stanbul Bakrky bulumas

bu listedeki herkes gelirde bir dukkana girerde alisveris yapmaya baslarsa indirimin alası olur

kızlar eğer adını yazmadığım atladığım varsa lutfen tekrar etsın cunku işteyım görmemış olabılırm
evdede pc yok 7de cıkınca sbh gelır yenılerım lısteyı
tam krız zamanı ne gıder ceyıs almak amahihoyyyt

kızlar bende bu ay gelemem başka taksitler ödüyorum malisif
Bende gelmeyi çoook istiyoorum, nisan-mayıs olabiler..
hem çeyiz hem de sizlerlen tanışırım.
Ben yalnız gelirim sanırsam heralde galiba..

yaa kızlaar bende gelmek ısterım ama nısanlım ızın vermezkıııı:çok üzgünüm:

cnm senınkı asker tabıkıde vermez yanlız basına gıtme der bılıorum asker psıkolojısını cunku en yakın arkımın sözlusu askerde..(onunkıde yollamıo öle bı yere)

kısslar ben cıkıyorum yavastan yavastan aksama burdaysanız görüşürüz kendinize cok ii bakın sevgiyle kalın öpüyorum hepnizi

yaa kızlaar bende gelmek ısterım ama nısanlım ızın vermezkıııı:çok üzgünüm:

klava:yuh yani bir yere gitmek icin nisanlindan izin mi alman gerek... istanbulda bulusma.

Nisanli insanin ailesinen annesinden babasindan izin almasi yeterli. Evlendikten tabiki de fikrini alinacaktir karsilikli.

Canim sana abla tavisyesi kendini simdiden bukdar ezdirme sonra bas edemesin... :1hug:

Benim tatilma imkanim yok, gelin adaylari kalbim sizlerle olacaktir...
cok isterdim katilmayi insallah güzel eylenceli bir bulusma olur kim bilir belki arkadasliklar dogar
biririnizin dügününe de katilirsiniz

Eeeee aşk olsun uğur böcüğüm bensiz nasıl olucak bu alışveriş beni eklememişsiniz ama yaa aşk olsun :jeyyar: benimde tarih 2010 ondan mı istemiysiniz yoksa :uhm:

Hani otogardan alcaktık uzaktan gelenleri deeee:sm_confused:​

Yazın çabuk listenin başına beniklava::1hug:

şiiii böcükkkk:mymeka:
hani nerde benim adım...
neysee ekler misin bir zahmet.
Allahtan bişi olmazsa ölmezsek gelirim bende canım..
Param olmasa bile kartım var benimmmsırnaşık şey

böcük Allah seni netmesin hemi diğer topikte okadar konuştuk ismimi unutmuşsun tubik tazmış hıh::=O

nan unutmadım ama dedım ya topıc actım oraya gelın lıste edem dıeŞeniz yazdım balım yazdım başa yazamadım çunkum yazı şeklını bozmamak için Şeniz
kız senın gene 2010 benımkısı hıc bellı deıl ayolkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…