Stresliyim.

sogan kuru hakkinda ne dusunuyorsunuz?
7
Kullandım ben bir ara.doktorum tavsiye etmişti.yumurtam çatlamayip kist olmuştu.kullandım geçti. İltihap için de iyiymiş.adet gecikmem olsa kullanıyorum.midemde sıkıntı olduğu için düzenli kullanmıyorum ama

Dun denedim azicik kaldi dibinde cok icemedim cok kötüydü peki yan etkileri varmı ? Zararları?

Dun denedim azicik kaldi dibinde cok icemedim cok kötüydü peki yan etkileri varmı ? Zararları?
Tadını seven birtek ben miyim acabazararını bilmiyorum bende yan etki olmadı dediğim gibi sadece midem hassas uzun süre kullanamadım.bir de doğru şekilde kaynatirsaniz acılık kötü tat olmuyor

yani evet oyle birwey sabahları icemem de aksam icsen olur degil mi? Adetim gecikince stres oldum
Onu bilemedim ya sabahta içiliyor ama forumlara bir bak istersen . Ilık iç bide sıcak ya da soğuk içilmiyor. Leşşşşş gibi oluyor öyle tadı. En iyisi ılık

Tadını seven birtek ben miyim acabazararını bilmiyorum bende yan etki olmadı dediğim gibi sadece midem hassas uzun süre kullanamadım.bir de doğru şekilde kaynatirsaniz acılık kötü tat olmuyor
nasil kaynatuyorsun ?

Onu bilemedim ya sabahta içiliyor ama forumlara bir bak istersen . Ilık iç bide sıcak ya da soğuk içilmiyor. Leşşşşş gibi oluyor öyle tadı. En iyisi ılık
dun ictim de hepsini bitiremedim ictigimide cikarican diye korktumda zaten baska seyler yüzün de korkuyorum adetim gelmedikce daha da tedirginim

dun ictim de hepsini bitiremedim ictigimide cikarican diye korktumda zaten baska seyler yüzün de korkuyorum adetim gelmedikce daha da tedirginim
Ben de zor içmiştim ardından kuru kayısı atıyordum ağzıma. Ya sizin stresten zaten. Bi iki güne regl olursunuz... hala reçetesiz alınıyor mu bilmiyorum ama adet söktürücü bir hap var. T..... onu sorup alabilirsin. Ben ilk hapı içtiğimde gelmişti. Bazılarında daha uzun sürüyormuş.

Rahmi'nizde yumruk oturmuş gibi bir ağırlık mı oluyor?Ben ondan huysuzlanırdım hep.Sıcak su torbası koyunca da geçer 2 güne adet olurdum

Rahmi'nizde yumruk oturmuş gibi bir ağırlık mı oluyor?Ben ondan huysuzlanırdım hep.Sıcak su torbası koyunca da geçer 2 güne adet olurdum
bendee oyle şeyler yok yani hiçbirşey yok o yüzden

Beyaz tatlı soğanı 4 e bölüp kaynayan 1 s.b suyun içine atıyorsun tam 5 dk kaynatıyosun.sonra bardağa döküp ılımasını bekleyip içiyorsun
ben sabahlari icemem derse gidiyorum aksamlari yeter mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…