Aile Planlaması spiral kokulu akıntı sorunu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

YouLoST14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
31
2
36
merhabalar ben 8 ay önce spiral taktırdım devlet hastanesinde. herkes taktırıp mutlu mesut çıkarken ben neredeyse bayılacaktım çok kötü oldum daha sonra bir ay geçti adet olmadım ve idrar yolu enfeksiyonu olduğumu düşündüm sağlık ocağına gittim idrar yolu enfeksiyonum çıktı ama ben spiral taktırdığımı söylememiştim sonra bir ilaç verdiler kullandım fakat geçmedi sonra tekrar doktora gittim enfeksiyon kapmış olabileceğimi söyledi spiral taktırdığım yere gittim alttan ulturasonla bakıldı ve yara olduğunu söyledi ilaç verdi kullandım geçti fakat şuan akıntım oluyo ve inanılmaz kokulu yine gidip baktırmam mı gerekiyo ben o masaya bir daha oturmak istemiyorum resmen psikolojim bozuluyo ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirimo_Oo_Oo_O

canım geçmiş olsun mecburen o koltuğa oturacaksın ilaç tedavii yapıldı kı

canım geçmiş olsun mecburen o koltuğa oturacaksın ilaç tedavii yapıldı kı
fitil ve krem verildi ilaç olarak sadece idrar yolu enfeksiyonu hapını kullandım o kadar ama fitil iyi gelmişti
offf o koltuk zaten beni korkutan gözümün önüne taktırdığım o an geliyo :KK61::KK61:

o zaman ilaçlara devam etmeni öneririm
neden sorun ediyorsun kim ağrılı mı takıldı ki

hem ağrılıydıı hemde o koltuktan indiğimde bayılacaktım neredeyse epey bi oturduğum yerden kıpırdayamadım ağrım oldu

canım yapandn kaynaklanıyordu adece adeti uzattığını bliyorum demekki sen iyi takana gelmem
şsin nasıl peki memnun musun

esranurilgilipost: 41256370 .!.:
canım yapandn kaynaklanıyordu adece adeti uzattığını bliyorum demekki sen iyi takana gelmem
şsin nasıl peki memnun musun
Valla spiralle ilgili sıkıntı yok ama iste akintim cok ve kokulu oluyo o yuzden memnun kalmadim yani

X