Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Vitamin diye satılan hiçbir ilac %100 dogal değil çünkü kimyasal işleme tabi tutuluyor uzm drların açıklaması boyle..
O yuzden 6 aydan sonra 3 ay dinlenmek için ara verilmelidir diyor.
Ben solgarın vitaminini almıstım bir ay sonra eşimin bobreklerinde agrı olunca bıraktık.bazı vitaminler de vucuda cok agır geliyor..
En güZeli dogal yolla almak ama erkekler için yeterli olmuyor maalesef
Hormon ilaclarının ise vucuda geri donulmez zararları var
Ben tüp bebek tedavisi gordum.zararlarını bizzat yasayarak gordum.5 cmlik kistle transfer yapılmıstı aldıgım hormon iğnelerinden sonra kistim 10 cm oldu ve laporoskopi kist ameliyatı olmak zorunda kaldım.

hormon ilaçlarının zararını bilmezmiyim iki defa tüp bebek tadavisinden sonra geri dönülmez bağırsak problemlerim başladı sürekli isal karın ağrısı bir yıl oldu geçmedi biraz hafifledi sadece eşim hormon değil vitamin kullanıyor ve bir yıldan fazladır kullanıyor bu aralar aşılama ve tüp bebek için yeniden niyetlenmişken bıraktırmak da istemiom ay çok kafam karıştı şimdi ben en iyisi böbrek ve karaciğer enzimlerine baktırayım eşimin ast alt değerleri oluyor onlar herhalde. morfoloji düzelmiş ya küre devam ederim en kötü ilaca ara veririrm

Kızlar benim eşimde enfeksiyon var dediniz ve ileri hızı yavaş dediniz ya duzeldikten ne kadar sonra hamile kalınır artık daha fazla beklemek istemiyorum

Arkadaşlar benim eşiminde test sonucu ektedir. 5 başarısız tüp bebek deneme var. kaan hocaya gidicez. inşallah iyi gelir bize

Eklentiler

• test sonucu.png
    164,8 KB · Görüntüleme: 264
Arkadaşlar benim eşiminde test sonucu ektedir. 5 başarısız tüp bebek deneme var. kaan hocaya gidicez. inşallah iyi gelir bize
Sperm sayınız az ama tüp bebekte sperm sayısı önemli değil morfolojisini goremedim ayrıca 5 başarısız tüp bebeğin 5 i de sıfırdan tedavi mi yoksa dondurulmuş transferleri de mi sanıyorsunuz kaan hoca sizden sperm için dna hasarı. Canlılık yüzdesi ve speemde hasara yol açan maddeler için dörtlü panel ister micro gende yaptırdık bizde dna hasarı çıkmadı ama sayı ve hareket ancak kurlerle bu kadar oldu bizde de 2 basarizi tup denemesi var morfolojimkz 1 di su an 10 belki de oda etkilidir baktirin derim ayrıntılı

2 tüp bebek gerisi dondurulmuş bizimde. diğer testleride yaptık ama daha çıkmadı. morfoloji ve dna hasarı varsa tutmaz dedi ki benim çoğu 5. hafatnın içinde düşükle sonuçlandı. bizde İstanbul düzende yaptırdık. inşallah hasarla ilgili bir şey çıkmazda sayı arttırmak için çalışırız.

İnşallah yoktur ama varsa da tedavisi var sonuçta yüzde 90 hasar dan 4 e inen var stres yapma isirgan otu çayı ıvır her akşam bizde oda ise yaradı sanırım morfoloji için

Merhaba kızlar.
Eşimin sonucunu da yorumlar mısınız? Bu defa farklı hastanede yaptırdık. Yöntemde farklıymış krıger diye bir yöntemmiş.

Çok sağolun inş çok iyidir sonuç.

Selam kızlar
bu sonucu doktora gösterdik.
Sizede belki verilen bilginin örnek teşkil etmesi için yazıyorum.Benzer durumda olanlar olabilir.

Varikosel sağlıklı spermlere de zarar veriyormuş.Ameliyat olmanın doğru olacağını söyledi.
bazal örnek kısmındaki değerleri değerlendirmiş.değerde düşük demiş morfoloji ve ileri hareketlisi.

Arkadaşlar 1,5 yıldır korunmuyorduk ve çocuk sahibi olmak istiyorduk. Bize de tüp bebek önerdiler. eşimin sperm testleri hep düşük çıktı. En son yapılan testte 5 milyona kadar düştü. pes etmedik. Sonra sayfalarda yaptığım araştırmada muhteşem üçlü (sıvı l-carnitin, zinco, pharmaton) ile tanıştık. Uyguladık 1,5 ay içerisinde sonuç aldık ve şu an 1 aylık hamileyim çok şükür. Rabbim olmayanlarada nasip etsin. Bu üçlüyü deneyin mutlaka.

Canim bu ilaçları kullanırken kür falan da yaptın mi ve eczaneye zinco deyince hangi marka olacak pharmaton da sadece marka sanırım vitamin turu değil ayrıntılı nasıl kullandigini yazar misin

L carnitin sıvı sabah ve akşam olmak uzere 2 yemek kaşıgi
zinco 220 eczanede satılıyor günde 1 tane.
pharmaton gingseng 115 marka vitamin günde 1 tane.
Hepsi eczanede var bunların.

L carnitin sıvı sabah ve akşam olmak uzere 2 yemek kaşıgi
zinco 220 eczanede satılıyor günde 1 tane.
pharmaton gingseng 115 marka vitamin günde 1 tane.
Hepsi eczanede var bunların.
Bunların dışında proxeed yada emodex tarzı bişey kullanmadin mi bu kadar mi kür falan

Proxeed kullandım hiç fayda etmedi. Hem pahali bi takviye. Benim dediklerimi kullansın esin dua edersiniz farkı göreceksiniz zaten tahlillerde.

Proxeed kullandım hiç fayda etmedi. Hem pahali bi takviye. Benim dediklerimi kullansın esin dua edersiniz farkı göreceksiniz zaten tahlillerde.
biz günde iki emkdex bir trental keçi boynuzu kuru polen isirgan çayı ile sayimizi arttirdik birkaç ay daha böyle devam edip sızin formüle de donebilirim.hizimiz biraz az

Banada yardımcı olurmusunuzzz eşime sperm tahlili yaptırdık aşılamaya müüsait çıktı o tahlilden 6gün sonra doktor tekrar tahlil istedi tekrar yaptırmamızda herşey 0 çıktı be şok olduk kafam çok karışık neye inanacağımızı şaşırdık neden böle oldu anlamadık lütfen yardım

Hangi ildesiniz bilmiyorum ama eğer İstanbul’da Celalettin Peru’ya gitme imkanınız varsa gidin derim çok iyi bir laboratuvar ile çalışıyor ve mükemmel bir hekim kesinlikle işini bilen biri biz 5 senedir boş yere doktor doktor gezmiş mikro tese olmuş milyarlarca lira para dökmüşüz ve manevi kayıp yaşamışız.şimdi Konya’dan Celalettin hocaya gidiyoruz ilk ayımız ve Allah’ın izniyle sonuç alacağımıza inanıyorum laboratuvar da çok önemli inanın

Kocaelide oturuyorum hemelap diye bi Labaratuara gidiyoruz istanbulda.kocaelide yapptırdığımız sonuçlar 0 hemap aşılamaya müsait şaşırdık ne yapacağımızı anlam veremiyoruz neden böle çıktığına çünkü 2yest arası 6gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…