stanbul Bakrky bulumas

şiiii böcükkkk:mymeka:
hani nerde benim adım...
neysee ekler misin bir zahmet.
Allahtan bişi olmazsa ölmezsek gelirim bende canım..
Param olmasa bile kartım var benimmmsırnaşık şey

yazdım balım eee benım param olmazsa sen varsın yanısırnaşık şey

Günaydın Cancağızlarım. Bugün nasılız bakalım liste kalabalıklaşmış..kaydirigubbakcemile5

pashmina akşam aklıma gelmiştin, listeye eklenmedi fikir verdi adı yoktu dedim kendi kendime :)

kıslarr gideceğimiz yere adamlar bizden korkmasın baskınmı var diye bu kadar gacı hepisi birbirinden güzel

günaydın kızlar...
istanbullu arkidişlerim, gideceğimiz yerlerin haritasını çıkarsınlar ki bakmadık çeyizci kalmasın :)
kızlar tarih içinde herkeşler fikrini yazsın ..
bence nisan 10-11
mayıs 9-10 güzel tarihler gibi ..

mandili nasılsın şekerim,

nisan 10-11 son gün sayımlarında olucam. mayıs daha iyi olabilir benim fikrimce ayrıca havalarda ısınmış olur. ama biz size uyucaz, şehir dışından gelenlere yani.

mandiline ben katılıyorum sectiği tarihler güzel tabi bana uyar size de uyarmı arkadaslar

gunaydn kızlar
ladycım yazdım cnm
evt önce tarıh kesınleşsın sonra gezılecek yerlerı yazalım kı buluşunca vakıt kaybetmeyekhihoyyyt

tubişciim iyiyim şekerim..
şimdilik mayıs 9-10 o zman kızlar ...
O tarihte ewlenen arkidişlerde gelsinler ama mutlaka..
Ay birde yoookmu ankaralı ben yalnızmıyım senağlama senağlama

asortikcim, gelemezmisin

alışveriş için ist.a gelicem ama mart gibi sanırım senağlama

denk gelirse gelmeyi coook istiyorum kaydirigubbakcemile3

ama gelemezsem de kalbim sizinle olucak senağlama senağlama senağlama

çok güzel bi organizasyon olucak eminim

haklısın ablacım aslında ızın alma adetım yoktur bı yere gıderken.ben ıstanbulun dısında kalıyorum bıraz bıde soyle tahmın edıyorum sımdı sızlerle sanalda tanısıyorum ya ondan tedırgın olupta gıtmeme olumlu bakmaz dıye dusunuyorum
bıde nısanlım bı hafta sonra askere gıdıcek yanı bulusma oldugunda asker olucagı ıcın bu olaya hıc mı hıc olumlu bakmıcaktır
sızlerle tanısmayı ceyız alısverısı yapmayı cok ısterdım:çok üzgünüm:
gorusunce bol bol resım cekılın canlarım ınsallah cok guzel ceyızlerde alırsınız

Günaydın kızlar. İstanbul dışından katılmak isteyen kaç kişi var ve uygun oldukları tarihleri soyleyebilirlerse ortak bi tarih belirleyebilme sansimiz olurdu

peki cmtsi mi pazar mı olcak ya benm tamamiyle nişanlım askerde ya çarşı iznine bağlı,zaten herkese uyacak bir tarih olması da imkansız ama mayıs olursa havalr dediğinz gibi ısnırda daha iyi olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…