Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doğal yoldan olur mu acaba bu değerlerle ya ilaç alamıyorum artık bağırsak problemi nedeniyle bu değerlerle hamile kalan cevap yazsın nolur ışık olsun

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-15-19-11-30.png
    146,4 KB · Görüntüleme: 184
  • Screenshot_2017-11-15-15-47-08.png
    210,2 KB · Görüntüleme: 195
Dogal yoldan olabilir sayiniz baya artmis ama tabi dr.unuza danisin oncelikle. Cok guzel artmis yai masallah yasiniz kac? E Elfst

Dogal yoldan olabilir sayiniz baya artmis ama tabi dr.unuza danisin oncelikle. Cok guzel artmis yai masallah yasiniz kac? E Elfst
32canim biz eşimin değerleri düşükken 4 aşılama denedik olmadı iki tüp denedik tutmadı sonra bir doktor benim tuplerimin yapisik olduğunu farketti ameliyatla actirdik agustos da ve o zamandan beri de eşime kür yapıorum dogal dan olsun tuple bile olmadı diye ilk defa bu kadar iyi geldi sonuç çok da iyi değil ama bize göre iyi tuplerim de açılmışken değerler de bu hale gelmisken asilama deneyim dedim tup bebek tedavisi sonrası bagirsaklarimda hasar kaldı ağır ilaçlar kullanımı sonucu o yüzden tüpü göze alamıyorum bir yıldır iyilesemedim asima deniyecem bu yolda yapmadigim kalmadi kendiligonden gelisip catliyor yumurtam asilamayi da o sekilde yaptiricam zaten birden fazla yumirta istemiuorum sagligimdan olacagima tek olsun benimmm olsun

bende bobreklerimden rahatsizdim tas vardi 9 ay onun tedavisi icin bekledim. Anliyorum seni. Tup bebektede ilac kullanmadan yapabilirsin yumurtan gelisiyorsa canim dr.una danistin mi?

Doğal yoldan olur mu acaba bu değerlerle ya ilaç alamıyorum artık bağırsak problemi nedeniyle bu değerlerle hamile kalan cevap yazsın nolur ışık olsun
Bence olabilir cok guzel artıs olmus
Ozellikle de morfoloji..

Neler kullandı eşin ayrıntılı olarak yazar mısın canım?birde iki test arasında kac gun var

Hareket biraz az onada havuc suyu oneriyorlar

Arkadaşlar bilenler cevaplar misiniz lütfen 2 sağlıksız gebelik geçirdim ve düşük yaptım 9 aydır denememize rağmen gebe kalamadım doktor sperm testi istedi yaptırdık ama doktora ancak haftaya gosterebilicem ve meraktan çatlamak üzereyim sizce nasıl bi problem var mı

Bence olabilir cok guzel artıs olmus
Ozellikle de morfoloji..

Neler kullandı eşin ayrıntılı olarak yazar mısın canım?birde iki test arasında kac gun var

Hareket biraz az onada havuc suyu oneriyorlar
canım iki test arasında baya zaman farkı var 9 ay kadar ama ilk testi yaptığımızda da esim ilaçları kullanıyordu ama ikinci testi yaptığımızda son ğüç aydır keçi boynuzu kürü ve ısırgan otu çayı içiyordu düzenli olarak da bal polen karışımı tğüketti ilaçla hiç bu kadar artış olmadı kürler artı ilaçla oldu ama.bende aşılama deniyecem bakalım bu kadar artmışken ama hala ileri hareket çok iyi değil morfoloji beni sevindirdi açıkçası çünkü hep 1 çıkıyordu. tüp bebek denemem de var 2 kez başarısız belki morfoloji düzelince tüp bebekte de şansım artar ama yaza kadar kendime süre verdim doğalı denicem.ama spermle mücadele etmek çok zormuş onu anladım sürekli eşimin peşinde ilaçını iç keçi buynuzunu içi ısırgan otunu iç çocuk gibi iç demeyince içmez zor bir takip. hepimizin yüzü gülsün artık

sanırım spermlerde enfeksiyon var canım ilaç vermedi mi doktor. sayınız bizim ki gibi hız da fena değil ama enfeksiyon da ilaçla geçer insallah sağlıklı gebeliğin olur.

kızlar bilgisi olan cevaplayabilir mi. bugun eşim sperm testi yaptırdı sonuçlar şu şekilde
görünüm: kirli beyaz
volüm(ml): 3cc
sperm sayısı: 110 milyon
ph: alkali
A4(İLERİ HIZLI): %2
A3(İLERİ YAVAŞ): %28
A1(ÖLÜ): %50
AÇIKLAMA: HER SAHADA 12-14 LÖKOSİT GÖRÜLDÜ
İLTİHAP VAR DEMİŞ BİKAÇ ŞEY DHA SYLEMİŞ DE ANLAMAMIŞ GALİBA

sanırım spermlerde enfeksiyon var canım ilaç vermedi mi doktor. sayınız bizim ki gibi hız da fena değil ama enfeksiyon da ilaçla geçer insallah sağlıklı gebeliğin olur.
Yaa öyle mi doktor görmedi sonucu cuma günü bakicak

İltihap onemli değil ilacla gecer
Mldeki.sayı kac morfoloji kac onuda yaz
Total sayı iyi
İleri hız cok düşük en az %35 olmalı ileri hız ve ileri yavaş toplamı en az 50 olmalı

Hız için havuc suyu oneriyorlar

Peki vitamin takviyesi kullandı mı kullandıysa adını yazar mısın?biz emodex kullanıyoruz şuan henüz test yaptırmadık

Isırganotu şifa zaten yükselmesinde en etkilisi o olmustur diye düşünüyorum

İnşallah tez zamanda sevinirsin

bizde emodex kullanıyoruz sabah aksam bir de günde bir trental bu hız içinmiş ama bunu aksatıyor unutuyor hep yalnız emodex yerine proxeed plus kullananlar da var elimdeki kutu bitince de ona mı gecsem içerikleri aynı büyük ihtimalle. keçi bounuzu kürü ile beraber havuç kürü önermiyorlar yalnız ters etki yapar diye. bir de bir ara bir arkadaşı lr marka bir vitaömin getirmişti oda sıvı idi bir haftada bitecekmiş içeriğine baktım wmodexteki şeyler vardı ama onu da içirdim bir hafta adını hiç hatırlamıom ama tekrar isteticem iki kutu daha eşime de acıyorum artık şu ilaçlardan kurtulalım istiyorum ya hepimizin yüzüü gülsün bu nedir infertilite ayyuka çıktı memlekette

Aynen oyle inan 4 yıldır eve tavuk bile almıyoruz ostrojen içerdiği için..
Yediğimiz içtiğimiz hersey gdolu.infertilite cok arttı ozelliklede erkekler
Kadınlarda da çikolata kisti ve ceşitlerinde artış oldu
Genç kızlarda bile cok goruluyor artık..
Saglık bakanlıgının bu işe ciddi bir el atması gerekiyor

Ha tabi birde telefonlar radyasyon bu hale getirdi milleti..Allah sonumuzu hayır etsin

Proxed biz kullandık sayı cok düşmüştü..
Vitamin ilaclarını en fazla 6 ay kullanıp 3 ay ara vermek gerekiyor diye biliyorum
Karaciger i yordugu için..

canm testte morfoloji yoktu
iltihap için 15 gün ilaç kullacak. hız içnde ilaç verdi 3 ay kullanacak. havuç suyu iyi gelir mi ki canm ekstra bşeyler varmı acaba. benmki havuç u hiç sevmez

canm testte morfoloji yoktu
iltihap için 15 gün ilaç kullacak. hız içnde ilaç verdi 3 ay kullanacak. havuç suyu iyi gelir mi ki canm ekstra bşeyler varmı acaba. benmki havuç u hiç sevmez
İbrahim saracoğlu havuc suyu oneriyor
Arastır sende..o zmn ilacları bitirsin test yapın sonra kürlere baslayın

karaciğere zarar veren vitamin ilaçlşarı mı hormon ilaçları mı acaba azosperm olanlara verilen klomen yada menagon iğneler karaciğere hasar veriyor ama vitaminlerin de verdiğini duymamıştım. eğer vitamin ilaçlarını bırakırsak değerler yine düşer gibi geliyor bana o zman napıcaz peki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…