Star yazarı Dede, ‘Evet ama yetmez’ dedi: Beyaz tamam, konuklar da özür dilesin

özür dilemesınler bence,sıkıyorsa çizin üstlerını,bu kadar basit,izlemeyın,madem herkes bu kadar vatan sevdalısı,değişsin kanalını,görmesın sıfatlarını,

Çocuklar ölmesin bile dedirtmiyorlar, nasıl bir medya nasıl bir linç girişimi millete örnek teşkil etsin bir daha aynı durum yaşanmasın diye kestiler adamın kafasını resmen, aklıma darbe yılları geldi Türk sinemalarında aşkın ihtirasın patlama yaptığı yıllar, siyasetle ilgili en ufak bir göndermenin bile yasak olduğu yıllar

Egem seni o kadar cok anliyorumki, o kadar cok. Hosgeldin bu arada.
Bir yandan kanlar oluk oluk akacak diyen Mafia babasi Sedat Pekere. hic bir sey olmuyor ve hic kimsede bu nasil bir cümledir demiyor ? Ne tutklaniyor nede ceza aliyor.
Ama Beyaz `a baglanan kadin dogrulari konustugu halde terörist ilan edilip tutuklaniyor. Sadece bumu ???
Senelerdir dislerimizi gicirdata gicirdata uyuyoruz bu haksizliklara karsi, belki birisi görür, anlar bir mucize olur, ümidimizi yitrmiyelim diye gün be gün, sadece nefes aliyoruz, yasamayi ben coktandir biraktim.
En ufak birsey dedigimiz zamanda bizlerde terörist oluyoruz bunu burasi icin söylemiyorum benim ailemdede öyle.
Hepsi AKP ci ve ben coktandir onlarla konusmayi braktim, yani bu politika ailemle benim arama kadar girdi.
Düzgün bir politika yapilmadigi sürece biz daha cok ölürüz. Güzel hayat bizler icin bitti,
Kendime üzülmüyorm, sadece bizden sonra gelecek nesil icin üzülüyorum.

özür dilemesınler bence,sıkıyorsa çizin üstlerını,bu kadar basit,izlemeyın,madem herkes bu kadar vatan sevdalısı,değişsin kanalını,görmesın sıfatlarını,

faşizan bir bakış açısını görmekteyiz. ee baş nereye giderse geri kalanda oraya gidecektir
çizin üstünü. 1984 romanının bir yansıması.ama gerçeği bu mesaj

faşizan bir bakış açısını görmekteyiz. ee baş nereye giderse geri kalanda oraya gidecektir
çizin üstünü. 1984 romanının bir yansıması.ama gerçeği bu mesaj
sıkma canını,baş nereye geri oraya dedığın geri varya,safın teki,çizmez kımsenın üstünü,en değerıne bassınlar kufuru,hakareti yınede çizmez,nere faşizan,siz sevmediğiniz yada görüşünü sevmediğiniz insanlara gül mü uzatıyorsunuz?edilmeyen hakaret küfür,isnat edılmeyen en ağır sozcuklar kalmıyor,ben faşizan oluyor heytt be,ilk dafa biri bakış açımı faşizan diyor,oysa ne fakrlı insanlarla aynı sofrada yemek yıyorum ve bu farklılığı sevıyorum

beyazıt ne yaptıda üstünü çiz diyorsun sen.. evet
t insanların üstlerini çizdirir insanlara linç ettirirsiniz sizler.
Allahım sizin gibilerle yanyana getirmesin beni

O kadar kolay bir ölüm onun icin kurtulus olmaz mi kadesa? Daha farkli bir sey bulmali. Maksat "yüreğimiz sogusun"
Ne yapsak ki ya bilemedim şimdi.bence taksim fikri iyi

Gerçi biz şehitlere kelle diyen adamı baş yapmış bir halkız bilemiyorum ki beyaz a ne yapsak nasıl soğur içimiz. Halka verseler de linç mi etsek o nasıl olur sence

Bak o daha iyi bir fikir canım herkes bi cimdik koparsa belki sogur yürekler.

Bu arada kadın bulunmuş öğretmenmiş ama çalışmıyomuş. Evli hamileymiş. Fake çıkmadı yani.

Şuan hamile haliyle yaşadığı korkuyu dusunmek bile istemiyorum. Twitterda ilk günden linç için harıl harıl adres, kimlik tespiti yapiliyordu.

Korunacagini sanmiyorum. Umarım başına bi iş gelmez.

Bunu dün 4 şehit haberini aldıktan sonra yazmıştım. İnanamıyorum üstüne bugün olanlara....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…