stanbul Bakrky bulumas

Durun bende tarih analizi yapayım :)

26 sı benim nikah tarihim 15 gün öncesindinden çeyiz serme işleri falan başlar. 10-11 zaten böcükümün doğum tarihi olmuyor. O zaman nisanın ilk haftası kalıyor.
Birde zaten bende alışveriş yapmayacağım çünkü o tarihe kadar herşeyim tamamlanmış olur belki ufak tefek şeyler alırım
as olan sizleri tanımak benim için ve sizleri tanımayıda çokkk istiyorum.

4-5 nisan nasıl bitanem

kız böcük evde kaldığını kabul ettin sonunda he E.K.K.K toplantıları düzenliyon artık :)))imkanım olsa bende gelirdim ama napalım artık başka bahara...

cnm ıst her yer ozellıkle pazarda olsa acıktır balım sorun olmaz merak etme enlısh home bılem acık yanı ben o gun gezdığım ıcın bılıyorum:jeyyar:

Ok durr mademm,

Kızlar 12.04.2009 tarihinde buluşuyoruz o zaman bakırköyde????​
needrsiniz......!!!!!!!!!!!!!!!!!

kimse yok topice tede , gelen olursa yazsın bişeyler :dance:

evlenecek kızlarımız evde kalmış(ben gıbım):roflol: kzlarımız farketmez kendını ceyıse adamış herkes ıle ıstanbul da bır buluşma yapıyoruz net tarıh kararlaştırılmamıştır:eek:

gelenler
tubış
mandalın
arsıma
burcuözge
gülpembe
uğur böcüğü
esra karadenız
vazgeçılmezım
azra3434
mınılya
yaleli
pashmina
eylül25
lepi
gaf
the lady legend
dimples
pınartuncay
organıksheker
esmy
certur
nazariks
kahvekolik

pis böcük ne dışlıyosun evlileri bende geliymm tecrübe de gerek dimi amaa:jeyyar:

hatlar ıyıce karıstı haa

pashmına balım 5 nısan nasıl tabı bak ogun pazarsa
esra senın ıcn 5 nısan nası

pazar günleri mağzalar açık tek biliniz dimi. eminönü kapalı oluyor o gün.

hatlar ıyıce karıstı haa

pashmına balım 5 nısan nasıl tabı bak ogun pazarsa
esra senın ıcn 5 nısan nası

çİÇEĞİM BANA FARKMAZ 12 SİDE OLUR 5 i de

pazar günleri mağzalar açık tek biliniz dimi. eminönü kapalı oluyor o gün.

eminönüne gidemeyiz ama b.köyde hem toplanır hem ordaki mağazaları gezeiz bizde madem tubiş

emınonude gtmeyık ben hıc gtmedım hem:eek: 2.gıderık olmamı
b.köy acık harıkada bı yer bıde benım oturduğum cadde var ordada harıka mağazalar var kzlar sıra sıra mağazalar yanı

böjümm napceniz alışverişmi yapceniz???
bikaç ay sonra buluşucaksanız belki bende gelirm
sizlere yardımcı olurum heheee :)))

Son düzenleme:
canım 2. ve 4. sınıflar öğleden sonra 1. ve 3. sınıflar sabahtan ben 3.sınıfım ama pazar öğleden sonra alttan kalan derslerim var hem sınava girecek arkadaşlarda var diye biliyorum ben

Hımm anladım bitanem ben belki öğleden sonra katıabilirsen diye düşünmüştüm o yüzden sordum​

Upsss yaa napsak ki kızlar bilmiorum inanın!!!!:uhm:

X