stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
işde gene harıka bı bulusma ve süper dostluklar :) resımlerı ıcın az sabır kızlar ve lütfen alıntı yapmayın 1 hafta sonra sılıncekler:)

isimlerıde yazın yaa..

yorumu isimlerıde yazın dıye yazmıstım..

tanımadan bakınca keyfı olmujyor..

Son düzenleme:
yorum yazmasak resımler bıtene kadar lütfennn

Sanırım resimler bitti, ama isimler yazılmadığı için hiç kimseyi tanıyamadık .Kk daki güzel arkadaşlarımızı tanımak isterdik .

ya lütfen yazmayalım yorum arkadaslarrrr

karr yazsana niklerini arkadaşların....böyle aNLamıyoruz ki:))) hadi canem sen...

kar neye yetıssın ya ıstıfa edıyom yettı bee:KK43: acım susuzum makyajım elbıslerım ayy fenalık geldı organızator kacar valla ..

en guzelıde karga resmı valla maşallah kargamıza sankın karga ıle yapdgmız yorumları yazmyın kızlarrrr ):

bıze telefonla baglanan sevgılı encamıza teşekkur edıyom ..kendısı banlı oldg ıcın bısı yazamıyoda!

çok hoşsun bayağı kalabalık olmuş devamını beklıoruz kızlar.. bu arada zeyneple azraya bayıldım yerim onları ben :))
a.s.

tanıdığım tanımadığım arkadaşları gördüm gözüm gönlüm şenlendi
sıradan bir günüme renk kattınız kızlar teşekkürler a.s.
kar cııııım Şeniz
kapıcının bitli kızı :jeyyar:

cok güzelsiniz kıslarrrrrrrrr.......
ohhhhh hava günesli bide acık ferah ferah renkli renkli harika görünüyosunuz a.s.
masallah :nazar:
dostlugunuz arkdşlıgınız daim olsun inş :enbuyukkk:

dosluğunuz daım olsun arkadaşlar hepınız bırbırınızden guzelsınız maşallah sizlere

kızlar maşallahınız var hepinizi ayrı ayrı öpüyorum çok güzelsiniz :nazar:
kar cım saçların bir ömre bedel :jeyyar:
dreamlover elbisene bayıldım ee tabe içindekide güzel olunca :jeyyar:

dostluğunuz ve bulıuşmalarınız daim olsun :enbuyukkk: a.s.

oyy oyy organizatör hanım umarım bitmiştir foto ekleme yazıyorum valla kızarsan kıs hıhh:))
süper olmuş yahu ne kadar kalabalıksınız böle maş.çok kıskanıyorum valla biz hala bulaşamadık:KK43:(

X