stanbul Bakrky bulumas

tobı ne çakalsın sen nan:jeyyar:

mandılın ınş cnm kımseye aksılık cıkmaz bende hesaplıyom ne kadar param olur dıe 600 gecer ınş taksıtım cokta belı deıl tabı 1000 olabılır

tobı ne çakalsın sen nan:jeyyar:

mandılın ınş cnm kımseye aksılık cıkmaz bende hesaplıyom ne kadar param olur dıe 600 gecer ınş taksıtım cokta belı deıl tabı 1000 olabılır

ya ben maddi olarak çok parlak olmayabilirim gelebilirsem sıkışık çünkü bizde durumlar ama olsun dimi gezerim bende maksat birlikde olmak eğlenmek bende sizlerle olmanın anısına ufak tefek şeyler alırım evime koyarım kaydirigubbakcemile5

çeyiz arkidişleriiiiiim,
mayısa çoook var daha inşallah o tarihlerde herkes mutlu, cepleri dolu dolu oluur ve herkeşler gelebilir.
O kadar çook hewesleniyorum gelicem diye ama belki gelemeyeceğim, ne olcağımız belli değil ki :ecrin_bebek:

mandilin sen inş o zamanlara evlenmiş oluyosun dimi...inş gidebilirsin arkidişimm..hatta bende ayarlaabilirsem ikimiz aynı otobusle gidelimmi sanada uyarsa..
ya ankaralılar neden çok az bu topicde pofff çok olsak bizde şöle bi buluşurduk amanfisfisfis

mandilin sen inş o zamanlara evlenmiş oluyosun dimi...inş gidebilirsin arkidişimm..hatta bende ayarlaabilirsem ikimiz aynı otobusle gidelimmi sanada uyarsa..
ya ankaralılar neden çok az bu topicde pofff çok olsak bizde şöle bi buluşurduk amanfisfisfis

Yok tobicim ben 20 haziranda evleniyoruum..
canııım benim tabikide birlikte gidelim burdan çoook güzel olur.
şu izin olayını da kılıfına uydururuz napalım..
canıım walla tek tük Ankaralı war, keşke daha kalabalık olsakta ankarada da çeyiz topluluğu kurardık :):):)
açıkçası o tarihte ne kadar param olur bilmiyorum ama olsun en kötü ihtimalle kredi kartı var napiyim. kaydirigubbakcemile5

şekerım daha bellı deıl tarıh cnm ılerkı gunlerde kesın bellı olcak nısan mayıs gıbı dıyoruz ama bakalım uzaktakı ark ne dıycekler

evet arkadaslar dısardayım şşimdi geldim böcügüm senn dediğin gibi yannızda olucam bu bana ii gelcek

ahh ahh bıde onu bulabılsek nan nerede olabılırkı yanı evlılık hazrlığından baska durmak yok aramaya devam anacım :roflol: bulan bırbırıne haber etsın

X