şubat 2009 anneleri haydi göbekler buraya

simdi cektim bi kizlar cok az kahvalti etmistim ahh ahhh su göbekcikde bi gitseeeee
göbegi acik badyler alip kendimi disari aticam wallaaaaaaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
Saol cimcimecim, gercekten cok guzel bilgiler, bende nasil karnimi calistirmaliyim diye dusunuyodum valla, isin sirri butun kilolardan kurtulmak ve birazda hareket, bir kere daha tesekkurler canim:dance:

evet benimki yatiyo simdi az önce hepsini denedim, ben o en asagidakini tam beceremiom valla cok zorlandim ama diger ikisi gayet iyi becerdim sanirim ben en cok onlari yaparim

massallah selincim benimkide uyududa firsat bulamadim daha bilegim agriyor 3 gündür (

selam kızlar hepiniz süpersiniz valla...hiççç birşey kalmmamıs sizde maşallah bravo dogrusu aglamak zırlamak istiyorum ölmek istiyorum :)) dayanamıyorum bu acıya...saka bi yana ben halen 13 kilo fazlalıkla yerimde sayıyorum.... yine büyük basarı 30 dan 13 aldı ( işte kendimi avutuyorum..her pazartesi diyete baslıyoum sözde...bu hafta yüyüş bantı alıyoruz :)) bel için kemer aldık sauna belt :)) step tahtam var :))) bide bogazı kısarsak yani diyet değil tabi..abur cubur yok hamur içi ekmek yok...sebze meyve ızgara agırlıklı besleneceğim..koşu bandımı bekliyorum gelsinde hepsini aynı gün baslamam lazım..insallah verecegim resmimi öyle koyarım :)) öpüyorum sizleri basarılarınızın devamını diliyorum :))saglıkla kalın bebişlere iyi bakın öpüyorum

canancım bence sen bu göbeklede göbeği açık badiler giyebilirsin
MAŞALLAH diyorum sana
hiçbişey kalmamış boşuna kafanı takma
bu arada geçmiş olsun canım

massallah sekerim vermissin gene baya kilo ..bende 14 verdim geriye kaldi 11 kilo :1shok: ay basindan bu yana nekadar verdim bilmiyorum ama yukardaki fotografta daha 11 kilo fazlaligim var :1shok:
koy simdi gene resmini canim ya bak ayni sayiliriz :))
bende artik kendime bir cok seyi yasakladim abur cubur yok artik nedense hep yasak seyler ilgimi ceker oldu sırnaşık şey
bende istiyorum kosu bandi ama evim müsayit degil zaten yeterince kücük tasinmakda istemiyorum mükemmel bi yerdeyim cünki
artik bende evin icinde kosarim :roflol:

canancım bence sen bu göbeklede göbeği açık badiler giyebilirsin
MAŞALLAH diyorum sana
hiçbişey kalmamış boşuna kafanı takma
bu arada geçmiş olsun canım

saol hayatim ama eski kotumu giyince o göbek disari firliyor kaydirigubbakcemile3
yanlardan cikiyor
:1hug: a.s.

emekbebek sen de verilecek kiloları kolaylamışsın maşallah
benim bazı gün bakıyorum hiçbişey kalmıyor eski kotum (sadece 1 tanesi oluyo :))) fıstık gibi oluyo üstten taşmadan
birgün bakıyorum üzerinden kat kat yağlar sarkıyor sanki P
vücut şöyle bir toparlayamadı kendini

canım sağol ama dediğin gibi kolayladım sadece
54 kiloyum en az 5 kilo daha vermem gerekki kotlarım olsun
bacaklardan oluyorda önden bağlanmıyor birde kalçalar tabi
birsürü koyum var baktıkça üzülüyorum giyemediğim için

54 çok iyi yaaa. benim hedefim 54 daha 6 kilom var fazladan.
5 kilo daha versen çok zayıf olmazmısın canım boyun kaç?

bencede deniz sende çok iyisin ben 48 ile hamile kaldım
boyum 1.55 kısayım yani
48 ilede zayıfım ama kotlarım ne olcak
şimdi buda kotlara takmış delimi ne diyenler olcak ama:)
ben kotlarımı çok seviyom hepside kaliteli hemde tam üstüme göreydiiii

canim haklisin cok gercektennnnnnnnnnnnnnn
denitz canim benimde boyum 161 hamile kalmadan önce 48 kiloydum sonra hamile kalmayi planladim 51 oldum duyan herkez zayif diyor ama seviyorum
kiyafet almaya gidince hersey oluyordu üstüme
büyük oglum 10 aylikkende 46 kiloydum ( onda 55 kiloyla hamile kalip 75 kiloyla doguma gitmistim )

walla bende cok seviyorum kotlari heleki minileiriiiiiiiiiiiiiii simdi tek bi kotum oluyor ama cok dar geliyor önceden biraz boldu ahhhh su kilolar bi gitseeeeeeeeeeeeee aslinda sorunum zayif olmak degil su eski kiyafetlerimi yeniden giyebilmek cok güzel seylerim vardi simdi onlara öylece bakmak istemiyorummmmmmmmmmm laelaelaelaelae

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…