stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

bedfçim hiç bilemiycem ağrının sebebini..belkide hamişsindir..valla adet olduğuma bu ay sevindim çünkü geciktikçe sıkıntı basıyodu..gelecek aya allahım izin verirse yeni umutlarla başlıycaz inş..

yok canım ya hamişlikten değilde adet düzenimin bozulmasını istemiyorum eğer ge. yumurtlama olduysa artık benim adetimde gecikir ileriye atar.tam düzene giriyo derken yine atarsa eğer düzenlik vardır bi anormallik öf yaa şimdide stresten kurtuldum derken bide adetim yine sapıtırsa vallah iyi olmaz neyse napalım vardır bi hayır.

evet canım herşeyde bir hayır var bunu her zaman tekrar edelim..allaha isyan etmeyelimde...

evet canım herşeyde bir hayır var bunu her zaman tekrar edelim..allaha isyan etmeyelimde...

kızlar bu gün iki kez dr a gittim ya . bu arada klomene başladım . .. bide dişçiye gittim kontrole çürük varmış dolgu yapıldı .. yaaaa dudaklarım uyuşuk ..kızlar acep jetekoin yani uyuşturucu iğne yumurtalar gelişirken bi zarar olurmukine ..dr a utandım soramadım CADIARZU

Canim Balsuratçim Silmemi Istemişti Listeden Ben Sebebini Sordum Yazmadi.zaten O Olaydan Sonra Bu Topiğe Girmedi Yani Ben Hiç Denk Gelmedim.bende Sildim Listeden.adet Gününüde Hatirlamiyorum O Yüzden Ama Nisan Mayis Listesinde Vardir Sanirim..

ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN ARMAĞAN ETTİĞİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HEPİNİZE VE ÖZELLİKLE YARINLARIMIZIN GÜVENCESİ ÇOCUKLARIMIZA KUTLU OLSUN !!!

KOD3_500_895.jpg

STRES ATMA LİSTESİ

Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

kibele canım 25 diye yazdırmışsın ama adet oldum diyosun 2 gün erken olmuşsun demekki.sanırım bu sabah oldun.bakalım belkide normalden daha az görürsün bellimi olur...gelişmeleri yazarsın....nisandan bir ben kaldım bizim listede bakalım.benimde içimde hiç öyle hamişim gibi bir his yok sanırım bende değilim napalım elbet sıramız gelecek hayırlısı...

BU ARADA DIPTISÇIM TEŞEKKÜR EDERİZ HAYATIM.SENİN VE TÜM HERKESİN VE ÖZELLİKLE ÇOCUKLARIMIZIN BU GÜZEL BAYRAMI KUTLU OLSUN

gelüür dıptıs seni duydumda açtım ... arkadaşlar ben bu hafta girebilirsem girmeye çalışcam. en azından akşamları sizlerin mesajlarını okurum . biraz evdeki dolaplarla haşır neşir olucam . siz kışlıkları kaldırdınızmı. ben yazlıkları falan indiricem birazda bazadaki ayıklamalarla uğraşcam. anam habire yeni şeyler alıyoz yakında benim ev patlıcak. .:1shok:..bunları yaparken kafamı da dağıtmış olurum . bu hafta bebek için çalışmalar başlıcak tuttumu tutacakmı diye fazla düşünmem belki.:sm_confused:

benim evde çöplüğe döndü yeni şeylerden ben geçende ne var ne yok ayıkladım. fazla kıyafetleri verdim kapıcıya ihtiyacı olan birilerine verir yada kendisi eşi vs. kullanır. şimdi sırada kapı ve camları silmek var. ay bide camlar sürgülü benim silmek 2 günümü alıyor. ne diye kocaman ev diye tutturduysam :mymeka::mymeka: al sana al sana :mymeka:

biz tuttıuruyoz sonrada vır vır edioz.....kız temizlikçi tut olsun bitsin. eşim bana camları sildirtmio. benim hep balkonlar sürgülü ..6. kat bide . valla içim cızlıo korkudan. ben hiç silemem dorusu başım dönüyo orya çıkınca :1no2:

biz tuttıuruyoz sonrada vır vır edioz.....kız temizlikçi tut olsun bitsin. eşim bana camları sildirtmio. benim hep balkonlar sürgülü ..6. kat bide . valla içim cızlıo korkudan. ben hiç silemem dorusu başım dönüyo orya çıkınca :1no2:

yok ben özellikle tutmuyorum temizlikçi. bana uğraş çıkıyor süper oluyor :roflol: kendim kaşındım ben kendimmm:mymeka:

ço güzel bir başlık açmışsın bedef benide listeye eklerseniz sevinirim benim 4 mayıs bu ay hiç düşünmedim ne ısı takibi ne yumurtlama günü çok rahatım strese girmedim bakalım hayırlısı

STRES ATMA LİSTESİ

ESİNGÜL.........................4MAYIS

EKLEDİM ESİNGÜLCÜM HOŞGELDİN

STRES ATMA LİSTESİ

ESİNGÜL.........................4MAYIS

EKLEDİM ESİNGÜLCÜM HOŞGELDİN

AYKIZLAR BÖYLE İNSAN ÇOK RAHAT OLUYOR HİÇ BİŞEY YAPMIYORUM HAMİŞ KALMAK İÇİN Bİ TEK ERKEN KALKMIYOR SIRT ÜSTÜ YATIYORUM 1 SAAT BAŞKADA BİŞEY YOK.. OH BEE NE RAHATIM.. ESKİDEN NASIL HAMİLE KALINIYORMUŞŞ SANKİ YUMURTLAMA TAKİBİ YAPILARAKMI ATEŞ ÖLÇÜLEREKMİ.. ROBOT GİBİ OLUYOR İNSAN BUNLARI YAPINCA... DOĞAL OLSUN .. SÜRPRİZ OLSUN...:))şakkıdı

evet istiridyem kesinlikle katılıyorum.önceden insancıklar ne biliyomuşki korunmayı bile bilmiyolarmış ama maşşallah çokta verimlimişler.mesela sana bişi diimmi komşum 10 dk yatmış ve hamile kalmıştı ama nasıl yatmış biliyomusun komşumun şuan 3. bebeği ve 8 aylık korunmak için hap kullanamıyordu çünkü daha emziriyordu.ve geçen ay adetine 4 gün kala ilişkiden sonra eşine kıyak yapmış ne bilsin hamiş kalacağını dışarı boşalmayla korunuyorlardı.demişki hadi sana kıyak yapim diye sonra adetinin yaklaşmasına güvenmiş aman yatim 10 dk uyanmaz çocuk diye neyse sonradan dank etmiş ya geç yumurtlamay deng geldiyse diye ne olur ne olmaz diye kalkmış hemen duş almış ama malesef hamiş kalmış hemen sen onca korun korun 8 ay sonra 10dk yatmayla kal.bide işin ilgnç yanı 2. kızınada hiç yatmamış bittiği gibi koşmuş banyoya ve vajinayı iyice yıkamış ama adet olmayınca anlamışki hamiş.
hayyatta o kadar ilginç şeyler oluyo ki istiyoruz istiyoruz olmuyo tam ara verdik derken bi sürpriz süper oluyo yaaa.önemli olan kafaya takmamak artık bu gerçek bişi stres bütün sıkıntıların hastalıklarının sebebi

ve arkadaşlar sizxe birşey söyliyeyimmi sevdiği adama aşkından kanser olan bi kadın biliyorum.evet resmen unutamadığı için kadın 50 60 yaşına kadar sevdiği adamı unutamıyo ve bir dk aklından çıkaramıyo onu düşünebiliyomusunuz.ve resmen kanser oluyo kadın.birazda gamsız olmak gerek haytta bence.her istediğimiz sonuçta olmuyo.

X