Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Çok sağolun gerçekten
İleri hızlı kaç olmalı peki?

Diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.
Hiç anlamıyorum şu testten çok karışık geliyor bana.
%olarak hesaplanir dr a gore degisir bazilari 25 ustu diyor bazilari 30.kotu degil yine de takviyeyle duzelir Allah baska dert vermesin

Merhaba kızlar.
Eşimin sonucunu da yorumlar mısınız? Bu defa farklı hastanede yaptırdık. Yöntemde farklıymış krıger diye bir yöntemmiş.

Çok sağolun inş çok iyidir sonuç.
Kızlar cevaplarınızı bekliyorum
Sağolun

Eklentiler

• 10E067F8-F7BA-4419-B5CE-FCB7C65A6CA4.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 118
Önceden %14 kabul ediliyordu ama artık %4 olmalı en az ben öyle biliyorum doktorumuz böyle dedi

Önceden %14 kabul ediliyordu ama artık %4 olmalı en az ben öyle biliyorum doktorumuz böyle dedi

Canım morfoloji ne işe yarıyor tam? Bunda 6 daha evvelki kurger değil başka bir çalışma şekliymiş. Onda da 5 yazıyordu.

Ben o halde keçiboynuzuna devam ettireyim. İnş daha da yükselir. Varikosel var hemde ilerlemiş dedi doktor. Haftaya göstercez sonuçları. İçim sıkılıyor.

canım içinin sıkılması gayet normal benm tam 4 yıldır içim sıkılıyor ama Allah ne zaman nasip ettiyse o zaman olacak. Morfoloji spermlerin yapısıyla ilgili morfolojisi düşük sperm yumurtayı dölleyebilir ama sağlıksız döller die biliyorum.varikosel varsa ameliyat olun canım iyice araştırıp iyi bir doktor bulup.Bizde varikosel falan yok ama değerlerimiz çok değişken artık tüp bebek araştırması yapıyorum ben

Canım ameliyat hani bu sperm ile olmazsa olaun. Ama inanki güvenilir doktor yok. Ya hemen kesip biçim para alim yada ettiği ameliyattan bir sonuç alınmıyor. Artık doktorlardan ürker oldum. Kendi başıma gelenlerden sonra. Allah biliyor ya kalbimi inş geçte olsa hayırlısı ile doğal yolla olur.
Korkuyorum tüp bebek ameliyat filan artık.
Ama olmuyor döllenmiyor bir türlü. (

valla canım çok ama çok haklısın artık doktorlara güven olmuyor insan artık hastaneye yaklaşmak istemiyor ben de hiç istemiyorum ve aşırı korkuyorum tüp bebek sürecinden ama dört yıldır olmuyor doğal yoldan ben de tükendim artık sanırım

Anlamam mı seni hiç. 5 senedir uğraşıyoruz ama işte hastanelerde başıma gelenlerden sonra tedaviye bile korktum. Ama sanırım sondayım. Tüp bebek sürecine kalacağım gibi. İnş Rabbim yüzümüze baksın da hayırla sağlıkla doğal yolla inş gelsin bebek. Değil ailede sülalede tek çocuğu olmayan benim.

Canim keçi boynuzu kuru ile sperm sayımız ve hızımız bizim de arttı 3 aydır kullanıyoruz devam da edicez ilk kez toplamda yüz üstü sperm gördüm aşılama deniyecez hemen bence bu kadar yüksek değerler varken varikosel ameliyatı olma hemen çünkü ameliyat sonrası değerleri daha da kötüye düşenler var mi asialama dene bu değerler ile ben de bugün aldım testimizi mutlu oldum morfoloji konusunda benim de kafam karışık onc ki testimiz başka yerdedsi 4 ve üstünü normal almıştı bir çıkmıştı bu sefer on çıkmış ama normal sınırı 14 almış kafam karıştı ama düzelme var bizde o yüzden aşılama yapicam hemen bende testimizi aticam simdinyorularsaniz çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-15-15-47-08.png
    210,2 KB · Görüntüleme: 144
Ozel den iletişime geçebiliriz istersen

Canim merhaba doktor sitesinde bir doktor yorumladı dedim ya nereye sordun bizde bugün test sonucumhzu aldık sor.ak istiyorum yönlendirebilir misin ben o de hangi doktor yorumladı sizi

Çok sağol canım.
İnş hayırlısı ile normal yoldan olur inş. Bizde devam ediyoruz. Sadece bazen midesini rahatsız ediyor. O arada 3-5 gün içmiyor. Sonra devam ediyoruz.
İnş hayırlısı ile sonuç alırız inş.

Kızlar lütfen bizim sonycunuza da bir yorum yazin yada aynı değerlerde olup aşılamadı tutan var mi yorum istiyorum okuyanlardan

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-15-15-47-08.png
    210,2 KB · Görüntüleme: 130
Kızlar lütfen bizim sonycunuza da bir yorum yazin yada aynı değerlerde olup aşılamadı tutan var mi yorum istiyorum okuyanlardan
degerleriniz iyi asilama icin dr tamam diyebilir. Peki sadece keciboynuzu mu yedirdiniz baska bir sey var miydi? Vitamin falan? Birde kacti bu sayilara yukseldi??

Bir öncekini atayım ama onda toplam sayı yok 1 ml deki sayı var ama zaten hacim 2 ml olduğu için verilen sayısı ikiyke çarpınca toplam çıkıyor keçi boynuzu kuru yaptım düzenli 3 ay ısırtan otu icirdim bala polen karıştırıp geçirdim ilaç olarak da emodex ce trenral kullanıyor ama ilk testi yaptığımızda ilaçları kullanıyordu kur lere sonra başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…