Tüp Bebek Merkezleri Şu andaki kararsızlığım hakkında bana yardımcı olur musun?

Yüksek Doz ilaçlardan ve 5. gün embriyosu mu yoksa düşük doz ilaç ve 3. gün embriyosu mu?

• Düşük Doz ve 3. gün embriyosu

OY: 2 18,2%
  • Yüksek Doz ve 5. gün embriyosu

OY: 8 72,7%
  • Ben bu iki seçenek yerine ..... (istediğiniz gibi doldurabilirsiniz) yönteminin faydasını gördüm.

OY: 1 9,1%

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .
Ben anlam veremedim açıkçası ben daha önce üç kere çikolata kist ameliyatı oldum sol yumurtalığım sağ yumurtalığımdan küçük Daha önce iki tüp bebek denemem oldu ve hiç yumurta alınamadı. Eylül ayında bahçeci Fulya’da Mehmet beye gittim. Ve yedi yumurta aldık. Amh 0.3 falan. Ama ben bu durumdayken bile gonal -f İ 150 lik kullandım. Daha sonra karşılık vermeyince 250 ye çıkardı. Yanı sıra yumurta kalitesini artıracak iki iğne daha verdi.

Ben aynı anda gonalf 225 mg ve menapur 150 mg kullandım. Aslında yüksek doz ama benim embriyolarımı 3.gün transfer ettiler, 5günü beklemediler

Bende ileri yaşım. Bana da menapur 75 lik 6 flakon igne verildi 8 gun ve yumurtam büyümedi. Dr degistim. Simdi dr um. Ayni igneyi gunde 2 flakon ve yaninda letu verdi. İlk yapilan tedavide bu kadar yüksek doz ilacin yasima ve yumurtalarima uygun olmadığını söyledi. Anladigim kadariyla ileri yas ve amh düşüklüğünde yuksek doz ilac pek ise yaramiyor

Kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum. Düşük doz ilaç ile şükür hamileyim.

Merhaba Aret Kamar hocam ile. İnternette yazılan negatif yorumlara aldırmayın kendisi harika bir doktor gerçekten bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim.
Ben de Faruk buyru ile tedaviye başlamıştım,siz pek iyi yorumlar yazmamışsınız onun İçin ama inşallah bize iyi gelir kendisi

Ben de Faruk buyru ile tedaviye başlamıştım,siz pek iyi yorumlar yazmamışsınız onun İçin ama inşallah bize iyi gelir kendisi
Sizi negatif etkilemek istemem inşallah güzel sonuçlar alırsınız ama ben Faruk Buyru'dan hiç memnun kalmadım. Boşu boşuna giden emek ve maddi durumdan başka bişey değildi. Negatif sonuç olduğum ilk doktor kendisi değildi ama maalesef tedavide çok sallapati yaklaştığını düşünüyorum.

Merhaba,
Hastalığımız aynı , ilk tüp bebek denemem negatif oldu, 39 yaşındayım, 2 operasyon geçirdim, amh 0,34 , daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum, süreç ve doktor hakkında bilgi verebilirseniz çok sevininirim, Allah bebeğinizi size kavuştursun.

Merhaba.
Açıkçası yaşınız kritik. Büyük ihtimal rezervinizden dolayı Aret Kamar 'a giderseniz bana yaptığı tedavi tarzında bir tedavi uygulayacaktır. Klomen ve Merional 150 kullandım. Yumurta toplama oldu 1 ay embriyolar dondurulup bir sonraki ay transfer oldum. Tedavi olmasanız dahi 1 kez gidip görüşün lütfen.

Tamam görüşüp fikir alayım, Altunizade Bahçecide Cem Çelik düşünüyorum ama fiyatlar çok arttı, rahim dinlendirme falan derlen bir sürü para gidiyor. Kaç yumurtanız çıkmıştı kaçı embriyoya döndü. Doktora ulaşma sorulara cevap alma nasıldı?

Cem Çelik'te bir arkadaşım tedavi oldu, maalesef orada da yüksek doz ilaç yüklüyorlar. Size cevap alacağınız başka tarz bir tedavi uygulanmazsa hep aynı neticeleri alırsınız. Benim nitekim öyle oldu.
Benim 9 yumurtam çıktı. 8 tanesi olgundu, 7 tanesi döllendi. 4 tanesi 3. güne gitti ve donduruldu. Ben özellikle 3. gün embriyosu tercih ettim. Ben doktorumdan çok memnunum, internette yazan negatif yorumlara aldırmayın, bir tanıdığım daha geçen sene Aret Kamar'da tedavi olup bebeğine kavuştu.

Neden 3. Gün genelde 5. Gün istiyorlar.
Doz konusunda haklı olabilirsiniz. Maşallah iyi çıkmış benim 3 yumurtam vardı 1 tanesi 3. Güne gitti

Neden 3. Gün genelde 5. Gün istiyorlar.
Doz konusunda haklı olabilirsiniz. Maşallah iyi çıkmış benim 3 yumurtam vardı 1 tanesi 3. Güne gitti
Benim embriyolarım kaliteli değillerdi, çünkü yumurtalarım kalitesizdi geçirdiğim operasyondan dolayı.(çikolata kisti)
1.44 AMH değerim ama tek yumurtalığımın rakamıymış 1.44.
5. gün en iyisidir diye bir genelleme yapamayız, bu sadece doktorun bakış açısı. 3. gün hatta 2. gün embriyolarının dahi tuttuğunu çok gördüm.
1 tane embriyonuz olsun sağlıklı olsun, takılmayın buna. Benim 4 embriyodan sadece 1 tanesi gebelik getirdi.

bende bahçecide tedavi gördüm doktorum bana yüksek doz ilaç yüklemedi bence hastadan hastaya değişiyor olabilir

Benimde hem endometriosizim var hem de adenomiyosiz var amh 0,34, 2 kez operasyon geçirdim, tek tüpüm alındı, bende ne sayıya nede amh a takılmadan devam etmek istiyorum, olacağı varsa zaten olacak. Sadece kafamda bir soru işareti kalmasın emin olayım diye doktor araştırıyorum

İstanbul'da yaşıyorsanız size takviyem Aret Kamar hocama gitmeniz.

İstanbul'da yaşıyorsanız size takviyem Aret Kamar hocama gitmeniz.
Ön görüşme yapıyor mu? Muayne için ücret alınıyor sanınırım, sitesinden online randevu diye başvurdum bekliyorum.
Size maliyeti ne oldu acaba?

Ön görüşme yapıyor mu? Muayne için ücret alınıyor sanınırım, sitesinden online randevu diye başvurdum bekliyorum.
Size maliyeti ne oldu acaba?

Ben geçen sene 600 vermiştim telefon açın daha çabuk sonuç alırsınız
Çünkü hocanın 1 ay randevuları dolu oluyor, belki birisi iptal eder hemen görüşürsünüz. Muayene için ücret düşünmeyin verin kafanız rahat olsun. Şu an maliyetler çok değişti. Ne desem yanlış olur zamlar geldi malum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…