şubat 2009 anneleri haydi göbekler buraya

evet yaa nasil kocamanmisiz öyle cok güzel günlerdi yaaaaaaa

Askin saol hayatim senin fotografin hani nerdeee ??
kizlar hadi koyun fotogaflari bekliyoruz

cimcime canımmmmmmmmm sanada tanın bembeyaz tulumunuda bayıldım
hiç doğum yapmış gibi deilsin valla maşallah
bende buakşam kocama resim çektirdim koyuyorum
bakalım beğenicekmisiniz

buda hamile halim

Son düzenleyen: Moderatör:
emekbebek hayatimmm massallah sanada
cok yakismis annelik sana öyle dedigin gibide kilolu durmuyorsun
sende tek bi kac kilo fazlalik var ya ben napiyim ikinci fotografimda 15 kilo fazlam vardii :bbo:
bir ay oldu tartilmayali p.tesi doktora gitmisken tartiliyim ben gene kaydirigubbakcemile3
oglusun cok tatli ya massallah
kendi sac rengin sanirim dimi cok yakisiyor sana Şeniz

derin cnm sen solaryumami gidiyorsun ?? yoksa fotograftanmi göbegin bronzlasmis görünüyor
ben gitmeyi düsünüyorum solaryuma ,Tanda göbegim catlamadi ama Tuandan kalma iki yanimdada catlak var bide Tanda bacagimin arka tarafi catladi mutlaka gitmem gerek solaryuma sengözlerimebaksanab

Emek bebek maşallah canım sanada kalmamış pek birşey
Canan yok canım girmiyorum ten rengim koyu benim :)) hamileikte iyice koyulaştı özellikle göbeğim

Ayyy kızlar maŞallah sÜpersınız hıÇÇÇ bırŞey kalmamıŞŞŞ yaĞdan eser yok :)))
yaaaaaaa ben coookk kılo aldım 28-yada 30 kılo 13 kılo fazlam kaldı...dÜn 2 ay oldu dogum yapalı...gÖbek var halen...resmımı koyamam...Çok utanıyorum...dısarı bıle ckmak ıstemıyorum..hıÇ bırseyım olmuyor...ben zaten kılo takıntısı olan bır ınsanım o yÜzden resmem yıkılmıs durumdayım...acılen toparlanmam lazım ne yapsam acaba kızlar...hanı dıyorlar emerken gıder dıye hıÇte gıtmıyor...gerÇı 17 kılo gıttı bıle...gerÇı ıŞtahım cok acıldı cok yıyorum...demek dıkkat edıp az kılo alsaydım bıŞey kalmıycaktı sımdı...vayyy benım eŞŞek kafamm (

Bozma moralini Duru hamileleik kilolarının gitmesi 6.aydan sonra daha hızlı veriliyor bakma biz zaten az kilo almıştık gider seninkiler de hele bizim afacanlar emeklemeye başlasınlar peşlerinde koşarken gider hepsi takma kafana

asosye sen kotmu giyiyon anammmmmmmm
bana kotlarım olmuyor
maşallah çok fitsin
herkez çok fit yaw
bir bende göbek var galiba

saol canim ama bu en bol kotumdu kemersiz giyemiyodum.. ben hamilelikte ilk 4 ay çok sorun yaşadım kilo kaybettim mide bulantısından ve kusmaktan.. gerçi sonra aldım ama toplamda 13 kilo almıştım şimdi 6 sı hala duruyor o nezaman gidecek bilmiyorum..

emekbebek canım gördüm fotonu şimdi popo falan hiç yok sende de sadece azıcık göbek var o da emzirdikçe gider 1-2 ay içinde.. çok tatlısınız bebeğinle maşallah

inşallah canım biran önce gitse daha iyi olucak yaz geliyor (
bu arada senin kızının adıdamı derin :)))
benim minnoşumun adıda derin :))naniknanik

benimde son durum bu. popo ve bacaklar hala aynı. durum vahim tek tesellim göbek bayaa gitti.

ayyy maşşallah yaaa benim göbek var hala hem de kocaman( bi de sarktı üstelik ( kafayı yicem napsam geçer bu yaa sizinde var mı sarkıklık toparlanıyor sonra diyorlar ama toparlanacak gibi durmuyor.

Allahhhhhh fıstık gibi valla şubat anneleri 41 kere maşallah .
Sozozel canımüzülme mekik çekmeye başlayabilirsin zamanla toparlar günde 10 mekik çeksen bile farkı hissedersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…