stanbul Bakrky bulumas

]tabıkı cnm ısteyen alcak ve ıstanbulun yenı guzel mağazalarını keşfetmış olacağız benım bılmedığım az yer var bakalım b.köy hem yakın hemde guzel bı semt

bu arada evın hyrlı olsun ınş cıkar cnm yuvan olur senınde tatlım ınan ben senden daha yaşlıyım:roflol:

nan hep 5-12 nısan cıkıyo sonuc ıkısndan bırı olcak onuda oylama yapcaz herkes ılk aklına gelen sayıyı der 5 mı 12 mı
[/U]

]tabıkı cnm ısteyen alcak ve ıstanbulun yenı guzel mağazalarını keşfetmış olacağız benım bılmedığım az yer var bakalım b.köy hem yakın hemde guzel bı semt

bu arada evın hyrlı olsun ınş cıkar cnm yuvan olur senınde tatlım ınan ben senden daha yaşlıyım:roflol:

nan hep 5-12 nısan cıkıyo sonuc ıkısndan bırı olcak onuda oylama yapcaz herkes ılk aklına gelen sayıyı der 5 mı 12 mı
[/U]

saol böjüküm cıktı ev laa taksit ödüyokkk
bakırköy evet ulşaşım içinde kolay
laa ne yaşlısı benle yaşıt değülmüsün senn

ama ikiside pazar gününe geliyo yaaa
pazar olursa malaesef ben gelemem herifff varrr:1no2:

yaş 21,5 cnm senınde mı desene evde kaldım:roflol:
bı pazar ek kocanı olmaz mı cnm ya ctesı ben calısıyom coğu kişide pazar dedı sımdık ctesı desem bıda karıscak ortalık sen kocanı ek kız

Canlarrrr ayyhh orda olsam ne de güzell olurduu....ne de olsa çeyiz işinden sorumlu bakan böcüüm var ...

keyifli alışverişler canlar...
senağlama

napıyon bocuk ne bulusması
kız sırfr senı gorecem dıye ısterdım (sankım bulent ersoy)
amma gelemem sen ben varmıs gıbı davran

nan dalga mı gecıyon hcte davranamam bılesın
bız eğlencez neler nelr yapcaz ama dımem sır dersem herkes gelmek ıster:dilcikar:

:roflol:
maynak karı bende gelcen dıe heycanlan okuyom hayallerımı yıktın pısluk:mymeka:

aldıklarımıza bakarsın öle uzaktan bıde bızım resımlere:a015:
cok uzuldum bılesın gelmıyon dıe:roflol: ohh ohhh yandan

yaş 21,5 cnm senınde mı desene evde kaldım:roflol:
bı pazar ek kocanı olmaz mı cnm ya ctesı ben calısıyom coğu kişide pazar dedı sımdık ctesı desem bıda karıscak ortalık sen kocanı ek kız

bende 21.5 :roflol:
laa nereye ekiyim kocamı saksıyamı:roflol:
ekemem bacı küserrr:nazar:
ama olduda nasibim vamış eşimde ogün toplantıya felan gidecekmiş böyle bi durum olursa gelirim
sen şindilik listeden sil beni boşa yer kaplamayayımdelikafadulden

ama ben evlilik hazırlığı yapmiyomki benneyaptımki
ama benim çeyizle filan hiç işim olmazki :1no2:
ama ben buluşmakta istiyom fisfisfis
siz çeyisliklere bende kıyafetlere baksam olmamı :çok üzgünüm:

Oluuuu rcanım niye olmasınn gel bekleriz mutlaka kimse bişey almak zorunda değil beğenirsek alıreız mağazaları dolaşırkenyerimseniben

huuuuuuuuuuuuuuu uğurlu böcük gız ne giydinden aldım linki ne toplantısı ?nerede ?nasıl yani? biz evlendik gelemeyoz mu ?gelirsekte nasıl yani çeyiz alcaksınız ne ya kafam karıştı bütün sayfalarıda okuyamadım acil cvp yaz bir dikkate alim bekim sizinle tanışmak için takılırım he yevrim=)

gunaydın:mirmirmirmir
CASMIN cnm ılk sayfaya eklentı seklınde yazdım genede dıyım sana
evlı arkdaslarda var lıstemızde tabıkı sende gelebılırsın tanısmak onemlı olan sadece alışverış deıl tatlım

bende 21.5 :roflol:
laa nereye ekiyim kocamı saksıyamı:roflol:
ekemem bacı küserrr:nazar:
ama olduda nasibim vamış eşimde ogün toplantıya felan gidecekmiş böyle bi durum olursa gelirim
sen şindilik listeden sil beni boşa yer kaplamayayımdelikafadulden

nan kocana ıkı cılve yap bee:jeyyar: sonrada gel tatlum
ben harbı evde kaldım nere vursam başımı senağlama evde kaldım ben
şuna bak laa garu 2 yıllık evlı bebesı bılem var ama bı kocayı kandrramıyo:dilcikar: beklıyok nan gelcen yolmım saçını başını

ısallah bıulusamazsınız hıhhhhh:dilcikar:

kıskanç hahay çatla emıdelikafadulden gel sende napım alla alla

yok bacım evlılerde gelıyo ve sadece alısverıs deıl gezcez eğlencez bak ılk sayfaya eklentı yaptım gelırsen senıde eklerımŞeniz

X