stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

kardesimin bir hamster'i vardı. benim annem de iyi cesareteli kadınmıs. en olsam zor izin veriririm diye dusunuyorum.
fare cekyatların alındaki tahtaları kemirmis. oralardan tunel yapmıs kendine. sonra öldü. gömdük.

bir de kedimiz vardı. yavru iken almıstık. minnos. cok tatlı bir kedi idi. cok eglenirdik. gercekten su kediler alemler. sonra buyudukce kacıp kacıp gitmeye basladı evden. kumu vs sorun oldu kıs kıs bulamadık corum'da kum. nerde pet shop.neyse kedinin evde cok kotu bir kac vukuatı olu. cis yaptı falan. annem de goturdu uzaga bıraktı geldi. biz cok agladık.
ama isin ilginci su. ertesi gun babam ise giderken gazate almak icin o yerde durdduruyor arabayı. bir bakmı bizim minnos. minnıs demis o da miyav demis. ama babam ise gec kalacagı icin almamıs. donerken orseydim geri getirirdim dedi. ama biz daha cok agladık.

ama anneme hayret ediyorum hala. ya ben kıl kum, kus pisligi, yemi her yerde ne bileyim cok uzak geliyor. ben kediyi sevsem bile her dokunduktan sonra gidip ellerimi yıkarım simdi.

STRES ATMA LİSTESİ

zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

BEKLEMEDE OLANLAR

birgül38????

eeee zeynepçim oralardamısın senin günün geçmiş durumlar nasıl

merhaba kıslar ..ben lısteye adet gunumu yazdırmamıstım, adet gunum 18 nısandı..2 gundur adet olmadım..yarın sabah test yapsam cıkarmıkı?yıne tek cızgıyı gormekten cok korkuyorum..test yapacak cesaretım yok maalesef..:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
benim de evlilik yıldonumum 23 nisan. esime en buyuk surprizi yapmak en guzel hdiyeyi vermek istiyorum. ama iste -2 gun olmus olacak. 22 si gecesi sıcaklıgımı ölceceim. kac gundur zaten bakmıyorum sıcaklık falan. eger sıcaklık dusmusse yapmaya hacet yok ama hala yuksekse sansımı deneyecegim. bakalım. belki tutar.

merhaba kıslar ..ben lısteye adet gunumu yazdırmamıstım, adet gunum 18 nısandı..2 gundur adet olmadım..yarın sabah test yapsam cıkarmıkı?yıne tek cızgıyı gormekten cok korkuyorum..test yapacak cesaretım yok maalesef..:çok üzgünüm:

canım hiç korkma ne olacakki eğer bebiş varsa çıkar yoksa bi dahali aylar.bak bende istiyorum ama adet oluyorum napalım rabbim ne zaman verirse elbet bizimde sıramız gelecek değilmi a.sa.s.

STRES ATMA LİSTESİ

zynp.ZEYNEP................18 nisan

BEKLEMEDE OLANLAR

birgül38????

eeee zeynepçim oralardamısın senin günün geçmiş durumlar nasıl

canım beni sil ben adet olmadım ama kan testi yaptırdım yokmuş..o yüzden adeti bekliyorum yani anlıycağın yine hüsransenağlama

benim de evlilik yıldonumum 23 nisan. esime en buyuk surprizi yapmak en guzel hdiyeyi vermek istiyorum. ama iste -2 gun olmus olacak. 22 si gecesi sıcaklıgımı ölceceim. kac gundur zaten bakmıyorum sıcaklık falan. eger sıcaklık dusmusse yapmaya hacet yok ama hala yuksekse sansımı deneyecegim. bakalım. belki tutar.

bende çok istemiştim kasım ayıydı evlilik yıl dönünümüz.ama iki ay sonra öğrendim fakat düşük olduççok özel bi gün olsun istiyorum tabi bebeğin ne zaman geleceği belli değil.ama o gün bizim hep hatırlamak istediğimiz günlerden biri olacağı kesin...:eek:

canım beni sil ben adet olmadım ama kan testi yaptırdım yokmuş..o yüzden adeti bekliyorum yani anlıycağın yine hüsransenağlama

a a a aşk ol yani zeynepçim ne hüsranı canım benim.bak bizde adet oluyoruz test yaptırıp çıkmayanlar var onlarda mı hüzrana uğruyo yani sakın böyle deme daha çok üzersin kendini.bu sefer daha da gecikir bak.hem bak bebeği biz yapmıyoruz ki biz sadece dua ediyoruz rabbim hepimizin sırasını kotmuş bekliyeceğiz napalım başka çaremiz yok.sabırla beklicez tamamı..:1hug:

STRES ATMA LİSTESİ

BEKLEMEDE OLANLAR

birgül38????

birgülcüm son durumlar nedir daha yazmamışsın bişi 4 gün oldu kıss

üzülmemek elde deil..dediğin gibi üzüntüten gecikiyo herhalde bari bir an önce olsamda tekrar başlasam çalışmalara..

STRES ATMA LİSTESİ

STRES ATMA LİSTESİ

BEKLEMEDE OLANLAR

birgül38????

birgülcüm son durumlar nedir daha yazmamışsın bişi 4 gün oldu kıss

canim kusura bakma bugün fazla giremedim ben bugün sabah adet oldum ama tamda adet saylamaz kahverengi lekeler geliyor ama adetim galibaki kananmam oldu hakkimizda hayirlisi olsun:KK43:(

kızlar cuma soylemesi ayıp burada mangal partisi vardı. daha yeni bahar geldi de. gunesin gorunmesi ile kendimizi dısarı attık. adanalı bir arkadas da sagolsun kacırmaz bu fırsatları. cumartesi de dans terapi dersi veriyor bir Turk arkadas. Ona gittik. cuma acık hava carptı sanırım. cmt de kendimizi zorladık esnyecez vs diye. cmt gecesi 9 da yattım. e gece 1.5 ta kaktım. su an saat 6.04 halen de uyku tutmus degil. baktm kimsecikler yok.

zaten kk boyle alıskanlık gibi bir sey oldu. girmeden duramıyorum.
bugun o kadar tatlı bir bebek gordum ki anlatamam. yanaklarının icine alma sokulmus gibi. gozleri mavi, saclar sarı tuylu ama keltos.
ya kız bebekler daha mı tatlı oluyor ne? ben de isterem.

kadın anlattı. oglu bosanmak istiyormus. gelini adamın her bosanmak istediginde hamile kalıyormus. anacım agzım acık kaldı. biz birini tutturamıyoz. kadın hem de her istediginde nasıl denk geiriyo hayret dogrusu...kadın isterse yapar dedi oteki olgun teyzeler. e tabi diyemedim nasıl oluyo bi de bana anlatsanız diye.

sizin nasıl geciyor haftasonunuz?

ya kızlar bu hamiş olmayı nasıl kafadan atcaz tevizyon seyrederken bile kendimi bu düşünceden alamıyom zamp gibi beynime yapıştı mübarek çok da dalgınlaştım iyce salak oldum............tatlicadiarzu

KIZ KİBELE .....
one bee:1shok:.......şaştım kaldım valla kaç çocu olmuş saydınmı gız. adam hem boşanmaya kalkıyo hemde kadını.................... anladın sen oni.. CADIARZU
çocuk oyuncamı bu ya . .. oh ne güzüel vakit geçirmişsin ben evde temizlik yaptım bu günde eşim nöb. ezcde :enbuyukkk: yardıma gel dedi ama hiç halim yok adet oldum oyüzden heralde .... böle işte anam

Son düzenleme:
valla zaten bu iki zekinin zeki oldukları o donemdn belliymis cocuk baba oldugunda 19 yasındaymıs daha. e evlenmisler. sonra pisman olmuslardır tabi.

anacım bu Amerikanlar bi acayip zaten. cok dogurganlar. inanamazsın. biz biriyle basa ıkamazken bunlar e az iki ve o ikinin de yas aralıgı 1 yas anca var. boyle daltonlar gibi diziorlar genelde.

zatn sarısınlar daha dogurganlarmıs. okumustum bir yerde. ama anlamadıgım bi baska nokta anacım bunlar kısın bile parmak arası terlikle dolasırken nasıl usutmuyolar yumurtalıklarını. biz ayagımıza corp patik neyse gcirmedigimiz sey kalmıyo.

gerci ben de su so aya kadar cırılcıplak dolasıyordum. ama bu ay yumurtlayana kadar valla gece bile belime bir sey sardım ayagımda pofuduk terlik, corapsız ezmedim.

valla oyle de boyle de olmuyo anacım.

benimde eşim bugün işe gitti..zate bir pazarımız var oğlanda sıkıldım diye tutturdu ..aldım onu sabah sabah sokağa çıkardım..biraz çocuklarla oynayıp deşarz oldu..tabi bu arada ben iyicene patladım..halada gelmedi eşim ya ufff..

X