stanbul Bakrky bulumas

nan kım bızı kovar bızı havada kaparlar

ayy aklıma kısır geldı ayy bıde yaprak sarması geldı burdan ben bıkac arkdasım ıle bulusrken yapmıştımda

tmm gülüyomm bakın:roflol: laa benı basbakan yapın 12 subatı kaldrcam haa

mandılın cnm yenı evlılerın eşlerı ınş ızın verır bıde yenı gelın olcaklar ya gezmeler faaln ınş herkescıkler gelır
bu arada nedenmış öğlene kadar calısıyom ama işe gelmem hastayım derım yanı sımdık ctesı olursa bensız gtmek ıster msın söle bakım

yook böccüğüm ben seni gelicen diye hesaba katmadım, cumarteside olsa bırakırmıyım seni:):)):

Son düzenleme:
dıpmles ahh ahh olsada yesek cokacimcoook valla

ctesı calısıyom cnm ama kacmanın bı yolunu bulcam kesın :jeyyar:

ya ben evliyim, ama gelmiyim mi..
daha bi sürü eksik var hala ya .... :))
böcük beni de ekle listeye :))

iyim canım, bir an önce hafta sonu olsun istiyordum ve oldu. yarın evime gidicem temizlik falan yapılcak.

Hayırlı cumalar kızlar.. tubis bende yarın evimi temizliycem senin gibi cok mutluyum icim icime sigmiyor

günaydın kısslarr hayırlı cumalar hepinize....hani ceyiz alısverişimiz vardıya işte ben ona gelemiyorum cok özürdilerim şirkette durumlar karısık dün bi toplantı oldu durumum karman corman ben sizi takipde olucam :çok üzgünüm::a015:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çeyiz arkidişleriiiiiim,
mayısa çoook var daha inşallah o tarihlerde herkes mutlu, cepleri dolu dolu oluur ve herkeşler gelebilir.
O kadar çook hewesleniyorum gelicem diye ama belki gelemeyeceğim, ne olcağımız belli değil ki :ecrin_bebek:

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrr ya varyanasıl hevesleniyorum şu geziye gelmeyi yaaa...izin istesem hayatta yollamazlar..anneme dün dedimki ya bizimde nisanda veya mayısda istanbulda toplntı olabilir iş yerinden dedim..bugün konusu geçiyodyu dedim.bende görevli olabilirmşim dedim.yerini yapıiim diye ş,imdiden..
ay benim yatcak yerim yok valla:roflol:

X