stila allık (resimli)

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1.606
1

bu allıklardan birini almayı düşünüyorum kullananlar hangisini önerirsiniz uçuk pembe hafif kolay sürülebilir bişi istiyorum

canım benim alınca mutlaka buraya yaz renklerine bayıldım sürümüde güzelse hemen sipariş vericem canım

tatlım stila allıgım bugun elime gecti ...renkleri sitede goruldugunun aynısı yani herhangi bi farklılık yok fakat eger cok beyaz tenliysen uzak dur derim ....bana baya bi pembe geldi ....

sagol gnzcim teşekkür ederim benim tenim beyazla bugday arası sürümü nasıl canım yaa kolaymı çok soru sordum bagışla canım

olur mu oyle sey cnm tabikide sorcan =) tatlım surumu gayet kolay surumunde bi sıkıntı yasamazsın zaten renkleride resimdekınin birebir aynısı

canım The Body Shop'ta da çok güzel pembiş allık vardı, sipariş etmediysen ona bir baksaydın kuzum ?

yok nisanım daha etmedim kartımın açılmasını bekliyodumm -tatlicadiarzu-ayy bakayım ona ben yenimi çıkmış bu bebişim çooooook begendiiiimm :sm_cool::sm_cool:sen kullandınmı nisanımdelikafadulden

yok nisanım daha etmedim kartımın açılmasını bekliyodumm -tatlicadiarzu-ayy bakayım ona ben yenimi çıkmış bu bebişim çooooook begendiiiimm :sm_cool::sm_cool:sen kullandınmı nisanımdelikafadulden

efet bitanem, 2 ay önce falan almıştım, çok çok çoook memnunum! Çok doğal duruyor, o çiçek deseni olan kısmı ışıltılı. :asigim:

o zaman ben 17.50 a yakalamıştım %50 indrimden :lepi:

şimdi de en fazla 34 liradır yani. a.s

ben açık buğday tenliyim canım, pembesi çok doğal, pek çok arkadaşım bende beğenip almıştır a.s

kızlar stilanın convertible color diye krem şeklinde bir allığı var hem dudağa hem de yanağa sürülebiliyor. fonksiyonel bir ürün ben kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

karin 25 canım sen stila krem allığnı nerden aldın ve hangi renkleri var? canım ben de petunia ve peony renklerini istiyorum..fakat bulunduğum ilde satılmıyo zzaten..çilek ve ebay da da yok şu an petunia..canım bildiğin güvenilir bir site varmı..gerçi başka arkadaşlara da mesaj attım fakat kimseden ses çıkmıyooo..cevabını bekliyeceğim tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…