şubat 2009 anneleri haydi göbekler buraya

ayyy maşşallah yaaa benim göbek var hala hem de kocaman:KK43:( bi de sarktı üstelik :KK43:( kafayı yicem napsam geçer bu yaa sizinde var mı sarkıklık toparlanıyor sonra diyorlar ama toparlanacak gibi durmuyor.

senağlamasenağlama sarkıklık bendede var çok kötü ya

bu da benim bugünkü halim hamileliğimi öğrendiğim zamana göre 1 kg fazlam kaldı
tabi normal halimden 5 kg fazla kilodayken hamile kalmış olmam ayrı bir konu :roflol::roflol:

yaaaaaaaaaaaaaa sende hiç göbek kalmadı nasıl kalmadı yaaa
ağlıcam şimdi
sibel bu arada senin yaşın kaç

Son düzenleyen: Moderatör:
sibel harikasın maşallah valla bakalım ben ne zaman hamile kalmadan önceki halime dönücem

maşallah valla ben 26 yım ama bana taş çıkarırsın
çokta çabuk erimişsin o nedenle sordum
hiç 32 gibi değilsin
ben 55 kiloya indim ama en az 50 olmam lazım boyum kısa çünki yakışmıyo 50 den sonrası

valla diyabet çıkıp da devamlı diyetli geçince hamilelik sanırım fazla kilo almadım
malum doğumdan önce tartılmak için ayağa kalkamamıştım
ama doğumun 2. gününde 3.5 kg civarı fazlam vardı sadece
işin aslı pek de kilo vermedim sadece vücut toparlanmaya başladı hareket ettikçe

sibelcim massallah yaaa yakiyorsunuz ortaligi ana oglan delikafadulden
tütütüüü massallahhhhhh nazar degmesin mucine bebegimizle annesine

valla canancım benden önce siz yakıyorsunuz
sen resimlerinde hiç de yeni doğum yapmış gibi değilsin
özlemle ikiniz çok çabuk toparladınız maşallah

Valla koysammı koymasammı kararsız kaldım ama sonuçta hepimiz aynı dertten muzdaribiz
Ayaktayken iide oturunca katlanıo acaip sinir oluyom 25 kg dan 15 i kaldı valla en çoğuda bacak ve basene toplanmış kız doğursam nolurdu acaba:)))))
image.php
[/url][/IMG]
image.php
[/url][/IMG]

özlemcim o kadar sarkma bende de var bakma sen kıyafetler gizliyor

ayrıca oturunca orta kısımda kat çıkması benim de sinirlerimi çok bozuyor
benim daha 1-2 haftadır vücut kendini toplamaya başladı
hareketlendikçe daha hızlı sıkışıyor vücut sanki

ay benimde ayaktayken fazla yokta oturunca 5 aylık hamiş gibiyim yawwww.ama mekiğe basladım.önce ben cekiyom aksamları kociş oturuyo ayağıma sonra kociş çekiyo ondada benden cok göbek var :mad:

valla diyabet çıkıp da devamlı diyetli geçince hamilelik sanırım fazla kilo almadım
malum doğumdan önce tartılmak için ayağa kalkamamıştım
ama doğumun 2. gününde 3.5 kg civarı fazlam vardı sadece
işin aslı pek de kilo vermedim sadece vücut toparlanmaya başladı hareket ettikçe

Valla maşallah sana Sibelcim ben okadar yatsaydım 2 katım olmuştum :eek:klava::eek:klava:
Asıl bana çıksaydı keşke şeker yemezdim tatlı falan işte delikafaduldendelikafadulden

özlemcim massallah kiz
dogum yapmisa benzemiyorsun hic
kizlar bizim göbüsler gene cok iyi daha dün bi kadin gördüm3 haftalik bebegi vardi 6-7 aylik hamile gibiydi
ya ben oturdugumda kat olmuyor artik
benimde kilolar basenlere dagilmis bi tane kotum oluyor ama göbek olunca cok kötü yaa sonra bende cekip koyarim fotograf
bir ayada tek 3 kilo vermisim okadar cikolata yememe ragmen
sizler kac kilo verdiniz bir ayda kizlar ??

ben doğumdan 1 hafta sonra tartılmıştım 6 kilo fazlam vardı.. 1 buçuk ay oldu hala 5-6 kilo fazlam var. çok da yemiyorum ama hiç vermemişim kilo

ben doğumdan sonra yani 1 ayda toplam 10 kilo verdim
ama şu göbeğin sırrını bilen varsa sölesin lütfennnnnnnnnnnn

canim sanirim göbege karsi yapilcak en iyi sey mekik cekmek ve spor yapmak olucak
bendesu sinavlarimi atlatiyim mekik cekmeye baslicam

linke bi bakin kizlar ben en alttaki sekli cok iyi yapiyorum daha öncelerde hep onu yapiyordum sanirim en kolayi o -tatlicadiarzu-

X