stanbul Bakrky bulumas

günaydın burdaki şekerler,

nisan 18 hariç bir gün olcak bilin dimi böcük, yoksam gelemem.

gelmek isteyenler olmasi istedigi zamanı soylesin cogunlugun soyledigi zamani belirleyelim ilk etapta en azından olabilirmi?

mandilin şekerim senden başka tarih veren yok.
biz ist. kısçeleri dışarıdakilere uyucaz ama ses yok. mayıs bencede gayet iyi bütün stresim gitmiş kocişime kavuşmuş olucam o tarihte. eksiklerimde çıkarsa alırım iyi olur.

Gaziantep ten nasıl gelicem ben :KK43: ühüüüü
kız annene söyle antepli analara ceyiz bulusması dersen biti verirler hemen
kız besikte ceyiz esikte diyen bir millet olarak yakın cevremde nerdeyse kadın kız doğurduktan sonra kızı besikte kadın lohusa yatagında ceyize baslayacak eger has antepli ise anne bide ceyiz lafını duyarsa gönderir seni

mandilin şekerim senden başka tarih veren yok.
biz ist. kısçeleri dışarıdakilere uyucaz ama ses yok. mayıs bencede gayet iyi bütün stresim gitmiş kocişime kavuşmuş olucam o tarihte. eksiklerimde çıkarsa alırım iyi olur.

haklısın tubişcim şimdilik uzaktan gelecek (inşallah) bitek ben varım gibi..
Ama daha da çoğalırız inşallh. sositososito

Nisan 26'da evleneceğim ben evlendikten 10 gün sonra kaynım nişanlanacak ve 25 gün sonrada evlenecek. Sanırım Mayıs benim içi çok yoğun geçeceği için ben mayısta olursa katılamam. Bende Nisan başını öneriyorum.

ne desek sımdık cok karıstı bakalım esracım mayıs olursa gelemezsın yanı ozmn ben senı özel gezdırırım:jeyyar:
ayy ınş gelırsın tarh keısn deıl

X