakalım hayırlısı olsun inşallah. Buraya giremesem de hepiniz aklımdasınız, bebişlerimiz çoğalıyo maşallah herkes güzel haberler alsın🍀

Geç döllenme olabilir mi bilmiyorum son ilişki battan 3 gun önceydi yani bu gün 6 gün oldu ilişkinin uzerindem
ilişkin daha çok yeniymiş öyleyse evet canım bence de senin için erken bekle biraz daha hala olmazsan en azından 5-6 gün daha direk git kan ver. İlişki üzerinden 10-12 gün geçmesi lazım

Eki Görüntüle 3010982 Bugün dayanamadım adetim 3gün gecikti ve sonuç .Hamilemiyim 😳😳 ikinci çizgi biraz solukta olsa var sanki tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum .Rabbim tüm bekleyenlere sağlıklı evlatlar nasip eylesin🙏🙏
biz buna soluk veya silik demiyoruz canım direk hamlesin 😂😂 sen bizim ümit kovalarken nelere hamilelik olabilir evet dediğimizi duysan 😂😂😂 tebrikler Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ❤️🙏🙏

Yaa kızlar benimde adetime 4 gün kaldı. Tüm belirtiler var. Ama test yapıyorum negatif çıktı. Ve 2 gündür koku hassasiyetim fazlalaştı. Son adet 27 ocak 29 günde bir adet oluyorum. Hangi testi önerirsiniz.
benimde adetime bir hafta var en son 30 ocakta adet olmuştum bence clear blue erken gebelik testi al Alman markası çok güvenilir

ilişkin daha çok yeniymiş öyleyse evet canım bence de senin için erken bekle biraz daha hala olmazsan en azından 5-6 gün daha direk git kan ver. İlişki üzerinden 10-12 gün geçmesi lazım
Adete 3 gun kala gebelik şansı var mı onu hiç bilmiyorum bat 18 şubattı en son ilişki 15 şubatta oldu umarım öyledir çünkü normalde hiç adetim gecikmez hep günü gününe gelirdi guzelim

Âdet belirtiside yaşamıyorum adet gunu felaket ağrım vardı çok kötüydüm ama şimdi hiç bir yerim agrimiyo göğüslerim bile agrimiyo karnım desen oda agrimiyo kaşıklarım arada bi sizi gibi bisey oluyo oda bi kaç saniyede geciyo inşallah gebelik olusuyodur da ondan öyledir yoksa korkmaya baslicam

Canim agrim sizim yok derken adet öncesi sendromumu yasamadin yoksa belirti olarak mi yok dedin? Bende adet belirtisi olmadi sinir olmustum 12 gün önce agrimaya baslayan memeler agrimadi bir turlu ama tabi hamilw olduguma da ihtimal vermiyordum ya ondan gec baslamis
Ayne adet gunu sadece çok ağrım oldu yavrum onun dışında hiç bi ağrım sizin yok aşırı yorgun uykuluyum başkada hiç bişeyim yok bende anlam veremedim

Eklentiler

• _20220221_230221.JPG
    _20220221_230221.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 41
Eki Görüntüle 3010982 Bugün dayanamadım adetim 3gün gecikti ve sonuç .Hamilemiyim 😳😳 ikinci çizgi biraz solukta olsa var sanki tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum .Rabbim tüm bekleyenlere sağlıklı evlatlar nasip eylesin🙏🙏
Tebriklerrrr bacım.. İnshaAllah sağlıklı gebelik olur ve kucağına da alırsın bebişini 🥰🤲🏻

Kızlar bn regli olmadım hatta sanki reglin yeni bitmişçesine herşey normal hiç bir belirtim yok Dr dan randevu alıp kan vermeyi deneyeceğim
Bencede bir git bakalım.. ağrım var filan de zorla işte.. gebelikden suphelendim ikinci silik çizgi gördüm evde test yapınca de amaaan ne bilcekler pozitif test dersin bakarlar kana herhalde insanlarsa

Âdet belirtiside yaşamıyorum adet gunu felaket ağrım vardı çok kötüydüm ama şimdi hiç bir yerim agrimiyo göğüslerim bile agrimiyo karnım desen oda agrimiyo kaşıklarım arada bi sizi gibi bisey oluyo oda bi kaç saniyede geciyo inşallah gebelik olusuyodur da ondan öyledir yoksa korkmaya baslicam
canım normalde benimde adetimden 10 gün önce göğüslerim kasıklarım ağrımaya başlar ama henüz bende de bir şey yok sadece gazım var o kadar, içini ferah tut sadece bir süre. daha bekle erken gebelik olabilir hcg yükselmemiş olabilir birçok ihtimal var

Kızlar kuzenime söyledim değerimin 31 çıktı hamileyim dedim ilk verdiği cevap çok geçmiş olsun kimyasal gebelik diğer aya inşallah dedi anlamadım içime iyice bir şüphe düştü 😣 çok üzüldüm 😕
Böyle birşey hic duymadım burda 12 den değeri artıp saglıklı gebelikler var ne alakası varmıs korkma canım düzenli artısı takip et

Böyle birşey hic duymadım burda 12 den değeri artıp saglıklı gebelikler var ne alakası varmıs korkma canım düzenli artısı takip et
Öyle diyince emin misin dedm evet çok emibim dedi doktorumda çok erken tahlil yaptırdın 2 güne gelip kendini yıpratma haftaya gel dedi artışada bakamıyorum ama kuzenim öyle diyince çok üzüldüm

X