Selülit Spin Spa Kullanan Var Mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
B

berilalara

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi berilalara
arkadaşlar bu spin spa duşta masaj için bir alet var ondan almayı düşünüyorum kullnanan varmı acaba masaj başlığıyla günde 10-15 dk masaj selülit için kullanmayı düşünüyorum memnun kalan varmı

• Konu Sahibi berilalara
kullanan yok anlaşıldı ben almayı düşünüyorum ya for you marketlere gelmiş şimdi 37,5 fiyatı

• Konu Sahibi berilalara
selam belirarara,
Ben aldım. Markası spinspa değil ama ürün aynı. SOn derece memnunum ancak çok fazla pil harcıyor. Şarjlı pil almayı düşünüyorum.İlk denediğimde ( pilleri paketinden yeni çıkarmış olmama rağmen ) güçlü çalışmadı. Ben de ürün kötü zannettim. Daha sonra iyi pil alıp taktım. Harika çalıştı. Yani güçlü pil lazım. Dediğim gibi ben şarjlı ğil alacağım yoksa pil dayanmaz. Bir seferde 3 kalem pili bitirirdi. Gerçi bende fantazi yapıp aletin her aparatını uzun uzun denedim. Pilin çabuk bitmesinde bunun da etkisi oldu tabi :) Neyse memnunun yani
Sevgiler

• Konu Sahibi berilalara
Evet banada arkadasim dogum gunu hediyesi almis ama acikcasi cok cok iyi diyemem,ehh iste diyebilirim,cok iyi temizlemiyor acikcasi.

• Konu Sahibi berilalara
gülperi peki pilli ya nasıl çok çabuk bitiyomu çoksa uzun bir süre kullanabiliyomusun

• Konu Sahibi berilalara

Bende biraz önce M.rkafonide rastladım k.k'den bakim dedim kullanan varmı İşte yorumunuzu okuyunca denemeye değer dedim ve aldım baya olmuş siz kullanalı dayanıklı mı yani bozuldumu diye sorsam ayıp olurmu acaba çünkü baya ucuz bişey

• Konu Sahibi berilalara
ben de aldım ve hoşuma gitti olmazsa olmaz değil ama güzel özellikle fırça başlığını çok seviyorum ayaklarıma masaj yapıyorum onunla çok hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…