stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

kızlar dostluğunuz daim olsun hepiniz bir birinizden güzelsiniz hepinizi kocaman öpuyorum

oyy oyy organizatör hanım umarım bitmiştir foto ekleme yazıyorum valla kızarsan kıs hıhh:))
süper olmuş yahu ne kadar kalabalıksınız böle maş.çok kıskanıyorum valla biz hala bulaşamadık(

ayy tatluma kızarmıyım hec benn :) sagol canım benım evet ya ayarlayın sızde gelem bede oraya hadın :)

canımsınnn ınş senlede yaparız bulusma :)

evet yaw bu saclar yedı omrumu :) op benu op bıtenemmm bende senı opeyrummm :)

hepiniz çok cici çıkmışsınız maaşallah
benimde tanıdığım tanımadığım herkesi görmek çok hoşuma gitti
sonuçta hepimiz aynı çatının altındayız (kk çatısı):lepi:
kar cnm seni daha önce görmüştüm ama yinede çok hoşsun tekrar seni görmek güzeldi
dreamlover sende güzel hatunsun senide görmek güzeldi
herşey hepinizin gönlünce olsun diyorum ben.......

bide zeynep ve azra bebekler kimin??

sağdaki benim kızım zeynep, soldaki de canım arkadaşım ms. edanın kızı asya sultanımmm

asya sürekli zeynepten bişeyler isterken, zeynep vermemek için baya bi drendi ama en sonunda asyadan bi tokat yedi:))

Son düzenleme:
ne bulusmaydı ama
gelen arkadaslarıma cokkkk teşekkur edıyom süper bı gundu bence :teytey: :teytey: :teytey:
gelmeyenlerede klava: klava: klava:
kar'dan 3. bulusma pek yakında :dance: :dance:

e ben niye duymadım bu buluşmayı bugün müydü nereye gittiniz ki Kadıköyden geçtiyseniz bileydim gelemsem bile görünürdüm sizebenneyaptımki

e ben niye duymadım bu buluşmayı bugün müydü nereye gittiniz ki Kadıköyden geçtiyseniz bileydim gelemsem bile görünürdüm sizebenneyaptımki

ayy canım hekese mesaj attım topıc bayag acıkda kaldı .

teşekkür ederim boncuğumŞeniz
zeynep benim kısım, asya da mr edanın:lepi:

İyikiiii bir bakayım demişim ben yaaaaa çok çok mutlu oldum Corel Dremlover çok çok çokkk tatlısınız tabiki diğer arkadaşlarımda Bizzat iki meleğin ismini yazdım melek diyorum bana müthiş destekleri olan iki yüreği güzel olan insan :asigim::asigim:

Ama hepiniz çok güzelsiniz ayırımsın dostluklarınız daim olsun inşallah..İkitanede küçük melek gördüm orda yarabbim onlara milyarlarca sonsuz maşallahhhhh

Çok öperim sizleri İzmir'den kucak dolusu sevgiler öpücükler sizlere ŞenizŞenizŞeniz

bizde seni andık bugün dreamloverla hihoyyyt
sende bizim melekimizsin Şeniz

Arkadaşlar sizleri görmek çok güzeldi .Hepinize sevgilerimi yolluyorum .Özellikle Esyn görmek beni çok mutlu etti .Onu kocaman öptüm :))

teşekkür ederim cnm arkadaşım nazlım benimmmmmmŞeniz
hayırlı haberlerini bekliyoruz cnmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…