Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende çok sırt ağrısı var bel ağrısı aynı zamanda birde kasığımda hafif sizi sanki özellikle ayakta çok durunca senin varmı belirti.bu arada karnım şiş
Benimkiler bu ay çok değişik.sağ kasığımın içinde sanki ılık ılık yavaş yavaş kanayan birsey var gbi arada birde hafif bi batma.artı bide sanki kilo almış gbi oldum galiba söylediğin gbi şişkinlik

Benimkiler bu ay çok değişik.sağ kasığımın içinde sanki ılık ılık yavaş yavaş kanayan birsey var gbi arada birde hafif bi batma.artı bide sanki kilo almış gbi oldum galiba söylediğin gbi şişkinlik
Evet doğru şişkinlik var.ruyamda patates soydum dün gece murat diyor. İnşallah bakalım hayirli haberler alalım hepimiz 🌼

Hayır öyle birseyden korkma benim evimin eşinin Rahmi l şeklindeydi hiç bi sıkıntı olmadı evlendi hemen hamile kaldı bir yıl olmadan bebeği kucağına aldı
Evet T rahimle gebe kalan çok kadın varmış araştırıyorum. Ama benim rahim dışında herşey normal olmasına rağmen gebe kalamıyorum 🙄

Aaa hadi inşallah rüyalar doğru çıkar.bide sen iki doğum yapmışsın bnden daha iyi bilirsin hamile kalacağın ay diğer adetinde yaşamışmıydın
Sizi olmaz adetimde benim bu kez sizi var kasıklarda göğüslerim biraz büyüdü sanki.dogru diğer gebeliklerim de tek hatırladığım kasik ağrısı seklinde

Sizi olmaz adetimde benim bu kez sizi var kasıklarda göğüslerim biraz büyüdü sanki.dogru diğer gebeliklerim de tek hatırladığım kasik ağrısı seklinde
Bi hamile olabilirmişsin gbi geldi bana 🤣 kendime inancım yok ama senden şüphelendim bakalım hayırlısı.ne zaman test yapacaksın yada yapacakmısın

Kız en yakından al boşverrr ilk idrarla yap beni de tanıdılar da aman napıyım😒 evde kabım da yok neye yapıyım idrarı tavsiye ver😄😄 bak bide şimdi farkettim yürürken göğüslerim acayip ağrıyo sütyen takmasam mahvolurum sanırım ama normal dururken ağrı yok dokununca var hala, ne bu şimdi😑 akıntı mevzunu hiç anlamadım bacım🙄
Ben kap bulamazsam tek kalan eski bı bardağım vardı cam onla hallediyorum😁 belim falanda baslicak gbi ağrımaya bunlar adet belirtisi benim bu ayda fos heralde😁 alıştık artık önümüz maçlara bakicaz diye diye kartlascaz.benimde göğüs ucunda koyu renk damarlar olmuş smdi bı vücudumu kontrol ettim de🙈

Bi hamile olabilirmişsin gbi geldi bana 🤣 kendime inancım yok ama senden şüphelendim bakalım hayırlısı.ne zaman test yapacaksın yada yapacakmısın
Yapmiycam.gunum geçince direkt doktoruma gidicem.ben tam yumurtlama günü ovulasyon takvimine göre hesapladim doktoruma gittim.oda bir hafta boyunca sürekli ilişki dedi.yani olabildiğince oldu.ve yumurtlama gününe kadar hep korunduk.bakalim.ilk seferde olucak mi yoksa bir daha ki ayami kalıcak

Ben kap bulamazsam tek kalan eski bı bardağım vardı cam onla hallediyorum😁 belim falanda baslicak gbi ağrımaya bunlar adet belirtisi benim bu ayda fos heralde😁 alıştık artık önümüz maçlara bakicaz diye diye kartlascaz.benimde göğüs ucunda koyu renk damarlar olmuş smdi bı vücudumu kontrol ettim de🙈
Kız 3 günün kaldı test yappp hemen moral bozmak yok dur bakalımm ay inşallah bebiş vardır yaa :emir_bebek:

Yapmiycam.gunum geçince direkt doktoruma gidicem.ben tam yumurtlama günü ovulasyon takvimine göre hesapladim doktoruma gittim.oda bir hafta boyunca sürekli ilişki dedi.yani olabildiğince oldu.ve yumurtlama gününe kadar hep korunduk.bakalim.ilk seferde olucak mi yoksa bir daha ki ayami kalıcak
Bakalım ne olacak merakla bekliyoruz Allah inşallah boş çevirmez

Yokk canımmmm akıntılarim da hiç bir koku yok .. kackez baktım dikkat ettim .. tertemiz .. doktor arıyorum canım gidecem kontrole . Aslında daha öncede uzun bir gecikmem oldu elbet.. ama bu beyaz akıntılarim yoktu ve rahimde ve kasıklarımda hissettiklerimde yoktu
İnşallah kolaylıkla bulursun bir Dr bende ayın 2 sınde gideceğim bu ay değerlendiremedik Ovulasyon takipte edemedim ev taşımaktan 3 ay sürecek yerleşme eşyalar için 3 ay beklemek gerekiyormuş öyle diyor mağazalar.yatağımızı kurduk bugün ilk kez evimizde kalıcaz yarın benim Almanca kurs başlıyor çok şükür inşallah herşey çok güzel olur bebek aklımdan gitti tabiki bu süreçte kocayı gören kim 🤣 salonda kardeş kardeş yattık 🤣🤣🤣

Kız 3 günün kaldı test yappp hemen moral bozmak yok dur bakalımm ay inşallah bebiş vardır yaa :emir_bebek:
Valla şaka Maka son 3 günü getirdim ☺️sabah akşam fitil kullanıyorum ya ilk zamanlar hemen gidiyordu smdi okadar daralmiski rahim duvarı zor koyabildim.acaba rahim duvarı normalde de adete doğru daraliyormu yoksa yeni bir belirtimi keşfettim ben

Yumurtlamada adet sancısı gibi ağrım oldu çatlamada hafif ağrım oldu kendini belli eder şekilde, bu bahsettiğim ikinci yumurtlamayla yeniden çıktı son 5-6 gündür devam ediyo ama ikinci yumurtlamada da adet ağrısı gibiydi sonraki günler midemle karnımın arasında başlayıp sol kasığa inen hep ince bi sızı şeklinde şimdi sadece kasıkta ara ara geliyo gidiyo kuzum
Güzeeeel.. çok güzel İnshaAllah canım olumlu sonuç alırsın snei heveslendirmek için söylemek istemedim ama gerçekten umutluyum aslında senden.. 🥰

İnşallah kolaylıkla bulursun bir Dr bende ayın 2 sınde gideceğim bu ay değerlendiremedik Ovulasyon takipte edemedim ev taşımaktan 3 ay sürecek yerleşme eşyalar için 3 ay beklemek gerekiyormuş öyle diyor mağazalar.yatağımızı kurduk bugün ilk kez evimizde kalıcaz yarın benim Almanca kurs başlıyor çok şükür inşallah herşey çok güzel olur bebek aklımdan gitti tabiki bu süreçte kocayı gören kim 🤣 salonda kardeş kardeş yattık 🤣🤣🤣
Ahhh kuzumm arada çalışmalar olduysa belki tutar bellimi olur.. olmasada önemli değil yeni evinde İnshaAllah hayırlı olur.. Rabbim sağlık huzur sevgi aşk versinnn 🥰🥰🌺🤲🏻

Doktor sanırım görüyor baktığında diye biliyorum ama çok bilgim yok açıkçası.. çatlamamış diye biliyor doktorlar demekki görüyorla.. sende gitsene bir görün bakalim
Ben adetliyken cagirdi bu ay gittim 3 ay vitmn verdi ama hic catliyor catlamiyor flan buzamana kdr bakılmadı veya onla ilgili hicbiri birsy demedi ve bende surekli kist oluşuyor acaba problemim bumu pco var o ayri ama yumrtalik kistim hep cikardi smdi tekrar basladi sanirim hamilelik dusunmemle

Ben adetliyken cagirdi bu ay gittim 3 ay vitmn verdi ama hic catliyor catlamiyor flan buzamana kdr bakılmadı veya onla ilgili hicbiri birsy demedi ve bende surekli kist oluşuyor acaba problemim bumu pco var o ayri ama yumrtalik kistim hep cikardi smdi tekrar basladi sanirim hamilelik dusunmemle
Güzel düşün güzel olsun canım.. dur hemen öyle deme.. yoktur İnshaAllah.. bende dedim acaba kist mi diye ama bend daha önce hiç olmadı .

X