Star yazarı Dede, ‘Evet ama yetmez’ dedi: Beyaz tamam, konuklar da özür dilesin

Dün kaç asker şehit oldu haberiniz var mı? Hala popülist işler peşinde bu millet? Gerçeklerden ne çabuk kopuyoruz. Evet beyaz çocuklR ölmesin dedi. Neden askerler de ölmesin dememişmiş. Ulan siz bunu tartışırken gencecik insanlar ölmeye devam ediyor!

Ben programi izledim ama o kismi gormedim kapatmistim ozur dilemekten kurtuldum anlamadigim sey beyazin acik ve net birsey dememesine ragmen bu kdr neden ustune gidiliyor adam cikti ozurde diledi bile bile yaptigi birsey olmadigini soyledi amma uzattilar

olanlardan,yaşananlardan,olaylardan dolayı kusuyorum artık.tüm siyasetten ve siyasetçilerden yapılan yorumlardan iğreniyorum.ben de diyorum çocuklar,askerler,polisler,insanlar ölmesin.
ben de propaganda mı yapmış oldum.
sırf içimdekileri yazmamak için girmiyorum.geçenlerde bir konu için girdim iyi ki kapanmıştı,yoksa sonumu düşünemiyorum

ne güzel gündem değişti değil mi,neler oluyor acaba

Saçmalardan seçmeler

Burada Beyazın suçu yok yazan bizler de özür dileyelim bari

Hosgeldin Egem abla. Ozledik seni :)

iyide çocuklar ölmesin diyen kadına soruşturma açılıyor da peki silahla poz verip sosyal medyaya atan milli eğitim müdürüne ne oldu peki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…