stanbul Bakrky bulumas

anadolu yakasından gelen arkadaşları da avrupa yakasında misafir edicez hihoyyyt

ıst ama neresınde sımdılık bellı deıl cnm sende gelyon mu yazam mı:jeyyar:

yaz anam hem sizleri görmüş olurum:jeyyar: ama cumartesi öğleden sonra yada pazar olsun günler uzadıktan sonra olsun şehirdışından gelcek arkadaşlar için zor olmasın diye dedim bide herkese uyacak biyer olsun çok uzak olmasın kızz

yazdım şekerım senıde

gamze valla zmn kesın deıl ama nısan mayıs gıbı dıolar mart yakınya para bırıktrmek gerek

cnm ıst da buluşup ceyıs alışverışı yapıyoruz sende gelmek ıstersen lısteye yazım ama tah henüz bellı deıl

kızlaaar 9-10 mayıs olsuuun... hemi çook paralı gelmek lazım mayısa biriktirmek lazım..
amacımız çeyiz olsada güzel arkidişlik kurmakta möhim deeel mi?* Hep birlikte gezelim.
O tarihte evlenmiş olacak arkidişlerde gelsiin mutlaka ama..
Cmtsi öğleye kadar çalışanlar çok değilse onlarda öğleden sonra katılsın bize olmazmı?

böcük, üzgünmüsün halen ya kendine gel artık. hayırlısı değilmiş, belkimolsaydı ileride daha çok üzülecektin.

ben evlenmiş olucam mayısta gidersek, çok heyecan veriyor o zamanı düşünmek.

tmm gülüyomm bakın:roflol: laa benı basbakan yapın 12 subatı kaldrcam haa

mandılın cnm yenı evlılerın eşlerı ınş ızın verır bıde yenı gelın olcaklar ya gezmeler faaln ınş herkescıkler gelır
bu arada nedenmış öğlene kadar calısıyom ama işe gelmem hastayım derım yanı sımdık ctesı olursa bensız gtmek ıster msın söle bakım

tmm gülüyomm bakın:roflol: laa benı basbakan yapın 12 subatı kaldrcam haa

mandılın cnm yenı evlılerın eşlerı ınş ızın verır bıde yenı gelın olcaklar ya gezmeler faaln ınş herkescıkler gelır
bu arada nedenmış öğlene kadar calısıyom ama işe gelmem hastayım derım yanı sımdık ctesı olursa bensız gtmek ıster msın söle bakım

kocaişleri izin vermemezmiş bak sen hatuna bizemi diyon kız, tutar kolundan onuda getiririm. benle beraber o da sizinle tanışırı sonrada kovarım eve gider kaydirigubbakcemile3

benden paydos fıstıklar, hepinize iyi akşamlar.

X