stanbul Bakrky bulumas

ağlama nen benıde ağlatcan:mymeka: tmm tarıh bı bellı olsa gerısı gelcekte bellı deıl sen ıst gelınce ıkımız buluşuruz sana özel:jeyyar: öle olur sen buluşmaya gelemezsen anlastık mıŞeniz

Bende ctesi calisiyorum yarim gun.. pazar günü olursa cok daha güzel olurdu daha cok vakit gecirirdik beraber

kızlaaaar ben mayıs 9(cmts) yada 10(pazar) demiştim .
şimdi benim gibi uzaktan gelecek kızlarda yazsınlar ona göre tekrar konuşalım..

sevgili kısçeler

cumartesi olmsaı dışarıdakiler için daha mantıklı olur. pazar evlerine dönerler yada gece artık onlar nasıl isterse. bir de şu var normal merkezlerdeki mağzalar pazarda açık. ancak eminönüne yada istoça gidilcek ise ( mutfak eşyası için gidilmesi taraftarıyım ben oralardan aldım ) cumartesi erkenden alışverişe başlamak gerekir. sonrasında ise diğer mağzalara bakılır.

mandilin şekerim toplaşıp gelirsiniz. bende bernardo ve tchibomu ne o mağzalara gitmedim hiç onlarada gidelim adını bilem yazamadım ya

Tubişcim haklısın şahsen ben meşhur eminönü ye gitmek isterim :)
ama cumartesi çalışan arkadaşlar var..

çalışma kısmını unuttum ya ben genelde çalışmıyorum. izin alamazlarmı acep :uhm:

sabahtan başlasak süper olurdu.

mayıs cok geç olmaz mı mart ya da nisan olsun bence yerimseniben

ya da anket açılsın

mart nisan mayıs ?

c.tesi pazar ? şeklinde ?

olmas mı hihoyyyt

arkadaslar benm birazcıkın işim var aranızdan ayrılmam gerek ama kalbim sizinle umarım kızmazsınız bana siz yazın ben sizi takipteyim öpeyim hepinizi kolay gelsin

Selam kıslarrr..
Nisana kadar aman sıkın eliniziii haaa
Harcamayın paracıklarııyerimseniben

bende nisanda para sıfırlanır herhalde uzatmalara geçmiş olucam çünküm. ama gelicem param olmasada.

ayy suan benım 100tlcık var onuda maç ıcın ayırmıstım maça artık otlancam erkek ark kombınesınden alırım sımdıden basladım ben harcamamaya allahım sen aklımı koru

kıs böcük çeyiz daha önemli. alışverişin bittikten sonra gidersin maçlara.

dıyomya otlancam dıe:roflol: para harcamıycam benım ıcın maçlar daha onemlı
ayy ne guzel olcak yaa:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…