Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beynimizle oynama kız gece gece 62 gün önce nerde ne yemiştik onu düşünürüm ben şimdi takviyelerini içti mi acaba diye

Evet olabiliyor öyle değerlendir muhakkak. Bi ayda ikinci kez de yumurtlayan oluyor
Yarın bir test daha yaparım bugünden kasıklarım ağrıyordu ve dün gece belim çok ağrıdı ilk kez bu kadar erken oluyor sanırım kullandığım vitamin ve hayıtın etkisi

Yarın bir test daha yaparım bugünden kasıklarım ağrıyordu ve dün gece belim çok ağrıdı ilk kez bu kadar erken oluyor sanırım kullandığım vitamin ve hayıtın etkisi
Evet hayıt otu yumurtlama olayında iyi geliyormus ondandır belkide. Takipte kal insallah

Döngün kaç gün canım? Benim reglim bittikten 3-4 gün sonra iki günlük pik gördüm 3-4 gün sonra yeniden pik gördüm. Döngüm 25 gün yani kısa olduğu için adet bitiminde başlıyor benim ovülasyon

Beynimizle oynama kız gece gece 62 gün önce nerde ne yemiştik onu düşünürüm ben şimdi takviyelerini içti mi acaba diye
Düzenli kullanıcaklar mecbur.Valla sıkıyosa aksatsın canına okurum biliyo gözümün içine baka baka içiyo o yüzden hepsini.Ben bu kadar hırpalanıyorum yapacağı bi balla vitamin onu da bi zahmet kullanıcak

Benim de öyle canım 24-25-26 normalde bitince 3.gün pik olurdu bu ay ilk kez biter bitmez oluyor hayıt otu suyu içtim avakado yedim birde vitamin kullanıyorum ondan böyle oldu sanırım

Yaa yavrum bi ara çok bildirim geldi takip edemedim görmemişim ay bizim her sey ayni yaa heveslenmeyeyim diyorum umutsuz vakayim diyorum ama kendimi dinlemekten vazgeçemiyorum
Göğüs ağrısı bende de var yaa ozellikle solda yatamıyorum yani o derece normal dururken de damar çekiliyor gibi daha önceki pozitiflerde benim böyle olmuştu ve cildim inanılmaz guzellesti bunları yazıyorum ki hamileysem belirti olarak bulunsun
ama değilsem de moral bozmak yok
Geçen ay ağzımda metalik bi tat vardı kimyasal gecirdiğimde gün boyu yeni uyanmış ağız tadı gibiydi ondan suphelenip test yapmıştm battan 4 gün önce pozitifti su an yok ama, bak sende de kuruluk varmış olabilir sanki bi şeyler of test yapmamak için zor tutuyorum kendimi testleri lavaboda tutmuyorum sakladim çok sıkışıp uyandigim için erişemeyeceğim yere kaldırdım

Benim de öyle canım 24-25-26 normalde bitince 3.gün pik olurdu bu ay ilk kez biter bitmez oluyor hayıt otu suyu içtim avakado yedim birde vitamin kullanıyorum ondan böyle oldu sanırım
E normal canım o zaman avokado yumurtlamaya değil yumurtayı geliştirip bebiş olma ihtimalini yükseliyo diye biliyorum, genelde yumurtladığı zamanlar tüketiyomuş kadınlar ben ovülasyonda tüketmiştim bide bak burda iki arkadaş yazmıştı yumurtaları gelişmemiş çok fazla şeyi karıştırma hormonal dengeni bozarsın

Ya çok hamileliğe yormak istemiyorum kuzum negatif olursa üzülürüm diye ama bu ay sanki bi hamileymişim gibi geliyo inşallah allahım nasip eder ya Göğüs ağrısı yanlarda var benim direkt ortada değil bilmiyorum herkes dokunamayacağım kadar sızlıyodu diyo benim öyle değil şu an, gerçi bata 1 hafta kaldı ama Ay gerçekten adım adım aynı gidiyoruz noluyo bizee inşallah müjdemizin habercisidir bunlaar

O zaman sabah bi test mi patlatsak kaset test yapabilirim ya ucuz olduğu için ona kıyabiliyorum erken gebeliği pazartesi ve çarşamba yapcam onda hala kararlıyım

Bu ay farklı olarak bir hayıt içiyorum vitaminler ise bildiğimiz şeyler folat çinko vs. :) ben tadına alışayım diye erken başladım ama alışılacak gibi değil zaten iki gündür yiyorum yumurtlama da erken oldu bilmeden zamanlamayı ayarladım sanırım zaten bu ay olmazsa doktora gideceğim 4. Deneme olacak hayırlısı artık :)

O zaman sabah bi test mi patlatsak kaset test yapabilirim ya ucuz olduğu için ona kıyabiliyorum erken gebeliği pazartesi ve çarşamba yapcam onda hala kararlıyım
Kızlar ben yarın tekrar ovulasyon yapıcam artık tekrar koyu çıkarsa şüphelenmeye başlıycam ciddi ciddi.yumurtlamaysa bile 4 gün sürmez diye düşünüyorum . Ki yumurtlamaysa çatlamıştır artık yani koyu çıkmaması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…