Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

çok güzeller hepsi
ben de en nihayetinde resim koyabileceğim kızlar eşim çekti resimleri
anneannesi ve teyzesinin aldıklarını

bir deneme yapayım önce :))

]

hele şükür yaa

Son düzenleme:
kıslar nihayet bende resim çekebildim ve yollayacağım umarım bi aksilik çıkmaz paylaşabilirim sizlerle

ssaslan, canım harika ciciler almışsın yerim ben onlarıııııı çok tatlılar allah sağlıkla gülegüle kullanmak nasip etsin... bu arada bir şey sorcam yaaa ben genelde tulum aldım acaba tulumlarmı kullanışlı olur iki parça türünde olanlarmı sizce kızlar CADIARZU

ooyy oyy oyy canım benimm yaa bayıldım hayatım cicilerinize.allahım sağlıkla güzel günlerde giymelerini nasip etsin.çok şekerler canım yaa.böle görüncee artık doğsunlar diye sabırsızlanıyorum ben :)

GÜNAYDIN KIZLAR....BENİMDE KIZIMIN TÜM EKSİKLERİ BİTTİ...BENİM EKSİKLERİM BİTTİ...HERSEY TAM..SADECE TELSİZ VE BAKIM ÇANTASI KALDI ONUDA DOGUMA YAKIN ALICAM..ÇÜNKÜ DİYORLAR DOGUMA KADAR 1-2 BİŞEY EKSİK KALSIN UGURSUZLUKMUS TAM OLMASIN DİYORLAR...NE DERECE DOĞRU BİLEMEM...KIZIMIN C
İCİŞLERİ DÜN HEPSİ YIKANDI ÜTÜLENSİN RESİMLERİNİ KOYACAĞIM..ODASIDA TAMAM ORANIN RESİMLERİNİDE KOYACAGIM..GİYİSİLERİNİ DİZEYİM...BİRDE BEN YATAK ODAMADA BİŞEY ALMAK İSTİYORUM...PARK YATAK VE SEPET ARASINDA KARARSIZ KALDIM...BAMBULARI SONRA NEREYE KALDIRIP KOYACAGIZ..PARK YATAK COK KULLANISLI AMA GÖRÜNTÜSÜ HOS DEĞİL...SİZCE NE YAPSAM..

BUDA KIZIMA ÖRDÜĞÜM ELBİSE YENİ BİTİRDİM..

NASIL OLMUŞ KIZLAR BEN YAPTIMMMMMM :))))

ssaslan kızım sen naaapmışsın yaaa :1shok: :1shok: cocuk onların yarısını giymeden büyür ayolll :1shok: cok güzeller maşallah insallah güzel günlerde giyer oglun.kaydirigubbakcemile2

durucum evet bende senin gibi sepet ve park yatak arasında kararsız kaldım odasını yapıcam ayrı beşiği orda olucak kendi yanıma acaba park yatak mı alsam diye düşünüyorum çünkü sepetlere baktım iki yaşına kadar yatar dediler ama oturmaya başlayana kadar bence güvenli olur allah korusun uyanıp düşebilirler en fazla 5 6 ay yatar yani park yatak daha kullanışlı ama hala kararsızım sepetler çok şık duruyo

ssaslan kızım sen naaapmışsın yaaa :1shok: :1shok: cocuk onların yarısını giymeden büyür ayolll :1shok: cok güzeller maşallah insallah güzel günlerde giyer oglun.kaydirigubbakcemile2

canım valla ben yapmadım
ben bir çöp bile almış değilim oğluşuma
sizler gibi sadece izleyiciyim :))
çoğunu teyzesi aldı
bunların bir kısmı prematüre için zaten minnacıklar bir kısmı da 0-3 ay içinmiş
doğum zamanı sürprizli olduğundan her duruma hazırlıklı olmak için :)

ayy cok cıcıler hepsı hele elbıseye bıttım sızı gıdıler sızı bos durmuyonus hıc haa allah ıns guzel gunlerde gıymeyı nasıp etsın ssaslan erkek bebek ıcın bu kadar sırın seylerı nerden bulmus kardesın erkek bebek annelrı hep sıkayet eder bısı yok erkekler ıcın dıye ama hepsı cok sırın masallah

sunseet ssaslan çok güzel aldıklarınız .Ssaslan senin böyle kardeşin varsa hiç korkma yat yattığın yerde hele battaniyeler falan çok şeker özellikle balinalı allah iyi günlerde giydirmek nasip etsin

sağolun kızlar sizler de aynı şekilde
onlar sağlıkla kucağımızda olsunlar da giyecekler nasılsa hallolur

kızzz SSASLAN ne karizmatik bu takımlar yaa,güle güle kullanmak nasip etsin Allahım,
DURUcum seninde ellerine sağlık çok cici olmuş elbisesi kızının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…