stanbul - Mula dostluu....

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
işde mını bı bulusma daha merzıfonlu abla ıle kk tanısdık ve ıstanbula ılkgelısındede bulusduk harıka zaman zaman gectı:)

çok tatlısınız...dostluğunuz daim olsun...öpüyorum her ikinizi de..Şeniz

harıkasınız orda olmak isterdim şimdi beni özendirdiniz inşallah birgün ikinizlede tanışırım sevgiler

cokkk gusel cıkmışınızzzzz dostlugunuz daim olunnnnn

:eek:karcımmmm yakında buluşma organızatoru olacaksın dogrumu yasdım bılmem ben gelınceye kadar bıkma he buluşmalardannnnn

:eek:karcımmmm yakında buluşma organızatoru olacaksın dogrumu yasdım bılmem ben gelınceye kadar bıkma he buluşmalardannnnn

bıkmakmı asla! helekı senle bulusmayı ıple cekıyom ablısımmmmm.

cnm resımlerde guzel cıkmısn kendıne ıftıra atma cnm bı ıkılı kacamakta bız yaparız ıns:)) dostluugnuz daım olsun ıns uzun saçlı rapunzelimmmm :))

kAR..... Kızzzz ne ara yedin içtin de ßuLustun ßeaaaa........ :mymeka:

Rapunzelim ßenim + Gül Kırmızısı SuLtanım :roflol:

cnm resımlerde guzel cıkmısn kendıne ıftıra atma cnm bı ıkılı kacamakta bız yaparız ıns:)) dostluugnuz daım olsun ıns uzun saçlı rapunzelimmmm :))

yaparız valla rabbım saglık verg muddet hazırım ben :)gonullu bulusmacı olarakdan :)

Oyy oyy ne gözel buluşma olmuşşş...Karcım yine süpersin... ızmirden kucak dolusu öpücükler...sevgiler...:))

kar 15 mayısa kadar beklemeye ne gerek var ufak bi buluşma yapalım gelen gelsin ne dersiniz hadinn

Son düzenleme:
X