Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Biz de baş anomisi 28 boyun anomisi 34 kuyruk 12 hatırladıklarım canım sizin nasıl değerler
Bizde toplam130 milyon ml de 42 milyon morfoloji %6 ileri hız %10 baş anomalisi %93 bizde aynı ilaçları kullanıyoruz 1 ay oldu siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve bekliyorsunuz

Bizde toplam130 milyon ml de 42 milyon morfoloji %6 ileri hız %10 baş anomalisi %93 bizde aynı ilaçları kullanıyoruz 1 ay oldu siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve bekliyorsunuz
Canım bu ay düzenli olarak başladık .9 aylık evliyim ben hiç korunmadık. Eşim bekarken varikosel ameliyatı olmuş. Siz de tek sorun bana göre baş anomisi canım dna hasarı na baktırın .Bence sizde başka sorun yok o hallolsa olur Allahın izniyle

Ileri hızda biraz düşük .Ama geçen ay ileti hız 0 olan arkadaşım hamile kaldı Rabbi yeterki ol desin

Kızlar bugün sonuçlar çıktı haftasonu doktora gidicez bakarmısınjz sonuçlara acaba? Ml de sperm sayısı: 50 milyon total sperm sayısı: 100 milyon ileri hareketlilik : %38 yerinde hareketlilik : % 25 hareketsiz: %37 normal morfoloji : %60 anormal morfoloji : %40 lökosit : 3-4. Ph : 8

Bence sonuçlarınız çok iyi doğal yoldan rahatlıkla olur ne kadar zamandır deniyorsunuz?

Bence sonuçlarınız çok iyi doğal yoldan rahatlıkla olur ne kadar zamandır deniyorsunuz?
8 aydır deniyoruz. Geçen ay doktora gittiğimde bende 3 tane küçük boyutlarda çikolata kisti olduğunu söyledi reglinin 3. Günü yaptırmamı istediği tesltler var eşimden de sperm istedi. Ben yarın testlerimi yaptıracağım umarım bende de herşey normaldir.

Kızlar merhaba bizimde hareketlilikte sıkıntı var yüzde 40 4 ay önce varikoselden ameliyat oldu proxeed plus bu aksam baslicaz kuru incir mi yapıyorsunuz keçi boynuzu pekmezi özü kullanıyoruz bide bu ilaca başladık sizce yeterli mi başka bişey de yapmalimiyim

canim merhabalar eşinin sayısı hareketi iyi ama galiba lökosit biraz yüksek çıkmış doktor birşey dedi mi buda iltihap demek eger yüksekse bile merak etme antibiotik ile tedavi oluyor. bence bunu bi araştitirn. sans bizim gibi isteyenlerle olsun

ileri hareket nedir yüzde kaç canım

Lökositi bizde farkettik aynen bende antibiotikle halolacağını düşünüyorum. Benim sonuçlarımın çıkmasınu bekliyoruz cumartesi gideceğiz doktora inşallah Allah gönlümüze göre verir

Az değil mi canım ya bna az geldi 68 olan var hala hamile kalmamış o yüzden az geliyordu bana

Az değil mi canım ya bna az geldi 68 olan var hala hamile kalmamış o yüzden az geliyordu bana
canim ileri + yavaş toplamı %35 ve üzeri who'ya (dünya sağlık örgütü) göre normal sayıliyor. sen yinede takviyelere devam et. en yakın zamanda inşallah

Kızlar dün eşimin sonuçlarını yazmıştım benimde sonuçlarım çıktı bi bakarmısınuz Ca-125 : 36.50 - E2 : 28.02 - fsh : 9.57 - LH : 8:50 - prolaktin 41.39 - amh : 1.41

Kızlar dün eşimin sonuçlarını yazmıştım benimde sonuçlarım çıktı bi bakarmısınuz Ca-125 : 36.50 - E2 : 28.02 - fsh : 9.57 - LH : 8:50 - prolaktin 41.39 - amh : 1.41
Canım prolaktin hormonu yüksek duruyor fsh da yüksek ama amh iyi olduktan sonra önemi yok yalnız tsh hormonuna bakilmamis sanırım o da çok onemli

Prolaktinin yüksek sayılır. Fsh da 9 dan aşagı olması daha iyi. Ca-125 hariç diğer ikisi de normal. Ca-125 hakkında bilgim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…