stanbul Bakrky bulumas

valla hıc bu kadar kafam karışmamıştı haa sımdık herkes bı tarh önersn lısteden bende karsına yazcam hangı tarh ağırlık basarsa o tarh olacak gelemeyenlerde 2. buluşmaya gelır

b&m eklıyom cnm senıde

valla hıc bu kadar kafam karışmamıştı haa sımdık herkes bı tarh önersn lısteden bende karsına yazcam hangı tarh ağırlık basarsa o tarh olacak gelemeyenlerde 2. buluşmaya gelır

b&m eklıyom cnm senıde

4 nisan nisanlimin kuzenin dugunu var 4 nisan olursa kesin gelemem kızlar senağlama

b&m eklıyom cnm senıde

hayyy iyi düşündün kız şimdi daha iyi toparlarız kafamızda,kafamçokkarıştı

Pashmina, 25-26.04.2009 hariç her zaman uyar şekercim, no problem yani

23 nısanda hayr ıst da bayramlarda bıle acık ama bız 5 12 nısan demstık cnm sen ıkısnden bırını seçsen olmamı

O zaman bende şöyle yazayım 10 Nisana kadar bütün tarihler bana uyar. Ama bir yandanda kendimi kötü hissetmeye başladım sanki ben oyun bozanlık yapıyormuşum gibi:çok üzgünüm:

23 nısan olamaz calısıyom haftaıcı bıde cnm maalesef tabı kım ne derse o onemlı coğunluk yanı ben gelemem ayrı mesele

tm yazıyom kızlar
şekerım baska tarh desen 12 nısan yazım mı sana

esracım hıc olur mu bakın kızlar bu bulusmaya gelemeyenler olursa merak etmen ıkıncı bulusma sızlerın ıstedığı ağırlıklı olcak
esracım öle deme nolur bılıyom senın durumunu ama orta yol bulmak sart o yuzden ıkı tarh ağır bastı dıe ben öle dedım sen hangı tarh ıstersın en rahat onu de ben yazım

canımcım esra arkadaş mağdur kalıyo bu sefer ayy kafam karıştı şöle yapalım ben başka bi buluşmaya gelim zaten nişan yapıcaz ya masraf olcak bu ara bide çeyizalırsam zorlanırım düşündümde gerçekten zorlanırım en iyisi siz 5 nisanda buluşun bidakinede ben gelim

ben hemen evlenmediğime göre kızcağızın çeyizi gitcekmiş kıyamam ben iki tarih arasındaydınız 5 inde buluşun:)))

benim içinde mayıs daha iyiydi mandilinin tarihleri. çünküm nisan ortası düğünüm. nisanda olursa zor gelirim bir dahakine kalır.
eminönüne gitmicekseniz pazar da olabilir. bana göre orası diğer yerlere göre çok daha ucuz toptancı oldukları için. nise ben tanışmak için gelicem. alışveriş yapcekler karar vercek nereleri istediklerine bizde uycaz.

organiksheker canım ya çok tatlısın :eek:
Böcük tatlım dedim ya 10 nisana kadar her tarih uyar.Ama lütfen hangi tarih ağır basıyors o tarih yapın kendimi kötü hissettirmeyin kızlar bana :çok üzgünüm:

sımdık gelıyolar bana soldan soldan
kızlar ılk başta sunu anlayın bu sadece bı ceyıs buluşması deıl kaynascaz nan:jeyyar: parası olan alır sonra bı yerlerde otururuz olmaz mı onemlı olan dostluk demı
şeker sımdık sıra saa gelıyo haa dövcem

b&m eklıyom cnm senıde

oke böjümm ekle
bi kaç ay sonra gelebilirm
olmadı gelemezsem zaten söylerim oke mujuku

sımdık gelıyolar bana soldan soldan
kızlar ılk başta sunu anlayın bu sadece bı ceyıs buluşması deıl kaynascaz nan:jeyyar: parası olan alır sonra bı yerlerde otururuz olmaz mı onemlı olan dostluk demı
şeker sımdık sıra saa gelıyo haa dövcem

vallah zaten ben kaynaşmak için geliyorum sizlerle tanışmak için
hemde böyle bi toplaşmaya ihtiyacım var inanın
cok canım sıkıldı evde
hiç arkadaşalrımla görüşemiyorum bebiş olduğundan beri

laa böjük beni çocuk sanmayın hee görünce yaşımı pehh göstermiyorumda heheeeee

biz zaten eve yazıldık öle para harcıyacak durmda diilim ama ufak tefek bişiler alırım belki evim için
yani böjüküm bu benim için sorun dellll
harcamak veya harcamamak

hee bu arada aybike zehra gelicek dimi onunlada cok istiyoduk görüşmeyi

süpürge nan nerdesın senıde eklıyom dımek benı merak ettın haa:jeyyar: tmm cnm pekı 5 12 nısandan brını sec

aaa ama ben pazar günü gelemem bacılar bi benim için değiştirmeyin tarihinizi

X