Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

esracım sayı 200 bin mi...
eğer milyon değilde 200 bin ise baya az......
hareket ve morfolojide sorun yok...

kaan aydosa ben nasıl ulasabılırım maıl yoluylan falan

canım ben mail yoluyla ulştım durumu anlattım tavsiyelerini istedim. o da bazı tahlil sonuçları istedi onları gönderdim ilaç isimleri önerdi. adresini gönderiyorum mail atabilirsin. hafta sonu cevap yazmıyor p.tesi ya da salıyı bekle cevap gelecektir
ksaydos@tr.net
canım inşallah yardımcı olabilmişimdir

esra eşin eğer sigara içiyorsa ilk işi sigarayı bırakmak olsun. 2.si kilo problemi varsa sporla falan halletmeye çalışsın. bunlarda spermleri etkiliyor. yazık benim kocişim hem sigaradan hem de yemeklerden fedakrlık ediyor.

sıgarayı bıraktı...kılosuda yok.vıtamın ılaclarından dolayı bıraz aldı.kecıboynuzu kuru falan yapıorum pekmezını yıor klomen verdı doktor yukselır dedi nısanda yaptırcaz ama cok korkuyorum

evet 200 bın bu sayının yukselme sansı cokmu azzzzz

canım siz kullandıklarınıza devam edin bakalım...
bu sayının artması biraz zor olur ama sizin hareket ve morfoloji çok güzel...
bu yüzden biraz artsa bile sizin için iyi olur...

canım siz kullandıklarınıza devam edin bakalım...
bu sayının artması biraz zor olur ama sizin hareket ve morfoloji çok güzel...
bu yüzden biraz artsa bile sizin için iyi olur...

duanızı eksık etmeyınnnnnnnnnnnnnnnnnn ınş yanılırım bu kadar uzuntum bosa cıkar vede yukselır

merhaba arkadaslar benim de esimin 3 milyon sperm sayisi tup bebek sansiniz var dedi sadece dokor normal yolla imkansiz dedi bizde yapirdik tutmadi ne yazikki. simdi kafamdan silmeye calisiyorum esime bazi karisimlar yapirdim aktardan onun yiyior bide caksir suyu acayip faydaliymis bakalim ins. artar bi yazi geciriyim kismet belki normal olurr umudu yitirmemek lazim dime.in.s allahim anneligi hepimize nasip esin arkadaslar bol sifalar in.s

geçmiş olsuna.s.
inşallah değerleriniz düzelirde normal yoldan gelir bebeşiniz...
allah yardımcınız olsun...

gcmıs olsun hareket vede morfolojı nasıl????????

morfoloji %3
ileri haraket : 0
ileri yavas haraketli : 28
yerinde : 20
haraketsiz : 52 boyle arkadaslar 4 ay onceki bu simdi bilmiyorum yine baktiricaz ama su karisimlar bisinde nasil kotu dimeee

morfoloji %3
haraketsiz : 52 boyle arkadaslar 4 ay onceki bu simdi bilmiyorum yine baktiricaz ama su karisimlar bisinde nasil kotu dimeee

havuc yedır cok gecmıs olsun morfolojı sınırdA harekette yok bizdede tam tersı sayı az hrkt morfolojı yuksek

morfoloji %3

ileri hareketliniz hiç yok, buda önemli...
morfolojide 3 çok az olmasada çok iyide değil...
demek ki sorununuz sadece sayı değilmiş bu yüzden direk tüp bebek istenmiş...
inşallah değerleriniz düzelir...
allah yardımcınız olsun....

ınş doktor bıze sayı yukselır demişti cunku harekt vede morf. sorun olmadıgı ıcın yukselmesı daha basıtmıs ınş öle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…