Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet ilk deneme eşimim hareketli spermi yok %15 di varikosel ameliyatı oldu olan spermde gitti 0 şuan ameliyattan sonra 2 sene bekledik düzelme yok hiç oynama yok o kadar ilaç kür bir sürü şey yaptık ameliyat olmasaydı keşke diyorum .. hayırlısı artık tüp bebek tedavisine de başlayamadık bir türlü hep aksilik .. vardır bir hayır
Oyle canim herseyde bir hayir var. Rabbim ol demedimi olmuyor malesef. En kisa zamanda sizinde cifter cifter bebekleriniz olur insallah. Bizde sorun yok testide gordun kendin ama 3senede anca kaldim hamile. Artik tibbi boyutu gectim maneviyata bagliyorum nasip degilmis diyorum

Oyle canim herseyde bir hayir var. Rabbim ol demedimi olmuyor malesef. En kisa zamanda sizinde cifter cifter bebekleriniz olur insallah. Bizde sorun yok testide gordun kendin ama 3senede anca kaldim hamile. Artik tibbi boyutu gectim maneviyata bagliyorum nasip degilmis diyorum
Tabiki ben sorun çıktığı halde tıbba bağlamıyorum :)) güzel duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Canim volum dışında hersey çok normal ama,volum fazla buda enfeksiyon olabileceğini gösterir spermlerde ve dna yapısına,da baktir sayı ve hareket çok iyi olmasına rağmen dna hasarı olduğu için hamile kalamayanlar da var bur baktir derim

Canim volum dışında hersey çok normal ama,volum fazla buda enfeksiyon olabileceğini gösterir spermlerde ve dna yapısına,da baktir sayı ve hareket çok iyi olmasına rağmen dna hasarı olduğu için hamile kalamayanlar da var bur baktir derim
Canim esimi zaten buna zor ikna ettim ona hic gitmez. Doktorsitesinde bir profosor yorumladi sagolsun normal oldugunu yazdi. Nettede bakindigim kadariyla 6.5 e kadar normalmis. Bizim ki de 6.3 insallah aratmadan verir rabbim tum isteyenlere. İnan artik baska test yaptiracak ne guc var nede heves.

Canim esimi zaten buna zor ikna ettim ona hic gitmez. Doktorsitesinde bir profosor yorumladi sagolsun normal oldugunu yazdi. Nettede bakindigim kadariyla 6.5 e kadar normalmis. Bizim ki de 6.3 insallah aratmadan verir rabbim tum isteyenlere. İnan artik baska test yaptiracak ne guc var nede heves.
Anlıyorum canım bizde artık bıktık ama olmadıkça mecbur test yaptırıyoruz kafamız rahat etsin diye ama dna hasarı varsa tüp bebekte tutmaz boşa zaman para ve sağlık kaybı yaşarsınız ben iki defa tüp bebek yaptırdım ben sağlığımdan oldum bir yıl oldu hala bağırsaklarım duzelmedi bebek de olması o yüzden eğer tedavi düşünüyorsanız dna hasarina da bakrip sonra tedavi olun kolay değil çünkü işi riske atmayin ayrıca sizde ve esinizde genetik problem olup olmadığına da baktirin o kandan bakılıyor zaten sizde kan pihtilaamasi testi de bakılmalı yani demek istediğim yapılabilecek bütün testleri yaptırıp sonra tevekkul edin boşa zaman harcamayin beni de yanlış anlamayin benim canım yandı herkesi uyarmak geliyor içimden

Merhaba arkadaşlar biz de ilk gittiğimizde hareket sorunumuz vardı. 3 aylık proxeed plus kullanımı sonucu harekette sayıda ve morfolojide güzel değişimler oldu. 3 ay arayla yaptığımız testler bu şekilde
Merhaba sonuclarinjz ne güzel yükselmiş sadece proxeed mi kullandınız benim de eşim bu ilaca benzer emodex kullanıyor bir yıldır ama değişme olmadı pek acaba siz kür falan da yaptınız mi birde doğal yoldan olur artık oldu mu gebelik merak ettim

Arkadaşlar başka daha iyi bir hastanede yaptırdık testleri , aynen hareketlilik aslında doktorun dediği gibi lökositler ötürüydü antibiyotik ile onu düzelttik proxeed kullandık , keçiboynuzu kürü yaptık , çoban çökerten yaptık , eşim spor yaptı biraz da kilo verdi sonuç bu , inşallah benim günümde ilişkide oldu dua edin kızlar hayırlı sonuçlar inşallah olalım , benim dualarım sizler ile , bu morfoloji ile ilgili de bakıp ona da küre devam edeceğiz .
Canim sayınız artmış ama ileri hareket sıfır yazıyor hareket olmayınca gebelik olur mu merak ettim hamile kalıp kalmadiginizi bizde keçiboynuzu kuru kuru uyguluyoruz bakalım 3 ay dolunca speerm vericez

Anlıyorum canım bizde artık bıktık ama olmadıkça mecbur test yaptırıyoruz kafamız rahat etsin diye ama dna hasarı varsa tüp bebekte tutmaz boşa zaman para ve sağlık kaybı yaşarsınız ben iki defa tüp bebek yaptırdım ben sağlığımdan oldum bir yıl oldu hala bağırsaklarım duzelmedi bebek de olması o yüzden eğer tedavi düşünüyorsanız dna hasarina da bakrip sonra tedavi olun kolay değil çünkü işi riske atmayin ayrıca sizde ve esinizde genetik problem olup olmadığına da baktirin o kandan bakılıyor zaten sizde kan pihtilaamasi testi de bakılmalı yani demek istediğim yapılabilecek bütün testleri yaptırıp sonra tevekkul edin boşa zaman harcamayin beni de yanlış anlamayin benim canım yandı herkesi uyarmak geliyor içimden
Anliyorum tabikide canim sagol allah razi olsun. Bizim oyle sorunlarimiz oldugunu dusunmuyorum. Cok sukur 3kez normal hamile kaldim. İlki dis gebelikti sonra beklemek istemeyip tup bebek yaptirdik ikizlerimiz oldu. Sonrasinda yine bir dusuk birde normal gebeligim oldu malesef oda 6aylikken enfeksiyondan kaybettim. Daha 3ay oluyor kaybedeli. Simdi korunma surecimiz bitti yeniden bebek icin hormon ve semen testlerini yaptiralim dedik oyle baskayalim diye. Bugun doktora gosterdim iyi dedi denemelere devam ediyoruz insallah fazla bekletmeden gelir bebegim. Rabbim sizede tum bekleyenlerede en kisa surede nasip etsin insallah konu evlat olunca sabirda kalmiyor

Kızlar eşimin değerleri nasıl sizce 1 sene önce varikoselden ameliyat oldu
IMG-20171026-WA0001.jpg
IMG-20171026-WA0001.jpg

Sağol canım bnde onu farkettim emin olamadim hareketlilik yeterli mi sence

Kızlar eşimin değerleri nasıl sizce 1 sene önce varikoselden ameliyat oldu Eki Görüntüle 2061052 Eki Görüntüle 2061052
Değerleriniz gayet iyi ameliyatı nerde oldu acaba kuzenim de olacak da ve ameliyat öncesi değerleriniz kaçtı acaba bence bu değerlerle doğal yoldan olur benim eşimin ise vatikoseli yok ama yine de düşük değerleri mililotrede 14 milyon hareket de 14 az yani 14 sayısından tiksindim resmen

Sağol canım bnde onu farkettim emin olamadim hareketlilik yeterli mi sence
Evet hepsi güzel büyük ihtimalle ilaç verir varikosel varmı acaba çünkü bizde lökosit yüksekdi sonra elle muayene sonunda öğrendik varikosel olduğunu ama bizim sayimizimi baya etkilemişti totalde 14.900 yıkama işleminden sonra 4.600 kalıyordu sizin sayiniz hareketiniz hepsi bizimkine göre çok iyi

Değerleriniz gayet iyi ameliyatı nerde oldu acaba kuzenim de olacak da ve ameliyat öncesi değerleriniz kaçtı acaba bence bu değerlerle doğal yoldan olur benim eşimin ise vatikoseli yok ama yine de düşük değerleri mililotrede 14 milyon hareket de 14 az yani 14 sayısından tiksindim resmen
Canım benim çok iyi anlıyorum seni bizimde öyle 14.900 detaylı yaptirmistik testi bu sayının içinde sadece 4.600 canlı gerisi ölü Kasım'da 3 ay olcak ameliyat olalı bakalım sonuç alamazsak tüp bebek düşünüyorum :KK43:

Devlet hastanesinde oldu eşim canım hareketlilik yüzde 25 ti sayı da 22 milyondu canım 50 milyon olan yer yani 1 sene oldu gebe kalamadım aşılama Denicez galiba artik

Merhaba kızlar.
Eşimin sonucunu da yorumlar mısınız? Bu defa farklı hastanede yaptırdık. Yöntemde farklıymış krıger diye bir yöntemmiş.

Çok sağolun inş çok iyidir sonuç.

Eklentiler

• 44A65D5D-A27E-4440-8B0D-444FBD2AAA51.jpeg
    44A65D5D-A27E-4440-8B0D-444FBD2AAA51.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 118
X